Стиль Прованс в інтер'єрі фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль Прованс в інтер’єрі фото


Як не дивно, основою стилю Прованс в інтер’єрі є стримані пастельні відтінки, які начебто вигоріли під яскравими променями сонця. Для фарбування підлог, стель та стін найчастіше використовуються світлі кольори. Стандартний білий колір доповнюється лавандовим, кремовим, бежевим тощо. Як оздоблення стін зазвичай використовують різнокольорову фактурну штукатурку, а іноді шпалери. Також деякі зашивають стіни деревом під фарбування. Підлоги в цьому стилі віддають перевагу дерев’яним або кам’яним, проте використовується і грубофактурна плитка. Кожен меблевий елемент, включаючи двері та віконні рами, виготовляється під старовину. На світлих поверхнях дуже доречно буде темне павутиння з тріщин. Металеві предмети можна зробити під іржу.
Стиль Прованс в інтер'єріПрованс — це такий стиль, де не воліють глянсові або блискучі металеві поверхні, в ньому більше воліють натуральні матеріали і спокійні відтінки. Меблі повинні бути витонченими, елегантними, а також мати вінтажні елементи і плавні лінії. Найкраще підійдуть старовинні меблі, але можна підібрати і сучасні, зроблені з ефектом старовини. Шафка, комод або книжковий столик можна прикрасити кованими або плетеними деталями.
Усі м’які елементи мають бути виконані у пастельних світлих тонах. Тканини віддають перевагу клітині або смужці, також підійдуть і квіткові орнаменти. Класичні дивани з круглими підлокітниками іноді приховують чохлом із драпіруванням, тим самим прикриваючи нижню частину, а потім прикрашають його безліччю декоративних подушок. Текстиль також слід вибирати не яскравий, все має бути однотонним. Всі тканини можна прикрасити за допомогою мережива, вишивки та подібних деталей інтер’єру. При підборі меблів для кухні, візьміть до уваги вироби з натурального дерева. Фасади можна прикрашати хитромудрим візерунком, квітковим орнаментом, малюнками. Дуже важливим елементом стилю прованс є посуд. Шафки для посуду на кухні мають бути прозорими.
Стиль Прованс в інтер'єрі фотоТак як цей стиль дуже повітряний та романтичний, приділити увагу варто і деяким дрібницям. Наприклад, поставте в кутку плетений кошик, покладіть по подушці на кожен стілець, придбайте незвичайні серветки і таке інше. До речі, всі ці деталі мають бути з натуральних матеріалів. Найбільше цей стиль люблять романтичні дівчата. Його теплота і легкість створять незабутню атмосферу та піднімуть усім настрій.

Кухня в стилі Прованс

Стиль Прованс у будинку

Стиль Прованс в інтер'єрі

Стиль Прованс у дизайні

Меблі в стилі Прованс

елементи Провансу в інтер'єрі

меблі Провансе

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *