Стиль альпійського шале |  Гарний та сучасний дизайн інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль альпійського шале | Гарний та сучасний дизайн інтер’єру


Сучасний дизайн багатий на стилістичні знахідки, очі розбігаються, дивлячись на все це розкіш форм, забарвлень, текстур. Однак саме вам доведеться жити в новостворених умовах, тому варто ретельно підійти до вибору інтер’єру. Екологічні матеріали, такі як дерево та камінь, не втрачають своєї популярності У цьому випадку їх можна поєднати в стилі альпійського шале. Незважаючи на те, що «кам’яний» інтер’єр не розповість про господаря будинку, він любимо за особливу атмосферність. Камінь дає впевненість і почуття захищеності, як то кажуть, «мій будинок це моя фортеця». У стилі альпійського шале найменше відправлення до лицарської доби, швидше, це просте життя у віддаленому від цивілізації селі. Напевно буде цікаво втілити цей стиль хоча б у однією з кімнат вашої квартири.

З чого починається стиль альпійського шале

Шале в інтер'єрі
Шале
Дизайн шале

Стіни — Основа будинку, а в квартирі це ще й можливість звернути увагу на грубі форми. Так, стінки можна викласти грубим необробленим каменем. Він виглядатиме виграшно, якщо зробити цікаве підсвічування – точкове освітлення чудово підійде. Усі нерівності та тріщини в камені варто демонструвати.

Передпокій шале
Їдальня шале
Вітальня шале

На підлозі в стилістиці шале чудово виглядатиме шорстка кахельна плитка, бажано темного деревного забарвлення, можливо, що імітує шорсткість стовбурів дерев. При використанні мармуру або граніту матеріали повинні проходити ретельну обробку, бажано, шліфуватися.

Будинок шале
Кухня шале
Кімната для гостей шале

Романтика використання «грубих» матеріалів дозволяє зробити інтер’єр живим та теплим, насиченим природністю, натуральністю. Якщо у вас вже є меблі і ви не плануєте її міняти, тоді можна задрапірувати її грубою лляною тканиною: пошити чохли для стільців, диванів, пуфів. Віддаєте перевагу шкіряним меблям? Тоді шкіра має бути грубо вироблена.

Декоративні прийоми альпійської стилістики

Дизайн шале
Стиль альпійського шале фото
Стиль альпійського шале фото в інтер'єрі

Текстиль відіграє велику роль у створенні інтер’єру у стилі альпійського шале. Необхідно вибирати тільки ті тканини, на яких добре виглядає ефект «недообробки» -рвані краї, уявна сипкість. Якщо йдеться про міжкімнатні двері, то краще вибирати темних дубових забарвлень, масивні, бажано, двостулкові. Такі двері не повинні мати шибок, так вони добре впишуться у весь інтер’єр.

Камін стиль шале

Приділіть увагу декору стель, біла чистота та грубі дерев’яні балки, пофарбовані в темно коричневий тон, що потрібно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *