Стиль Авангард в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль Авангард в інтер’єрі

Стиль Авангард в інтер'єрі

Авангард — це своєрідне поєднання всього нового, сучасного та незвичайного. Він знайшов своє застосування у різних галузях людської діяльності. Його перші витоки належать до кінця 19 століття. Сама громадська та політична обстановка спровокувала прагнення нового, зміни цінностей.

Авангард в інтер’єрі

Стиль Авангард в інтер’єрі різко відрізняється від інших типів дизайну приміщень. Основна складова цього стилю — це гра форми та кольору. Така тенденція стосується всього: меблів, аксесуарів, оформлення поверхонь стелі, стін, підлоги. Палітра кольорів складається з яскравих, насичених кольорів, які розподіляються за принципом контрасту. Форма ж має як прямі, так і вигнуті лінії, утворюючи при цьому найнепередбачуваніші рішення.

Щодо матеріалів, то жодних обмежень не існує. Але, оскільки авангардний стиль передбачає використання новаторських ідей, то вітаються будь-які сучасні нововведення.

Авангардний стиль має особливість створювати гармонію, шляхом об’єднання важко-поєднаних, на перший погляд, атрибутів та ідей. Часто в такому інтер’єрі можна зустріти рішення, прийнятні для офісних приміщень або громадських місць.

Дуже поширеними для авангарду є рішення із застосуванням дзеркал. Вони дозволяють підкреслити оригінальність окремих предметів та інтер’єру загалом. При цьому за допомогою дзеркал можна візуально збільшити просторові характеристики.
Підкреслити всі принади цього стилю допомагає освітлення. І тут немає меж фантазії. Вітаються світильники, різні фонові підсвічування. Нерідко вони мають кілька режимів роботи. Існує думка про те, що інтер’єр у такому стилі не дає можливості розслабитися. Певною мірою це відповідає дійсності. Але правильно підібране освітлення допомагає компенсувати і згладити різкість авангарду.

Сучасні технології, як правило, передбачають високу практичність, зручність та функціональність. І тут особлива увага приділяється трансформації предметів меблів та побутової техніки. Наявність новинок техніки вважається негласною умовою оформлення інтер’єру в авангардистському напрямку.

Зазвичай вибір авангардистського стилю в інтер’єрі притаманний людям з неординарним мисленням. Вони сміливо вносять у своє життя зміни, з легкістю позбавляються застарілих і речей, що зжили себе.

Стиль Авангард фото

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *