Спальні з масиву
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Спальні з масиву


У спальні ми проводимо більшу частину свого життя. Саме тому дуже важливо створити приємну атмосферу, яка дозволила б спокійно відпочити, сховатися та відмовитися від усіх побутових та робочих питань, помріяти. Меблі з масиву здатні створити інтимну обстановку в спальні, зробити її камерною і затишною. Для цього передусім потрібно визначитися зі стилем у дизайні інтер’єру. Коли перший крок зроблено, залишиться справа за малим – купити всі необхідні меблі та спланувати її розміщення в кімнаті. На сьогоднішній день, найпопулярнішими інтер’єрними рішеннями є прованс, скандинавія та лофт. Існує безліч правил, властивих кожному із стильових напрямків. Але загальним у всіх залишається використання меблів із натуральної деревини.

Спальні з масиву

Масив має величезну кількість переваг. Серед них екологічність: здатність сприятливо впливати на здоров’я мешканців, не викликати алергії, не мати шкідливих випарів у процесі експлуатації. Довговічність – ще один важливий фактор, який тісно переплітається з вартістю. На відміну від дешевого сегменту меблів із ДСП та МДФ, дорожчі колекції прослужать десятиліття, а деякі й вічно.

Меблі з масиву добре переносять зміну температур. Правильно заготовлена ​​та оброблена деревина не тріскається, у ній не заводяться комахи, вона не гниє. Ще одним важливим фактором є простота у догляді. Для цього знадобиться лише трохи волога і суха серветка, за бажання поліроль. Уникайте попадання великої кількості рідини на деревину.

Магазин Меблі.Дірект пропонує вам широкий асортимент колекцій для спалень з масиву сосни, берези, бука від відомих меблевих фабрик:

  • СП ММЦ ТОВ;
  • KREIND;
  • Style Fusion;
  • Тімберіка;
  • Pin Magic;
  • Етажерка;
  • Диприз;
  • Panormo;
  • ВАТ Лідська меблева фабрика;
  • L’ATELIER DU MEUBLE.

Якщо говорити про колірні рішення, то вони неймовірно різноманітні. Це можуть бути монохромні кольори, яскраві акценти на деталях, штучне старіння. патинування та натуральні відтінки деревини. Незалежно від гами та породи дерева, всі без винятку колекції відповідають світовим стандартам та заслужено конкурують із європейськими аналогами.

Спальні з масиву

У нас ви зможете купити гарнітур для спальні з масиву в єдиному стилі або підібрати моделі, що сподобалися, і самостійно скласти відповідний комплект. Деякі фабрики створюють універсальні колекції, які чудово поєднуються між собою. Сучасні моделі меблів для спальні здатні задовольнити потреби найвибагливіших покупців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *