Спальня у стилі мінімалізм в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Спальня у стилі мінімалізм в інтер’єрі


Спальня у стилі мінімалізм

Створення дизайну спальні у стилі мінімалізм

дизайну спальні в мінімалізмПереплутати мінімалізм в інтер’єрі з будь-яким іншим стилем практично неможливо. Мінімалізм — це нейтральні кольори, що поєднуються один з одним, максимальна простота і практичність і нічого зайвого. Цей стиль може створити в спальні легку атмосферу, візуально збільшити вільне місце. Японський стиль є загальновизнаним зразком мінімалізму. Незважаючи на це, не завжди спальна кімната, зроблена в стилі мінімалізму, схожа на японську спальню. Так, основна ідея мінімалізму закладена в японському стилі, але основою може стати будь-який інший стиль. Перед тим, як створити інтер’єр своєї майбутньої спальні, слід визначити напрямок, який буде вам до душі. Також від напряму, що вам сподобався, залежать і критерії підбору меблів, декорацій та аксесуарів.

інтер'єр спальні у мінімалізміДерев’яні меблі кращі в класичному інтер’єрі, а скляні, залізні та пластмасові – в hi-tech. Декоративні елементи підкреслюватимуть вибраний вами культурний напрямок. Меблі в стилі мінімалізм не мають ніяких декорацій, а також вони низькі. Ліжко зазвичай є платформою або татами і не має узголів’я. Лежаче місце може бути розташоване на подіумі, під яким знаходиться вільний простір для постільної білизни та іншого. Обидві сторони ліжка обладнані невеликими поличками. Шафа-купе буде ідеальним варіантом для спальні любителя мінімалізму. Також у спальні має бути якнайменше відкритих полиць, бажано взагалі замінити їх тумбочками, що закриваються.

дизайн спальні в стилі мінімалізмСпальня мінімаліста повинна складатися не більше ніж із трьох кольорів. Класичним варіантом є поєднання сірого та світло-коричневого кольорів зі слоновою кісткою. Також непогано виглядатимуть нейтральні кольори за повної відсутності білого. Для найдрібніших деталей використовують яскраві кольори, інші додається пара нейтральних кольорів. Також можна виділити найбільші предмети ще двома іншими кольорами. Неважливо, ви фарбуєте стіни або клеїте шпалери, головне, щоб вони були однотонними і не мали малюнків, візерунків та іншого. При сильному бажанні можна зробити стіни яскравими, але не забувайте зберегти перевагу нейтральним кольорам.

білий інтер'єр спальні в мінімалізмСтеля можна прикрасити простою геометричною конструкцією, а ідеальним оздобленням підлоги буде паркет або його альтернатива – ковролін. З підлогою так само, як і зі стінами: відсутність декорацій та нейтральні кольори. Бажано, щоб меблі зливались зі підлогою та стінами в одне ціле, це надає приміщенню легкості та візуального розміру. Одним із найважливіших елементів дизайну спальні мінімаліста є освітлення. Джерела світла мають бути лаконічними, але самого світла має бути багато. У мінімалізмі воліють точкові світильники, а люстр варто позбутися. Спальня мінімаліста практично не містить текстилю. З цього там лише постільна білизна та покривала. Штори на вікнах бажано замінити на жалюзі. На стінах не повинно бути більше 2-3 декорацій, вони мають виглядати порожніми. Також варто позбутися кімнатних квітів та іншого, ну а якщо дуже хочеться, то максимум 2-3 горщики з квітами. На поличці біля ліжка помістіть лампу і будильник. Якщо вважаєте, що ваша кімната не затишна, додайте пару-трійку маленьких декорацій і покращіть освітлення.

мінімалістичний інтер'єр спальні

дизайну спальні мінімалізм

мінімалістична спальня

дизайну кімнати в мінімалізм

спальна кімната у мінімалізмі

стильна спальня у мінімалізмі

спальня виконана у мінімалізмі

дизайну спальні в мінімалізм

мінімалізм в інтер'єрі спальні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *