Шпалери в інтер'єрі сучасної вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шпалери в інтер’єрі сучасної вітальні


ВітальняЯк серце квартири або будинку, відображає характер і життєвий статус господарів. Тому дуже важливо підібрати правильний дизайн та інтер’єр вашої кімнати, який створить враження про вас. Те, у що «одягнена» вітальня є візитною карткою для самого приміщення і для вас. При виборі шпалерпотрібно спочатку врахувати, яку атмосферу ви хочете створити і яке справити враження.

Колірні варіації шпалер для вітальні

Для початку визначте собі ту атмосферу вітальні, яка вам більш прийнятна. А саме колір шпалер, який задає необхідний тон всьому приміщенню. Отже, якщо ви хочете бачити свою вітальню теплою і затишною, то виберіть відповідні теплі тони: жовтий, помаранчевий і червоний.

Вітальня в оранжевому кольорі

Тут вітальня оформлена шпалерами оранжевого кольору, це наповнює її затишком, комфортом і радістю, в додатку з каміном і безліччю світильників приміщення немовби охоплене теплом. У такій вітальні вам не вдасться засумувати, тут все дихає життям і зігріває як сонечко.

Червоний візерунок на шпалерах також наповнить вітальню бажаним затишком. Але важливо пам’ятати, що сам собою червоний дуже пристрасний і палкий колір. Тому найчастіше його розбавляють білим, ось так червоний візерунок на білому тлі виглядає комфортно і не надто вогненно.

Шпалери у вітальні з червоним візерунком на білому тлі.

Іноді в певних умовах до теплих можуть належати фіолетовий та зелений, але при правильній подачі.

А якщо вам близька прохолодна та повітряна атмосфера, то вибирайте холодні тони, до них відносяться: блакитний та синій.

Повітряна та прохолодна атмосфера у вітальні

У цьому інтер’єрі панує абсолютно холодний синій колір.

"Холодний" інтер'єр вітальні

Знаходитись у такій вітальні приємно вже тому, що така атмосфера бадьорить і наповнює нас енергією. Але разом із цим синій дуже спокійний колір, він допомагає розслабитися, заспокоїтися та віддатися своїм думкам та фантазіям. Але оскільки сам по собі цей колір занадто холодний, рекомендується розбавляти його білим, можливо, у вигляді кількох акцентів.

Знову ж таки залежно від ситуації та правильного оформлення можна до холодних кольорів віднести той же зелений та фіолетовий.

Фіолетові шпалери в інтер'єрі вітальні

Чому в цьому інтер’єрі фіолетовий набув статусу холодного? Тому що він представлений у «сусідстві» з холодним білим та прохолодним бузковим. Саме таке поєднання і робить весь інтер’єр хіба що «з холодком».

Для надання приміщенню нейтрального значення виберіть сірий колір, він надасть вам відчуття спокою та умиротворення.

Інтер'єр вітальні з сірими шпалерами

Якщо ви вибрали для своєї вітальні чорний колір або чорний малюнок, то атмосфера не буде теплою, ані холодною. Ймовірно, її можна буде віднести до нейтральних, але тут, швидше за все, йтиметься про екстравагантність, неповторність і вишукування.

Чорний візерунок в інтер'єрі вітальні Інтер'єр вітальні з чорним кольором Шпалери для вітальні з чорним малюнком Чорна смужка в інтер'єрі вітальні

Але не варто забувати, що в принципі будь-який основний колір здатний виглядати і гарячим, і холодним. І тільки два кольори ніколи не бувають так «двосторонні»: помаранчевий – завжди теплий і синій – вічно холодний.

Види шпалер для вітальні

Крім кольору, важливо підібрати вигляд шпалер для своєї вітальні. Відмінним варіантом будуть флізелінові шпалери. Це клас шпалер, який має власне флізелінову основу. Як матеріал тут використовується суміш натуральних (наприклад, целюлоза) і хімічних (поліестер) волокон. Це папероподібні неткані шпалери. Для вітальні це дуже практичний варіант, який має широкий вибір палітри та візерунка.

Дуже шикарно і багато виглядають тканинні шпалери, наприклад, з оксамиту, шовку або льону. Вони внесуть у вашу вітальню вишукування. Також останнім часом стали популярними екзотичні варіанти шпалер для вітальні. У разі стіни покриваються екзотичними матеріалами. Тобто шпалери є композицією, зробленою вручну, наприклад, з бамбука, водоростей, фольги або рисового паперу.

Візерунок шпалер для вітальні

При виборі візерунка ви можете спиратися на свій смак і підібрати малюнок, який вам найбільше сподобався. А можна співвіднести візерунок шпалер із певними стилями. Навіть відсутність малюнка говорить про певну стильову приналежність.

Отже, однотонні світлі шпалери відносять до скандинавського стилю, а також до стилю. мінімалізм. Тут головним акцентом будуть не стіни, а інтер’єр вітальні. Такий варіант шпалер підходить серйозним та спокійним людям, які люблять стабільність та порядок у всьому.

Однотонні шпалери в інтер'єрі вітальні

Також до стилю мінімалізм відносяться шпалери, де візерунком є ​​один орнамент, що повторюється.

Не забуваємо розбавляти такий інтер’єр яскравішими акцентами, які внесуть у ваше життя в такій вітальні трохи різноманітності. Шпалери з квітковим малюнком визначають стиль прованс і кантрі.

Шпалери в стилі прованс Шпалери в вітальні в стилі кантрі

До сучасного молодіжному стилі підійдуть шпалери в смужку. Такий інтер’єр добре доповнює сучасні меблі, картини та статуетки.

Смужка у сучасному молодіжному стилі

Дуже цікаво виглядають шпалери із зображенням книг. Така собі імітація духу бібліотеки чи кабінету.

Шпалери із зображенням книг в інтер'єрі вітальні

Ви можете обклеїти свою вітальню фотошпалери із зображенням лісу і занурити вітальню в лісову атмосферу.

Фотошпалери в інтер'єрі вітальні

Отже, що важливо враховувати при виборі шпалер для вітальні? Найголовніше – це бажана атмосфера, виходячи зі своєї переваги, характеру, смаку та вдачі, ви зможете створити неповторну та незабутню вітальню. Де бути завжди комфортно і затишно.

Затишний та комфортний інтер'єр вітальні Інтер'єр вітальні зі шпалерами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *