Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сірий колір в інтер’єрі ванної кімнати


Сірий колір вже перестав асоціюватися з чимось нудним та одноманітним, сучасні тенденції розглядають його як стильний, витриманий та лаконічний, сьогодні це колір витонченого смаку та справжнього стилю. Є лише одне: сірий часто виглядає надмірно строго, але і цього можна уникнути, досить грамотно його поєднувати і підбирати правильні відтінки, тоді навіть в інтер’єрі ванної кімнати сірий колір виглядатиме розкішно.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Поєднуйте кілька кольорів сірого кольору в одному інтер’єрі. Такий прийом завжди виглядає свіжо і стильно, погляньте на інтер’єр цієї ванної кімнати: стіни пофарбовані в сірий середньої інтенсивності, тумба має більш насичений відтінок, а малюнок плитки, якою викладено підлогу, взагалі зібрав у собі безліч тонів. Все це допомагає уникнути монотонності та одноманітності, і навіть використовуючи по суті лише один колір, ви створюєте багатогранний, об’ємний малюнок.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Відмінною ідеєю буде використання великої кількості плитки, в ідеалі це має бути природний камінь, втім, можна підібрати якісний штучний аналог. Головна декоративна задумка в тому, що камінь, крім різноманітності відтінків, має і різну, неповторну фактуру, яка додатково розкриває кольори.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Сучасні технології дозволяють використовувати шпалери навіть для обробки таких приміщень, як ванна кімната. Підберіть цікавий малюнок на основі сірого кольору, такі шпалери допоможуть створити неповторний та по-справжньому розкішний дизайн. Вологостійкі шпалери не втратить своїх властивостей навіть у таких непростих умовах, які завжди бувають у ванній кімнаті.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Не існує такого правила, згідно з яким вся сантехніка у ванній кімнаті має бути білого кольору та з глянцевим фінішем. Чому б не використовувати для інтер’єру щось незвичайне, наприклад, сіру ванну чи раковину? Такий незвичайний колір підкреслить скульптуру, форму та обсяг обраного предмета. До слова, вибір матеріалу також може перетворитися на справжню гру, адже асортимент великий, він уже давно не обмежується парою найпопулярніших матеріалів.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Одним із найпоширеніших матеріалів, які використовуються для оформлення інтер’єрів та мають природний сірий відтінок, є бетон. Однак зазвичай цей матеріал асоціюється з індустріальним стилем і нечасто використовується в інших напрямках, насамперед тому, що бетон має своєрідну холодну природу. Але цей нюанс легко виправити, досить комбінувати його з «теплими» матеріалами, насамперед йдеться, звичайно, про дерево. Така пара відповідає всім останнім тенденціям світової інтер’єрної моди, яка сьогодні спрямована у бік екологічності та використання максимальної кількості природних матеріалів.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Пам’ятайте про пропорції, часто грають вирішальну роль. Так, навіть використовуючи дуже темні сірі тони, можна зберегти об’ємний і світлий інтер’єр. Для цього досить оформити більшу частину приміщення у світлих тонах, а чорні, драматичні нехай відіграють роль витонченого доповнення. При цьому ви можете створити щось наближене до монохромного поєднання, а саме чорного та білого, але разом чорного використовувати темний сірий.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

Сірий колір у всіх його проявах є все ж таки нейтральним, ось чому він, як і всі нейтральні тони, служить прекрасним фоном для невеликих і яскравих дрібниць. Ви можете додати в загальну палітру кольорів кілька елементів яскравого кольору, вони будуть привертати увагу. Що саме буде виступати як акцентні деталі – вирішувати вам, можливо, для вашого інтер’єру хороші будуть насичені відтінки рушника, флакони для шампунів і кремів. А можна як в інтер’єрі, представленому на фото, зробити зовсім крихітні елементи, наприклад лампочки з металу контрастного відтінку.

Сірий колір в інтер'єрі ванної кімнати

…або просто використовувати різні відтінки сірого разом з іншими ніжними тонами у малюнках та принтах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.