Штори в сучасному інтер’єрі Дизайн Vid
Штори в сучасному інтер’єрі – це одна з найпопулярніших тем для дизайнерів та замовників, тому що саме текстиль надає максимального затишку і ставить завершальну точку після закінчення ремонту! Наявність штор у сучасному інтер’єрі завжди радує голос та говорить про можливість повноцінного заселення.
Перше, з чого починаються штори, це карнизи. Вони бувають зовсім різні, але зараз переживають свій новий розквіт відкриті круглі карнизи, які розумно виглядають в інтер’єрах середземноморського стилю. Актуальні кольори карнизів на сьогоднішній день – чорний, білий, відтінки золота та латуні, потертий метал. Взагалі, золото та відтінки жовтого – це безумовний тренд, який чудово поєднується з відтінками білого, сірого, бірюзи, синього. Сучасні штори в інтер’єрі задають настрій! Краще уникати ненадійних пластикових карнизів, вони можуть не витримати важких портьєр і виглядають досить дешево. Також важливо, як розташовуються сучасні штори на карнизі в інтер’єрі. Якщо в кімнаті простінки невеликі, то карнизи потрібно вішати на всю довжину стіни, таким чином ми збільшимо вікно і не порушимо пропорції приміщення. Штори в сучасному інтер’єрі гармонійно виглядатимуть якщо використовувати універсальний прийом — це коли з обох боків від вікна карниз виступає на 50 — 70 сантиметрів.
Сучасні штори правильно і благородно виглядають на прихованому стельовому карнизі, який ховається в гіпсокартонний відступ від стіни. Так штори є єдиним елементом інтер’єру, особливо якщо за кольором дуже близькі до фарбування стін і не мають малюнок.
Штори в сучасному інтер’єрі
Вибираючи штори в сучасний інтер’єр, потрібно враховувати фактуру матеріалу. Дуже популярні зараз матові матеріали, велике візерункове плетіння, натуральні тканини у вигляді льону або бавовни. Сатиновані штори, шовк в інтер’єрі також можна використовувати, якщо цього вимагає стиль або підтримка інших матеріалів. Абсолютним трендом 2020 року є матові натуральні фактури та текстури. Малюнок та візерунок потрібно акуратно вводити в інтер’єр, тут потрібно враховувати стиль, кольори, призначення кімнати.
Якщо у вас грамотний стриманий базовий інтер’єр, то штори, покривало та подушки можуть бути будь-якого кольору, відмінного від загального інтер’єру. Актуальні кольори штор в інтер’єрі є складний жовтий, гірчичний, золотистий за наявності домінуючого пропорційно базового білого, слонової кістки, складно-бежевого на стінах та меблів.
На додаток до штор і подушок, що акцентують, доречно буде вибрати вазу, посуд або свічки, які відмінно впишуться в інтер’єр і підкреслять ідею дизайнера.
У власних інтер’єрах ми також охоче використовуємо прийом, коли колір стінок підтримує колір штор, тобто. біла стіна-біла штора, сіра стіна-сіра штора… Таким чином відбувається гра складних фактур, що справляє ефектне доросле враження. У такому випадку все ж таки краще вибрати колір фарби безпосередньо на об’єкті, тільки так ми переконаємося, що саме ця фарба підходить при даному освітленні і в даному приміщенні, а потім вже можемо підібрати шпалери в тон.
Також сьогодні дуже актуальні штори в інтер’єрі глибокого зеленого кольору, який надає інтер’єру загадковість, могутність, енергію природи. Повноцінно розкрити такий складний цікавий колір допоможуть елементи з додатковим кольором золота, ця ніжка біля стільця, каркас люстри, деталі журнального столика. Головна умова таких аксесуарів є міра, тобто. вони мають наголошувати на нашому головному кольорі, доповнювати його.
Один із головних аспектів при виборі сучасних штор – це простота форм самої штори та карнизу, відсутність ярусів та шарів, що надають обтяження.
Як оформляти два вікна в одному приміщенні? За матеріалом та фактурою штори в одному інтер’єрі повинні бути однаковими, або за задумом дизайнера, вони можуть бути різними, але зав’язані однією ідеєю.
Штори в сучасному інтер’єрі різних кімнат можуть відрізнятися за кольором, але все ж таки мають бути витримані в єдиному стильовому рішенні, адже квартира і будинок — єдиний гармонійний організм, де немає сторонніх елементів інтер’єру.
Якщо в будинку є еркер і вікна в ньому розташовані близько один одному, варто об’єднати із загальним карнизом, щоб це приміщення виглядало цілісно. Також у випадку з еркером можна використовувати рулонні або римські штори.