Сірий та жовтий – головні кольори 2021 року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сірий та жовтий – головні кольори 2021 року


Як завжди, у грудні інститут кольору Pantone оголошує відтінок наступного року. Цього разу фахівці вирішили не зупинятися на одному кольорі та назвали одразу два – жовтий та сірий. Сяючий сонячний та ґрунтовний сірий склали ідеальну комбінацію, яка виражає ідею єднання абсолютно різних елементів. Вони доповнюють і посилюють один одного, повідомляючи силу та оптимізм — те, що, мабуть, найбільше потрібно суспільству зараз і наступного року.

001.jpg

Що важливо, поєднання сірого і жовтого чудово показує себе в дизайні, у тому числі інтер’єрному. Жовтий колір заряджає позитивними емоціями, він яскравий і бадьорий, тому завжди має бути врівноважений спокійнішою гамою. А сірий і взагалі вважається улюбленцем дизайнерів, він уособлює ідею про досконалий базовий колір, тобто відмінно поєднується з чим завгодно і хороший для будь-якого без винятку проекту.

002.jpg

Використовуючи сірий і жовтий разом, ми легко множимо красу кожного з відтінків: сірий виглядає більш стримано, строго і благородно, а жовтий ще більш соковитий і м’який.

003.jpg

Розберемося докладніше, як прикрасити інтер’єр за допомогою наймодніших кольорів наступного року. Звичайно, мода на той чи інший колір зовсім не зобов’язує негайно застосувати його в декорі будинку, це лише можливість приміряти щось нове, на що, можливо, ви самі не зважилися б. Саме тому фахівці радять будь-які експерименти із кольором починати з малого, наприклад, з невеликих деталей. Такими можуть бути предмети меблів, аксесуари, текстиль або навіть фурнітура. Виробники всього цього теж стежать за трендами, тому у широкому виборі товарів у модних відтінках можна не сумніватися.

004.jpg

Як вже було згадано, сірий та жовтий чудово доповнюють один одного. Хорошим прикладом міг би послужити інтер’єр цієї кімнати: сірий виступив як спокійне тло, на якому насичений жовтий виглядає особливо яскраво.

005.jpg

Якщо ви вже давно визначилися у своїх уподобаннях та жовтий вам точно підходить, можна використовувати модний відтінок в обробці. Особливо оригінально жовтий колір виглядатиме на підлозі, у вигляді плитки або іншого типу покриття. Такий несподіваний колірний акцент на підлозі точно зробить лаконічний сірий інтер’єр особливим і незабутнім.

006.jpg

Поєднувати сірий та жовтий також можна на панелі кухонних фасадів. Сірий в даному випадку чудово підійде для робочої зони, а також для тих зон, що швидко брудняться, а жовтий можна залишити для інших поверхонь. Що важливо, дана пара кольорів підходить для роботи як із сучасними, так і з класичними стильовими напрямками.

007.jpg

Зверніть особливу увагу на ті кольори, які будуть використані на панелі крім сірого та жовтого. Вони не повинні перебивати головну контрастну пару, тому найбезпечніший спосіб зробити гаму максимально світлою і нейтральною. У цій кухні, наприклад, вибрані світлі відтінки для підлоги, стелі та стін.

008.jpg

Незважаючи на всю свою красу, жовтий колір все ж таки підходить не всім. Він може здатися дуже активним і помітним, може швидко набриднути і навіть викликати дискомфорт, якщо використовувати його в приміщеннях, де ми проводимо багато часу — в спальні або вітальні. Тому багато дизайнерів радять вибирати яскраві тони для інтер’єру ванної кімнати, і жовтий підходить для цієї мети ідеально.

009.jpg

Вибираючи матеріали для обробки в новій колірній гамі, дотримуйтесь принципів практичності: плитка сірого кольору не набридне ще довго і добре поєднуватиметься з будь-якими іншими акцентними тонами. А ось жовтий краще використовувати в меблях або аксесуарах, щоб через пару років їх можна було замінити або перефарбувати.

010.jpg

Ще один цікавий прийом — світильники жовтого кольору, які дають тепліше і м’яке світло

011.jpg

Зрештою, класичний варіант дизайну – це акцентна стіна. Частина стіни, пофарбована в жовтий, особливо ефектно виглядатиме на тлі сірого інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.