Стиль модерн в інтер'єрі вашої квартири знову актуальний у 2012 році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль модерн в інтер’єрі вашої квартири знову актуальний у 2012 році


Модерн продовжує та виграє

2012 рік вирішив продовжити напрямок в індивідуальному будівництві котеджів і заміських будинків. Йдеться про модерн, або як його ще називають «Art-nouveau». Саме будинки такого стилю будуть і надалі користуватися найвищою популярністю у замовників у новому році.

Тенденція має дуже логічне обґрунтування, до стилю модерн наближені всі основні відтінки оздоблення внутрішнього інтер’єру цього сезону, і саме в цьому лаконічному європейському стилі на ринку в 2012 році з’являться новинки сантехніки, кахельної плитки, текстилю та оздоблювальних матеріалів.

А повна відсутність поділу внутрішнього простору на зони, у свою чергу, підштовхує дизайнерів меблів до створення нових моделей у плавному елегантно-вишуканому, і в той же час простому стилі, який буде так доречний у подібному заміському будинку, рік народження якого-2012. Ніякої химерності і нав’язливості, м’які меблі лише монохромних відтінків стануть гармонійним доповненням будь-якого котеджу.
А може, продовження цієї тенденції заміського будівництва, актуальне у зв’язку з невиліковним потягом людства до дикої природи? Адже саме такий заміський будинок, з максимальним склінням, що відкриває або ідеальну лінію горизонту або водний пейзаж, здатний якнайкраще привести в норму весь стан нервового і фізичного здоров’я людини. Лише повне та масштабне єднання людини з навколишньою природою може дати оптимальний результат, а це головне.

Сама назва архітектурного стилю, що в перекладі звучить як сучасний новий, і справді, найсвіжіші новинки завжди актуальні саме для стилю модерн.

Чи це динамічні скляні перегородки у ванній кімнаті, сантехніка абсолютно нереальних форм або текстиль з інтелектуальним підтекстом, все це відразу ж знайде застосування в інтер’єрах, спроектованих у 2012 році у стилі модерн. Об’єднання гостьової зони будинку в єдиний простір без коридорів і автономних приміщень, дозволить декорувати стіни нетиповими полотнами живопису, які в такому інтер’єрі будуть дуже доречними. Будь-який творчий підхід до декорування стін внутрішнього простору лише вітається в даному випадку. Окремо варто згадати міжкімнатні двері, які притаманні інтер’єрам у стилі модерну 2012 року. Видимим залишаються лише зовнішні контури дверного отвору, а кріплення, на яких тримаються двері, та ручки оптично повністю приховані. Плюс характерна всьому стилю, висота дверей, вона залежить від загальної висоти приміщення, але досягає можливого максимуму, який можна реалізувати найчастіше лише за умови індивідуального замовлення дверей. Ефект від такого рішення – перевершить усі очікувані результати!

Модні прогнози дизайну внутрішнього інтер’єру заміських будинків теж не сидять на місці. 2012 рік характеризується яскравістю та експресією серед рішень особистісного простору. У минуле пішли м’які і приглушені тони і відтінки, спокій і гармонія тепер можна досягти змішанням трьох іноді протилежних кольорів в інтер’єрі. Четвертий колір- це вже натяк на схильність до живопису, а діалог двох кольорів в обробці на сьогоднішній день вже є нудним. Модерн як правило диктує свої умови, два нейтральних кольори в ньому створені лише для того, щоб зробити акцент на третьому, яскравому відтінку, який надасть інтер’єру ексклюзивності та властивої тільки справжньому шедевру, винятковість із правил. Декор саме в стилі модерн на сьогоднішній день здатний перетворити нові будинки, які будуть збудовані у 2012 році на справжні твори мистецтва! Для цього лише потрібна справжня сміливість замовника у союзі з дизайнером, як у композиційній складовій інтер’єру, так і в його плануванні в цілому.

У формуванні простору навколо будинку в 2012 році, будуть збережені принципи гармонії та спільності простору всього архітектурного вигляду будівлі та ділянки навколо.
Для заміських будинків такого плану буде характерною є обов’язкова наявність великої тераси, що виходить у внутрішній дворик. Тераса оббита дошкою, тим самим ніби запрошуючи дике місце існування увійти до вас в будинок.
А скління будинку від підлоги до стелі саме по собі передбачає ваше щире бажання бути ближче до природи, для цього найчастіше і служить ретельно продумана автором проекту система зовнішніх терас.
Візуально відчутна відсутність цоколя та класичної покрівлі сповна компенсується монолітним фасадом, що передбачає зовнішню нордичну холодність та аскетизм. А тепло і затишок зовнішньому вигляду будинку насправді надає безліч рослин, висаджених в окрузі, досконально продуманий ландшафт і зовнішнє вогнище, грамотно вбудоване прямо у фасад будівлі.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що 2012 рік це саме час для новаторських архітектурних рішень у сучасному європейському стилі, далекому від стереотипів та трафаретності. Адже стиль, який дивує наших сучасників сьогодні, може стати звичайним і звичним у майбутньому, а чи не для цього ми будуємо наші будинки? Адже лише динамічний рух уперед – є запорука виняткової індивідуальності. А ковток свіжого повітря у такому заміському будинку автоматично підвищить наш рівень відчуттів та дасть поштовх для нової якості життя у майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *