Спил дерев
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Спил дерев


Спил дерев

Спил дерев

Пропонуємо послуги з спилювання дерев у Ростові-на-Дону

«Аварійне дерево» – це рослина, яка становить загрозу для життєдіяльності, здоров’я чи майна людей і згідно із законом в обов’язковому порядку має бути ліквідована у найкоротший термін. Аварійним вважатимуться рослинний об’єкт, ймовірність падіння якого з зовнішніх природних та інших грунтовних чинників досить висока. До таких дерев сміливо можна віднести: старі, трухлі, сухі, що розкололися, з явною пошкодженою кореневою системою і ті, гілки яких розташувалися на дротах, покрівлях та житлових об’єктах.

Спил деревСпил аварійних дерев дерево в саду або на ділянці будинку також вважається дуже небезпечним, особливо в тому випадку, коли його стволова частина знаходиться в похилій конфігурації до поверхні землі з кутом, що перевищує 60 градусів. Але часто на заміських ділянках, позбавляються від дерев через зараженість зростаючої деревини хворобами: вірусами, шкідниками або грибковими інфекціями. Обрізання або остаточне видалення дерев – це трудомістка та нелегка діяльність. Ми давно спеціалізується на спилі дерев у Ростові-на-Дону та є провідними фахівцями у цій галузі. Досвід дозволяє нам якісно та безпечно виконувати діяльність на висоті, без певного ризику пошкодження довколишніх будівель та майна. Будь-яке конкретне завдання, що стосується спила дерев та інших послуг з демонтажу потребує індивідуального підходу, грамотного та чіткого аналізу ситуації, що склалася, для прийняття єдиного правильного рішення.

Ми виробляємо ліквідацію дерев різної складності без посередників та будь-яких націнок.

Види робіт зі спилу дерев у Ростові-на-Дону включають такі позиції:

  • виїзд на об’єкт (дачі, садові ділянки, приватні та громадські території);
  • оцінка вартості необхідних робіт та строку закінчення;
  • домовленість;
  • вирубування дерев повністю;
  • ліквідація дерева частково;
  • спив високих дерев;
  • спилювання сухих гілок та кронування дерева.

Вирубати рослину скориставшись природним нахилом рекомендується тоді, коли при ймовірному падінні вона не зачепила б поруч будівлі і поблизу прилеглі дерева. У такому разі у дерева випилюється невеликий клин з боку падіння, потім воно підпилюється і організується падіння в сторону, що проектується.

Спил деревСпил дерев

Спил деревСпил дерев у Ростові-на-Дону за допомогою натяжки проводиться фахівцем, який піднімається на верхню частину високого дерева і закріплює натяжку максимально високо і спускається вниз. Далі випилюється клин з потрібного боку можливого падіння і робиться спил. За допомогою натяжки задається необхідна траєкторія падіння. Недолік такого підходу – необхідна достатня кількість вільного простору для натяжки.

Якщо раптом поряд з аварійно — небезпечним деревом розташовуються два прилеглі дерева, тоді можливо застосування так званих «рогаток» або «перил». Це коли між двома деревами туго натягується мотузка, і ліквідоване дерево падає між цими двома деревами, а також за допомогою мотузки, відповідно, можна плавно опустити зрубане дерево на землю.

Спил деревСпил дерев

Видалення дерев

Спил деревПри видаленні дерев у Ростові-на-Дону необхідно вибирати перевірених фахівців, оскільки допущені похибки та помилки можуть коштувати вам непередбачено дорого. Видима привабливість кричучих низьких цін зовсім не обіцяє якісної діяльності, а неправильне обрізання крони або несанкціонований дерев’яний зруб може призвести до глобальних неприємностей вам і згодом загибелі дерева.

Спил деревСпил дерев

Спил дерев

Ми бездоганно виконаємо завдання будь-якої складності, пов’язаної з ліквідацією дерев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *