Стиль контемпорарі в інтер'єрі  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль контемпорарі в інтер’єрі Дизайн Vid


Стиль контемпорарі нагадує модернізм. У ньому присутня та ж простота ліній, функціональна складова та любов до дрібниць. Проте відмінність також є. Контемпорарі не обмежує у підборі матеріалів, предметів інтер’єру та аксесуарів. Тут відсутні всілякі правила та розпорядження.

Контемпорарі
Простір, виконаний у стилі контемпорарі, повністю відображає еклектику. По суті, декор інтер’єру – це поєднання модних тенденцій та різноманітних напрямків. Контемпорарі – не виняток. У сучасний стиль органічно впишеться футуристичні меблі та елементи мистецтва, дорогі матеріали та екодекор. Всі межі відсуваються, залишається гармонія та комфорт.


Відмінність стилю контемпорарі

контемпорарі стиль в інтер'єрі

При декоруванні простору у цьому незвичайному стилі використовується нейтральна палітра різних відтінків. Вони є основою для подальшого розведення помітними штрихами. Стіни приміщення забарвлюються у світлий колір або обклеюються шпалерами без орнаменту. На підлозі обов’язково має бути керамічна плитка або матеріали з натурального дерева.
інтер'єр контемпорарі
Ще одна характерна риса стилю – виразність ліній. Контемпорарі притаманні правильні геометричні пропорції стін та стельових перекриттів, звичайне декорування вікон, практичні меблі та естетичний декор. В інтер’єрі немає місця хитромудрим візерункам, вишуканому куванню або тканинам з багатою фактурою. Простір оформлений таким чином, щоб ніщо не відволікало від продуктивної роботи чи відпочинку.
контемпорарі інтер'єр
Простежується і основний принцип мінімалізму, де менше — краще. Максимальна свобода, що не обмежує політ фантазії, багато природного світла та легкість обстановки – це головні критерії при оформленні інтер’єру в стилі контемпорарі.
вітальня контемпорарі
Велике значення надається функціональності приміщення. Для цього використовують вбудовані стелажі та шафи, створюються різні ніші, де ховається побутова техніка. Залишають лише окремі предмети декору, які вписуються у концепцію простору. Багатофункціональні меблі можуть виконувати одночасно кілька завдань: банкетка з відсіком, диван-ліжко, модуль зберігання.
зал у контемпорарі
Різноманітність фактур легко замінює відсутність яскравої та неоднорідної палітри кольорів. Мармур, скло, сталь та плитка чудово комбінуються з іншими натуральними матеріалами. Морська галька є сусідами з ротангом, хутро зі шкурами. Все це дозволяє насолодитися природною красою. Для розміщення акцентів застосовують пуфи та крісла яскравих відтінків.
дизайн у стилі контемпорарі
Стиль контемпорарі — Легкий і ненав’язливий. Він підходить для оформлення спальні, робочого кабінету та кухні. До того ж, простота дизайну не вимагатиме значних фінансових вкладень.

контемпорарі фото

деталі інтер'єру контемпорарі

контемпорарі в інтер'єрі кухні

коридор у стилі Контемпорарі

кухня в стилі Контемпорарі

спальня в стилі Контемпорарі

Стиль Контемпорарі фото

квартира в стилі Контемпорарі

кухня в стилі Контемпорарі

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *