Шпалери з великими та маленькими квітами в інтер'єрі квартири на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шпалери з великими та маленькими квітами в інтер’єрі квартири на фото


Спробуйте уявити, що чоловік і дружина, кожен самостійно, вибиратимуть шпалери для однієї кімнати. Якщо чоловік ще може подумати про те, як догодити дружині, то дружина, швидше за все, думатиме про дизайн і навряд чи врахує переваги чоловіка. Зрештою, чоловік упокорюється з вибором дружини, бо для нього це не так вже й важливо. В результаті задоволені обоє. Але який вид набула б квартира без жіночого втручання?

Чому, прийшовши, до когось додому можуть про квартиру сказати: «Холостяцька барліг», навіть якщо в ній порядок, а в іншому випадку описавши дизайн житла, відзначити, що відчувається жіноча рука, хоча з погляду чоловіка там «потрібно багато чого виправити»? Отже, можна з упевненістю сказати, що з легкої жіночої руки «квітучі стіни» роблять атмосферу більш ніжною, затишною та м’якою.

Що впливає на вибір шпалер

Чи можемо уявити, що чоловік купує в квітковому магазині квіти для себе? Це був би скоріше виняток із правил, тому що такі покупки робляться для жінки! А жінка, чи може вона купити собі квіти? Просто! Цей принцип закладений і в придбанні шпалер. Залишається справа за вибором.

Які квіти найкраще виглядають на квіткових шпалерах? Якщо говорити саме про квітку, то кожен з них по-своєму гарний, залишається тільки правильно скомпонувати букет. Однак кожна композиція із квітів неповторна. Чи бувало у вас так, що, проходячи повз прилавки з квітами, ви подумки давали характеристику кожному букету, відзначаючи, до якого випадку він підійде? Серед загального фону виділяється два види букетів — весільні і для похорону, тож останній варіант не для нашого випадку. Такого компонування ми уникатимемо, в будь-якому з приміщень. Основні критерії, за якими здійснюється вибір:

  • колір малюнка;
  • колір фону;
  • насиченість;
  • освітленість приміщення;
  • Композиція. Все має бути взаємопов’язане одне з одним.

Давайте розглянемо, як виглядають шпалери з яскравими кольорами. Дуже ефектно виглядатимуть червоні квіти на темному тлі, але таке компонування має бути пом’якшене світлими тонами. Саме це і зроблено на наданих фотографіях – додано потрібну кількість білого, що зробило кімнату теплішою.

Також червоний добре поєднується з бежевим кольором, і, залежно від отримання бажаного ефекту, будь-який з квітів можна зробити домінуючим.

Червоний колір та його відтінки універсальні, оскільки чудово виглядають як на темному тлі, так і на світлому.

Цей активний і енергійний колір здатний активізувати всі функції організму, збуджувати і створювати відчуття теплоти, стимулюючи нервові центри. Тому легкозбудливим людям краще використовувати квіткові шпалери іншої гами кольорів.

Яскраві та насичені шпалери допомагають досягти відмінного ефекту. Вони можуть створити гармонійну атмосферу, або дратувати агресивним візерунком або неприродним забарвленням. Тому дуже важливо зберігати помірність і дотримуватися правил компонування. Розглянемо різні варіанти та підходи до прикраси приміщення квітковими шпалерами. Одні з них вийшли красиві, інші не дуже. Оцініть самі, який варіант насичених кольором шпалер вам більше подобається.

На особливу увагу заслуговує спальня. Це місце призначене для відпочинку, і в ньому недоречне застосування яскравих збуджувальних кольорів та контрастних комбінацій. Чималу роль грає освітлення, залежно від якого підбирається тон. При яскравому освітленні рекомендується використовувати холодні відтінки, а темній кімнаті навпаки. Крім основного тону, розміру та форми кольорів потрібно звертати увагу на вигляд шпалер, тому що фактура теж впливає на те, як сприймається колір.

В іншій категорії шпалер не так яскраво виражений колір. Вони неяскраві і малюнок не впадає у вічі. У такому дизайні відчувається помірність та спокій.

Якщо є бажання не відставати від тенденцій, можна вибрати шпалери з монохромним малюнком. Це можуть бути чорні квіти на світлому фоні або навпаки. Сірі квіти також будуть оригінально виглядати. У такому разі шпалери в квіточку будуть сприйматися по-різному при вечірньому штучному та денному натуральному освітленні. Крім того, до монохромних квітів у будинку чоловіка ставляться спокійно. Такий стиль навіть вважається чоловічим.

У таких шпалерах малюнок витриманий у двох нейтральних кольорах, які можуть бути близькими по відтінку або контрастні. Також доречна наявність проміжних відтінків.

Хоча прийнято вважати, що квіти люблять лише жінки, насправді це не так. Просто жінки люблять їх більше, ніж чоловіки, яким не слід лякатися, коли врівноважені дружини говорять про своє бажання змінити дизайн житла так, щоб «стіни розцвіли». Підберіть їх разом. Знайдіть для цього час, і тоді яскраві кольори та пишні букети, що гармонійно вписуються в дизайн, не дадуть вам занудьгувати та створять почуття сімейного затишку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *