Спальня у світлих тонах: інтер'єр та дизайн кімнати у білому кольорі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Спальня у світлих тонах: інтер’єр та дизайн кімнати у білому кольорі


Що може надати спальні більш комфортну атмосферу, ніж світлі тони? Легкі повітряні відтінки, що повністю покривають кімнату для ночівлі, зроблять відпочинок ще приємнішим. На сьогоднішній день існує багато варіантів оформлення кімнат за допомогою білих, кремових або інших подібних кольорів. Нижче буде наведено кілька корисних прикладів, які допоможуть прикрасити спальню і досягти в ній приємної домашньої обстановки.

Біла спальня

Білий відтінокСнігова спальня

Спальня виглядає просто сліпуче, коли повністю оброблена за допомогою білих відтінків. Снігові стіни, постільна білизна, предмети інтер’єру – перетворять приміщення на обитель затишку та спокою та нададуть йому надзвичайно красивого вигляду. Це дозволить досягти єдності у вибраному стилі, наповнюючи кімнату світлом та чистою білизною.

Біла кімната відпочинку

Відпочинкова кімната в білому

Також можна використовувати деякі яскраві штрихи, які дозволять надати невеликий контраст стилістичному рішенню, наприклад вазу із зеленими квітами – вона вдало виділятиметься серед загального дизайну. Або можна змусити сліпучо-білу книжкову шафу темними книгами, які також будуть контрастувати, надаючи спальні оригінального вигляду.

Кремовий стиль

Світла спальня

Темні штрихиСпальня у кремових квітах

Бежеві і кремові відтінки підійдуть для надання спальні затишного і привабливого образу. Саме приміщення буде вигладити трохи темніше на відміну від оформлення білими фарбами, а тому в кімнаті можна досягти якогось вечірнього стилю. Біля ліжка варто поставити каганці з відповідними плафонами. На витончених кремових стінах буде шикарно виглядатиме самотня картина з малюнком, який має кольорову гаму відповідно до загального стилю кімнати.

Кремовий стиль

Крім усього іншого, варто подбати і про люстр, тому що вона теж відіграватиме важливу роль. Підійдуть як люстри із бежевими плафонами, так і люстри із золотистим склом. В останньому випадку кімната буде залита золотим світінням, що перетворить спальню на казкову обитель затишку та спокою.

Аксесуари та постільна білизна можна вибрати однотонні, а можна застосувати із зображенням будь-яких простих візерунків. На стіл або тумбочку можна поставити прозору вазу з квітами – це додасть ще більшої витонченості створеної композиції.

Різнокольорові штрихи

Затишна спальняМ’які різнокольорові аксесуари у поєднанні зі світлими фарбами

Для тих, кому хочеться крім затишної атмосфери надати спальні ще й нотки веселощів та свята, варто скористатися різнобарвними аксесуарами. Важливо простежити, щоб їхні кольори не були яскравими, оскільки це порушить єдність стилю. Можна використовувати декоративні подушечки жовтих кольорів або ковдри із блакитними штрихами. Буде красиво виглядати, якщо додати в кімнату трохи рожевих фарб, наприклад, штучних або живих кольорів, різнокольорових плафонів для нічників, різноманітних аксесуарів або пастельної білизни.

Рожеві аксесуари

Можна застосувати жовтий або світло-зелений колір для того, щоб виділити будь-яку стіну в кімнаті, тоді як решта буде пофарбована у світлі кольори. Але при використанні іншого кольору потрібно подбати, щоб аксесуари або деякі предмети інтер’єру його доповнювали, інакше він виглядатиме трохи відчужено на білому або кремовому тлі. Якщо для стіни використаний зелений колір, можна вибрати наволочки для подушок у біло-зелений квадрат, або сидіння для стільців зеленого кольору.

Картини у спальні

Спальня та картиниКартини у світлій спальні

Незалежно від того, який світлий відтінок був обраний для оформлення кімнати, його завжди можуть доповнити картини. Строкатий живопис найбільше підійдуть для тих, хто хоче домогтися різноманітності в композиції, і уникнути ситуації, при якій загальний інтер’єр приміщення виглядає дещо монотонно. Для інших господарів, яким не підходять аксесуари, що кидаються в очі, варто зробити вибір на користь картин із зображеннями зелені або лугових кольорів. Такий живопис не сильно контрастуватиме на тлі білого кольору, але дозволить уникнути одноманітності в оформленні кімнати.

Також можна використати декілька картин невеликого розміру. Картини потрібно підбирати таким чином, щоб їх малюнки також були виконані в світлих тонах відповідно до оформлення спальні. А для того, щоб підкреслити таке дизайнерське рішення, варто використовувати для малюнків темні рамки. Особливо переважно малюнки виглядатимуть над ліжком.

Спальня та природа

Оформлення заміського будинкуСпальня в заміському будинку

Спальня в будиночку з краєвидом на ліс – це божественне видовище, особливо якщо кімната вдало при цьому оформлена. Тут буде не найкращим рішенням вдаватися виключно до одного колірного діапазону, тому що дерева та зелень за вікном дещо порушуватимуть єдиний стиль. У такому випадку світлими відтінками можна застелити ліжко, використовувати білі або жовті фіранки для вікна, а стіни залишити за принципом стилю комори, тобто, не потрібно їх фарбувати або обклеювати шпалерами, оскільки дерево тут само по собі буде доповнювати обраний стиль.

Якщо ж перевага все-таки була віддана світлим тонам і у випадку з оформленням стін, їх слід підкреслити за допомогою строкатих аксесуарів, тому що на тлі лісових просторів така композиція виглядатиме дуже екстравагантно.

Також для прикраси спальні можна використовувати такі предмети:

Домашній стиль

Простора спальня

У цій статті було перераховано лише деякі варіації оформлення спальні за допомогою колишніх відтінків. Фотографії, прикладені до тексту, яскраво продемонструють варіанти дизайну. Необов’язково точнісінько слідувати за рекомендаціями професіоналів, тому що останнє рішення завжди залишається за господарем будинку, і тільки йому належить визначити, якого саме стилю дотримуватиметься спальна кімната.

Світлі тони та яскраві аксесуариМ'які тони

Затемнений дизайнСпальня та аксесуариОкеан за вікномСпальня в сонячному світлі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *