
Стильний дизайн приватного будинку: дизайнерські новинки заміських котеджів
Розробка дизайн-проекту приватного домоволодіння – завдання із непростих. Необхідно врахувати смакові уподобання домочадців, їх спосіб життя та стиль поведінки, пристрасті в палітрі кольорів та загальній стилістиці приміщення. Потрібно вибрати екологічні оздоблювальні матеріали, які припадуть до смаку господарям, не шкодитимуть їх здоров’ю та навколишньому середовищу. І врахувати безліч дрібниць, з яких створюватиметься затишна та комфортна атмосфера сучасного домоволодіння.
До вашої уваги пропонується екскурсія по інтер’єру та екстре’єру одного приватного будинку, створеного в гармонійному змішуванні стилів хай-тек, мінімалізму та елементів кантрі.
У головного входу відразу видно, що, незважаючи на сучасний зовнішній вигляд фасаду будівлі, у його оздобленні застосовані елементи кантри-стилю, що неймовірно тяжіє до використання дерева та інших природних матеріалів.
Дерев’яне оздоблення фасаду гармонійно поєднується з бетонними поверхнями
Через великі розсувні скляні двері можна потрапити до їдальні. Таке планування дозволяє влаштовувати обіди на свіжому повітрі.
Вечірнє освітлення надає зовнішньому вигляду домоволодіння загадковий та трохи романтичний вигляд, забарвлюючи весь ансамбль у теплі дерев’яні відтінки.
Потрапляючи на нижній рівень приватного будинку, ми опиняємося в просторому приміщенні, яке включає зону вітальні, їдальні та кухні. Відсутність дверей та перегородок дозволяє створювати відчуття нескінченності простору, яке плавно перетікає з однієї зони до іншої. Теплі, нейтральні кольори оздоблення всього приміщення створюють неймовірно комфортну та затишну атмосферу. А скляні, сталеві та шкіряні елементи інтер’єру надають кімнатам індивідуальності та особливого характеру.
Простота та лаконічність геометрії розбавляється цікавими, але також стриманими елементами декору.
З вітальні можна потрапити на заднє подвір’я, де під критим навісом розташувалася зона відпочинку на свіжому повітрі.
Плетені меблі з м’якими подушками, журнальний столик та обладнання для барбекю організували затишне місце для розслаблення на терасі.
Чіткість ліній, комфортна геометрія та контраст кольорів – ось рушійні риси обстановки на відкритій терасі. Присутність справжньої зелені у спільній бежево-шоколадній палітрі вносить нотку свіжості та близькості до природи.
На задньому дворі організовано кам’яне вогнище з відкритим вогнем та передбачено вуличне освітлення для комфортного та безпечного проведення часу на вулиці увечері.
Але, повернемося до вітальні, яка є координаційним та розподільчим центром першого поверсі. Зробивши пару кроків, ми потрапляємо в обідню зону, де вплив стилю кантрі знайшов свій відбиток у меблюванні. Шляхетна порода дерева обіднього столу чудово виглядає на тлі білих стільців.
Неймовірно просто і при цьому привабливо вдалося інтегрувати кантрі-елементи в стиль мінімалістської обідньої зони.
Зі столовою рукою подати до кухні, виконаної в сучасному, прогресивному стилі з елементами хай-тек течії.
Кухонний острів з блискучою витяжкою над ним виглядає трохи космічно, але дуже доречно.
Вся обстановка кухонної зони, починаючи з простої геометрії шаф та закінчуючи барними стільцями лаконічного дизайну, підпорядкована функціональності та практичності. Але ця ергономічна естетика подається у неймовірно привабливому вигляді.
Фактурне оформлення фартуха кухонного вносить елемент несподіванки в облаштування робочої зони. Сучасні кухонні аксесуари нетривіального дизайну розбавляють спокійну атмосферу.
На верхньому рівні домоволодіння розташувалися приватні кімнати господарів. Одна зі спалень виконана у мінімалістському стилі з легкою інтеграцією елементів кантрі. Кімната наповнена природним світлом завдяки вікнам, що мають нестандартне розташування. Світле оздоблення спальні розбавляють темні, яскраві елементи декору та великі настільні бра.
Спальня обладнана окремою ванною кімнатою з душовою кабінкою. Тепла палітра кольорів, принцип мінімалізму і чіткість ліній продовжують свою головність і в цій частині домоволодіння.
Поруч із головною спальнею розташований кабінет, обстановка та оздоблення якого перебувають у гармонії з усім особняком і вражають нас простотою та затишком мінімалізму.
Ще одна спальня також затишна, проста, лаконічна та умиротворена. Геометричний інтер’єр оповитий неймовірно теплими кольорами.
Друга спальня також має доступ до окремої ванної кімнати, облаштованої за принципом елегантної практичності.
Крім іншого, одна зі спалень має вихід на відкритий балкон, з якого відкривається приємний вид на навколишні околиці.

