Сходи на металевому каркасі в приватному будинку [Идеи 2019]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Сходи на металевому каркасі в приватному будинку [Идеи 2019]


Сходи з металевим каркасом – це практичний варіант з’єднання першого та другого поверхів. Такі сходи поєднують у собі металеву міцність, тривалий термін служби та можливість декорації з якісним оздобленням. Такий варіант сходів завжди буде цікавим та доречним, поєднується з будь-яким інтер’єром, при цьому гарантує надійність.

дизайнерські сходи0lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_78

Види

Видів сходів досить багато, їх можна розділити за такими напрямками:

  • Функціональність – спеціальні, будинкові та ландшафтні.
  • Місце їх розташування – зовнішнє чи внутрішнє.
  • Призначення – вхідні, міжповерхові, робочі та прохідні.
  • Тип конструкції.
  • Матеріал.

lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_10-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_54

В даному випадку цікавить тільки варіант внутрішніх міжповерхових сходів, залишилося лише вибрати оптимальний тип і матеріал, що використовується.

красиві сходи на металевому каркасі

Матеріали для сходів із металевим каркасом

Основні матеріали, що можна використовувати для виготовлення таких сходів: метал, дерево та бетон. За міцністю лідируюче місце займає бетон, але він не завжди є доречним через свої габарити. Для затишних будиночків із невеликою площею краще використовувати дерево, це буде дуже естетично та цікаво. Крім цього, такий варіант екологічний, що дуже популярно у 2018 році. Єдиний недолік таких сходів – відносно невисокий рівень міцності.

lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_44-650x9752018-07-31_20-28-13

Досить компактним, міцним та цікавим варіантом стануть сходи з металу. Зараз надається безліч варіантів із гарною міцністю. Як оздоблення може використовуватися ручне кування. Однак, далеко не всім приємний холодний метал, тому краще використовувати комбінацію металу і дерева.

метал та скло

красиві сходи на металевому каркасі

Типи конструкцій

Загалом зараз пропонується багато типів конструкцій та видів, тому слід виділити лише основні:

1. Гвинтові – спіральний тип сходів, що часто використовуються в будиночках з обмеженим простором. Сходинки трапецієподібного типу, розташовуються навколо металевої труби, кріпляться до неї вузькою стороною. Проста в установці, що проводиться на місці, додаткова підготовка не буде потрібна. Для замовлення сходів достатньо знати габарити приміщення та висоту першого поверху. lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_30-650x9752

lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_472. Маршові сходи – є безперервним рядом. Займає багато місця і може встановлюватися лише у будинках із величезною житловою площею. Якщо сходи виходять довгими, то їх можна розбивати прольотами (невеликими плоскими майданчиками).

2018-07-31_20-24-503. Підйом на похилих балках. Балки є опорою, щаблі укладаються зверху. Найчастіше як метал тут використовують двотаври, швелери і профільні труби.

4. Сходи зі стіни. У цьому випадку одна із сторін кріпиться до стіни, є консольний та більцевий варіанти. У першому випадку немає ніяких перемичок, сходи просто висять у повітрі. У другому варіанті з лікарями використовуються металеві елементи, що з’єднують, що захищають зовнішню сторону ступенів. Не використовується у випадку, якщо вдома є люди похилого віку або діти.

більцеві металеві сходи

оригінальні сходи

5. Сходи на тятиві. У цілому нині принцип аналогічний косоуру. Різниця лише в тому, що тут щаблі вставляють у пази, що призначені для цього та являють собою невеликі гнізда.

на метелокаркасі зі скляними поручнямистильні сходи з металу6. Хребтові сходи. Цей варіант є найоригінальнішим та найцікавішим. Всі елементи з’єднуються в такий спосіб, що зовні це схоже на реальний хребет.

біла на металевому каркасісучасні сходи

Усього існує три основні види каркасів з металу:

  • Закритий. У стандартному варіанті складається з двох косоурів, виготовлених зі швелера і зварених з металу сходів.
  • Орний. Включає в себе 3 елементи: два вузькі марші до одного, що ширше за них. Встановлюється лише у будинках з великою площею.
  • Відкритий. За основу береться профільна труба. Підступників у цьому варіанті немає, а косоур використовується лише один, розташований у центрі.

металеві сходи жовто-чорного кольору металеві сходи на синьому каркасі

Вибираємо оптимальний варіант сходів

На даний момент покупцю пропонується безліч різних варіантів, і вибір стає скрутним. Що краще вибрати, на що звертати увагу в першу чергу і як вибрати оптимальний варіант для свого житла?

Насамперед при виборі сходів потрібно враховувати площу житла, тип приміщення, де передбачається її встановлення. Після цього слід врахувати стиль будинку, підбирати сходи, що зможе його доповнити або підкреслити. Одним з головних критеріїв є безпека мешканців будинку, гостей. Якщо в будинку проживають діти або люди похилого віку, то сходи повинні бути максимально безпечними для того, щоб уникнути можливих травм та фізичних ушкоджень. Для цього потрібно використовувати необхідну кількість балясини, правильно підібрати висоту сходів, їх ширину.

%d0%b1%d0%b8%d1%8c%d0%b8

Якщо вдома є маленька дитина, то на один щабель потрібно два або більше балясини. Діти дуже цікаві і є ризик, що вони захочуть засунути свою голову між сходинок, що може призвести до травм, слід уникати, ретельно передбачивши конструкцію сходів.

Якщо висота першого поверху близько трьох метрів, то найкраще використовувати маршові сходи, тому що вони найзручніші і безпечніші. При цьому потрібно виходити з вільного простору з огляду на конструктивні особливості сходів: кут підйому повинен становити 30-45 градусів, а відстань між сходами по висоті 15-17 сантиметрів. Якщо стелі дуже високі, то сходи розділяються на два і більше марші, між ними встановлюються горизонтальні майданчики.

сходи в сучасному будинку

Якщо планується комора або комору, то найкраще використовувати підступники. Також краще застосовувати їх у випадку, якщо простір під сходами активно використовуватиметься. Такий варіант дозволить уникати накопичення пилу та його осідання.

lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_112-650x10121

Спіральні (гвинтові) сходи є найпрактичнішим варіантом, особливо актуальні вони в будинках з обмеженим простором. Якщо вільного місця практично немає, можна використовувати сходи під назвою «гусячий крок». У цьому випадку розраховується, що людина робитиме почергові кроки двома ногами, постійно змінюючи висоту підйому. Найкраще використовувати для підвалу чи даху, не підходить для сімей з пенсіонерами чи дітьми.

3

Для втілення в життя сміливих ідей можна використовувати хребтові та криволінійні сходи, але при цьому потрібно розраховувати простір, тому що вони займають чимало місця.

стильні сходи на другий поверх невеликі спіральні сходи lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_39 з дерев'яними сходами з кованою огорожею зі скляною огорожею

стильні сходи чорна двомаршева
білі широкі сходи куті сходи на металевому каркасі

5lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_07

не звичайні сходи2 2018-07-31_20-29-22 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_01 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_02-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_11-650x853 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_15 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_18 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_19-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_20 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_22-650x868 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_29-650x976 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_031-650x1207 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_32-650x935 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_35 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_36-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_40-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_42 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_45-650x894 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_46-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_51 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_52 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_53-650x976 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_55-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_64 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_65-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_69-650x1155 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_77 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_81-650x975 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_91-650x866 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_109-650x828 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_111-650x866 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_411 lestnici_na_vtoroy_etaj_na_metallicheskom_karkase_831

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *