Швидкі способи вирішення найчастіших інтер'єрних складнощів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Швидкі способи вирішення найчастіших інтер’єрних складнощів


Якщо прямо зараз ви розробляєте інтер’єр для своєї квартири, то цілком імовірно вже зіткнулися з деякими складнощами. Насправді, дуже рідко вся житлова площа повністю влаштовує нас, зазвичай доводиться працювати з не найзручнішими варіаціями.

Серед них і брак площі, і надто вузькі кімнати, і незручна форма приміщення, і низька стеля, і ще багато чого. Однак саме висока поширеність цих проблем і допомагає їх вирішити: дизайнери часто працюють з подібними вихідниками і знають, як впоратися з різними труднощами.

001_home-design (2).jpg

Отже, перша з найчастіших проблем – це вузька кімната, тобто приміщення, пропорції якого порушено. Саме їх і потрібно відновити за допомогою грамотного дизайну, хоч би візуально. Один із простих та ефективних способів – декорування стін принтом смужка. Важливо використовувати саме горизонтальні смуги, а ось їхня ширина, колір і контрастність особливого значення не мають. Такий малюнок обманює зір і робить кімнату ширшою.

002_home-design.jpg

Звичайно, для розширення простору чудово працює і світла палітра кольорів. Оздоблення в білий, кремовий, бежевий або будь-який інший світлий відтінок як би стирає межі, а також заповнює кімнату світлом. Серед безлічі ніжних тонів можна вибрати той, що підійде для вашого дизайнерського рішення, а якщо хочеться додати принт або активний декор, краще робити це стримано.

003_home-design (1).jpg

Друга, і, мабуть, найпоширеніша проблема – недостатня площа кімнати. Тут є два шляхи: або візуально розширювати простір, або розцінювати його як перевагу і навіть акцентувати його. Так, наприклад, маленьку кімнату можна зробити дуже затишною, навіть якщо для обробки буде використано відносно темний колір. Потрібно просто вибрати максимально комфортний відтінок, додати текстиль, світло та красиві аксесуари.

004_home-design (3).jpg

Якщо вам ближче ідея візуально розширити приміщення, то складно знайти спосіб краще, ніж установка великого дзеркала. В інтер’єрі цієї компактної спальні, наприклад, дзеркало на всю стіну виконало своє завдання ідеально: кімната тепер здається вдвічі більшою.

005_home-design (4).jpg

Наступна складність, можливо, багатьом здасться не такою критичною, однак і вона може завдати маси незручностей. Йдеться про відкритий простір, площа якого дуже велика. Такі приміщення більше нагадують торговий або виставковий зал, ніж затишну кімнату. Сам собою відкритий простір красиво і зручно, але щоб зробити його кращим, потрібно зробити зонування.

Для цієї мети використовують перегородки, ширми, меблі та ще безліч різних способів. Найпростіший – встановити стелаж, який позначить межу двох зон.

006_home-design (5).jpg

Зонування необхідно не тільки для того, щоб кімната виглядала гармонійніше, але головним чином для того, щоб створити приватність деяких зон. Спальне місце, наприклад, завжди краще відокремити від решти простору, воно має бути відокремленим і закритим.

007_home-design (6).jpg

Наступна поширена проблема – це неможливість повністю сховати комунікації: труби, дроти тощо. Найпростіше та очевидне рішення – зробити ці елементи частиною інтер’єру, тобто навмисно виставити їх напоказ. Саме так зазвичай роблять, коли створюють дизайн в індустріальному стилі.

008_home-design (7).jpg

У даному проекті дизайнер не тільки залишив труби на місці, але навіть додав кілька для посилення ефекту, після чого труби були пофарбовані та стали головною особливістю інтер’єру ванної.

010_home-design (13).jpg

Не найкрасивіший вид із вікна – проблема, з якою, здається, не можна нічого зробити. Але все ж таки є пара хороших рішень. По-перше, можна прикрасити підвіконня високими рослинами або висадити квіти в діжки за вікном. По-друге, гарні штори та тюль прикрасять вікна та м’яко завуалюють те, що вам не хотілося б спостерігати.

011_home-design (9).jpg

Нарешті, низька стеля. Щоб приховати цей дефект, достатньо застосувати один із наступних прийомів: використовувати вертикальні лінії в дизайні приміщення, повісити штори максимально високо або вибрати світлі відтінки для оздоблення та декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *