скляний журнальний столик на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

скляний журнальний столик на фото


У нашій країні прийнято називати журнальним столиком невеликі підставки, які найчастіше є в інтер’єрі віталень. За кордоном переважає термін «кавовий столик». Очевидно, що розташовувати на стільниці такої підставки можна і газети, журнали, книги, посуд та багато іншого. Але в сучасному інтер’єрі журнальний або кавовий столик давно несе не тільки функціональне, а й естетичне навантаження, часто стаючи одним із ключових елементів дизайну. Вибір столика на вигляд – звичайна справа для сучасних власників квартир і приватних будинків. У зв’язку з цим не дивним є зростання популярності журнальних столиків, виконаних із застосуванням скла. Широкий асортимент моделей, виконаних у різних стилях, з використанням комбінування з іншими матеріалами, величезний вибір розмірів та форм – все це дозволяє оснастити журнальним столиком найрізноманітніші приміщення.

Оригінальний журнальний столик

Столик із округлими краями

Якщо наші предки важко могли уявити використання скляних меблів через її дорожнечу та небезпеку використання в житлових приміщеннях, то ми можемо з легкістю користуватися дарами прогресу. Сучасні стільниці зі скла є абсолютно безпечними. Вони виконуються тільки з розжареного скла з товщиною приблизно 8-10 мм. Такий виріб має високі технологічні властивості, стійкий до ударів і механічних впливів. Вам доведеться чимало попрацювати, щоб розбити таку стільницю, але навіть у цьому випадку людина не зможе поранитися осколками завдяки захисній плівці, що надійно утримує шматочки скла.

У вітальні з роялем

Незвичайна форма

Традиційний дизайн

Але не тільки можливість безпечного використання приваблює сучасного покупця, адже дерев’яний столик не завдасть господарям жодної шкоди. А ось створити зовсім легкий, практично невагомий образ здатний лише виріб із прозорого скла. Майже розчиняючись в інтер’єрі, такі предмети сприяють створенню свіжого і легкого інтер’єру навіть у приміщеннях скромних розмірів.

Для невеликої вітальні

Лаконічний дизайн

Ще одна перевага журнальних столиків зі скла в тому, що вона легко поєднується з іншими матеріалами в інтер’єрі. Завдяки своїм естетичним якостям скло можна легко інтегрувати в інтер’єр, оформлений практично в будь-якому стилі. Якщо кавовий столик, виконаний виключно зі скла, прекрасно впроваджується в сучасні стилі інтер’єру, то комбінації цієї прозорої сировини з іншими видами матеріалів (дерева, металу, пластику, лози, ротанга) стануть окрасою інших стилістичних напрямків в оформленні приміщень.

Оригінальний цоколь столика

Для просторої вітальні

Кавовий столик як акцент

Кавовий скляний столик – різноманітність форм та розмірів

Сучасний асортимент журнальних столиків пропонує нам безліч варіацій на тему форм та розмірів їх виконання. Залежно від масштабів приміщення, в яке ви хочете впровадити кавовий столик, стилістичного виконання інтер’єру та ваших особистих уподобань, можна знайти оптимальний варіант цього предмета інтер’єру. Класична варіація журнального столика — прямокутна форма (рідше квадратна). Такі моделі найчастіше мають висоту 40-50 см і гармонійно вписуються практично у будь-який інтер’єр приміщення. Зі сходу до нас прийшла мода на дуже низькі кавові столики, які нерідко виконуються або зовсім без ніжок (підставою служить платформа, вона ж виконує роль системи зберігання), або на дуже низьких прямих ніжках.

Столик із темним каркасом

Столик прямокутної форми

Двоярусне виконання

Простота виконання

Існує певна залежність між висотою ніжок та розмірами стільниці у кавових столиків. Чим вище столик розташований над підлогою, тим він може бути меншим за розмірами стільниці. Залежно від розмірів приміщення та кількості вільного простору, відведеного під установку журнального столика, ви можете вибрати відповідну за параметрами модель.

Із позолоченими ніжками

Масштабна модель

Для сучасної вітальні

Якщо приміщення вашої вітальні, а найчастіше журнальний столик можна побачити саме в цих приміщеннях, має скромні розміри, то краще віддати перевагу компактному круглому або овальному столику. Така форма забезпечить безпеку пересування домочадців навіть за дуже тісного планування. До того ж, плавні форми, округлі лінії привносять гармонію до інтер’єру, пом’якшують не лише образ приміщення, а й його характер.

Овальний кавовий столик

Округлі форми

Столик із круглою стільницею

Компактний круглий столик

Журнальний столик круглої форми

Якою б форми не був журнальний столик, очевидно, що наявність площини, яка виконує роль основи або полички, стає додатковою можливістю для зберігання предметів, які необхідно тримати, що називається під рукою. Найчастіше основа або додаткова площина виконується з того ж матеріалу, що й стільниця – зі скла. Але верхня частина може бути прикрашена малюнком або виконана в матовому варіанті.

Столик-острів

Столик як система зберігання

Двоярусна модель

Місткий дизайн

Незвичайне рішення

Нині фантазії дизайнерів нічим не обмежені. Виконати журнальний столик у фантазійній формі, асиметричному варіанті ніщо не перешкоджає. Якщо ви вирішили, що кавовий столик у вашій вітальні буде непросто функціональним островом, але й акцентом, координаційним центром інтер’єру, навколо якого вишиковується все планування, то оригінальна форма предмета меблів у цьому зможе чимало посприяти.

Столик у формі багатогранника

Витончені ніжки

Креативний дизайн

Дизайнери завжди борються за симетричність в інтер’єрі, особливо якщо йдеться про традиційні стилі оформлення приміщень. Найпростіше зберегти симетрію за допомогою парних елементів інтер’єру – два крісла в зоні відпочинку, пара торшерів для підлоги по обидва боки від дивана або настільних ламп на столиках-підставках. Не дивно, що і для кавового столика можливий вихід у парі. Два однакові столики невеликого розміру можуть стати не лише ефектною окрасою вітальні, але й поповнити набір власного функціоналу. Зсунувши два столики, ви отримуєте досить містку базу, яка допоможе провести вечірку або посиденьки з частуванням.

Зберігаючи симетрію

Пара журнальних столиків

Оригінальна пара

Комплекс із двох кавових столиків

Парний виступ

Симетричне планування

Два столики однієї моделі можуть мати різні розміри. Для економії простору менший столик розташовується під великим. У разі потреби, наприклад, під час прийому гостей, обидва кавові столики виконують свої основні функції. Ще один варіант інтеграції пари журнальних столів – використання однієї моделі, але у різних варіантах матеріалу виконання. Скляний та дерев’яний столики абсолютно однакового зовнішнього вигляду оригінально виглядатимуть, не кажучи вже про виконання свого основного функціоналу.

Раціональне використання простору

У сучасному стилі

Гармонійне тріо

Із зарубіжних дизайн-проектів ринку вітчизняного оформлення інтер’єрів прийшов наступний метод економії корисного простору приміщень. М’яка отоманка або великий пуф розташований під журнальним столиком. У будні столик використовується за своїм основним призначенням, а на вихідних або під час прийому гостей, отоманку можна використовувати для збільшення кількості посадкових місць або як той самий столик-підставка, якщо використовувати сервірування на підносах.

Оттоманка під столиком

Гармонійний та функціональний союз

Універсальна спілка 2 в 1

Журнальний столик зі скла – комбінуємо матеріали

При словосполученні «скляний журнальний столик» ми найчастіше уявляємо собі предмет меблів зі стільницею зі скла. При цьому у нього можуть бути ніжки, каркас або велика основа-цоколь, виготовлені з різного матеріалу – від металу до обробленого дерев’яного пенька. Але останнім часом найбільшої популярності набувають моделі, виконані виключно зі скла. Лаконічний дизайн, простота виконання та універсальний зовнішній вигляд стають запорукою гармонійної інтеграції практично в будь-який інтер’єр.

Кавовий столик зі скла

"Невидимий" столик

Підставка тільки зі скла

У вітальні, оформленій в одному з варіантів сучасного стилю, скляний столик, виконаний з цільного листа, вигнутий певним чином, виглядає неймовірно органічно. Власники приміщень скромних розмірів віддають перевагу цій моделі ще й тому, що столик ніби розчиняється в просторі, не захаращуючи образ кімнати, привносячи легкість і навіть невагомість у його зовнішній вигляд.

Дизайнерська модель

Прозорий предмет меблів

Скляний острів

Журнальний столик, виконаний тільки зі скла найчастіше стає непросто підставкою, але й нейтральним фоном для елементів, які будуть створювати певні акценти в інтер’єрі. Велика книга з яскравою обкладинкою, ваза з квітами, страва з фруктами або виставка предметів колекціонування – естетичні якості столика в цьому випадку відсуваються на другий план, поступаючись місцем утилітарності.

Скляний стіл як фон

Прозора підставка

Скло для класичного стилю

Традиційний варіант комбінування скла у виконанні кавового столика – використання деревини (або її ефектних аналогів). Каркас з дерева будь-якої породи буде органічно виглядати зі скляною стільницею. Особливо, якщо цей природний малюнок деревини вже є у виконанні іншого меблювання кімнати. Залежно від дизайну столика з дерев’яним каркасом, прикрасити їм можна як класичну вітальню, так і в стилі кантрі.

З дерев'яним каркасом

Оригінальна основа

Ще один варіант комбінування скла з деревиною — використання як цоколя на вигляд не оброблене дерево, яке виглядає як химерний пеньок. Трохи природної теплоти в основі столика контрастно поєднується з прохолодою скляної стільниці, наповнюючи навіть звичайнісіньку вітальню індивідуальністю, креативом.

Незвичайний цоколь

Незвичайне виконання

Ще одна варіація оригінального виконання цоколя – використання оленячих рогів, гілок чи інших природних елементів у поєднанні зі скляною стільницею. Такий столик не залишиться непоміченим та привнесе оригінальність у будь-який інтер’єр.

Скляна стільниця та дерев'яна основа

Креативна модель

Кавовий столик зі скляною стільницею та металевим каркасом також є дуже популярним та універсальним варіантом оснащення вітальні (спальні, будуар, кабінету та навіть бібліотеки) функціональним островом із привабливим зовнішнім виглядом. Залежно від виконання каркасу металевого каркасу, столик може бути інтегрований до приміщень, оформлених у різних стилях. Прості та лаконічні рішення (прямі ніжки, каркас без декору) – варіант для вітальні у сучасному стилі чи різновидів кантрі. Вигнуті ніжки, декоративні ковані елементи на корпусі, часто малюнок на стільниці — кавовий столик для класичної або барокової варіації виконання інтер’єру.

Традиційна модель

У світлій вітальні

У традиційному стилі

Скляна стільниця та хромовані ніжки чи каркас – ідеальний варіант для сучасної стилістики при оформленні вітальні. Скляні поверхні пропускають світло, створюючи ілюзію невагомості, дзеркальні відмінно відбивають і візуально збільшують простір — гармонійний союз для сучасного інтер’єру.

Скло та хром

З блискучими ніжками

Для еклектичної вітальні

Незвичайне виконання столика

Блиск хромованих ніжок

Перевага кавових столиків невеликих розмірів у їхній мобільності. Ви можете легко прибрати цей предмет до стіни, якщо необхідно звільнити місце, наприклад, для танців. Або встановити кавовий столик у місці дислокації основної групи гостей, домочадців. Портативність журнального столика зростає при використанні коліс як альтернативу ніжкам. Такий предмет меблювання не тільки має відмінну рухливість, але і виглядає оригінально, привносячи в інтер’єр родзинку.

Столик на коліщатках

Оригінальна основа на колесах

Портативний столик

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *