Шкіряні меблі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шкіряні меблі


Меблі, в обстановці будинку або квартири грає провідну роль, особливо витончено і красиво в ній виглядає м’яка шкіряні меблі. Якщо кілька років тому такі меблі дозволяли собі лише багаті, то на сьогоднішній день їх може купити майже кожен.Шкіряні мебліУ сучасних технологіях виникла можливість робити штучну шкіру, яка лише в деяких випадках поступається натуральною, а коштує значно дешевше. Якщо вміло підібрати вироби зі шкіри, то інтер’єр кімнати буде гарним та шикарним. Диван є головним предметом меблів зі шкіри, у вітальні він вважається основним атрибутом інтер’єру. Диван зі шкіри найкраще виглядає у класичному дизайні, хоча добре підходить і для більшості інших сучасних інтер’єрів.Шкіряні мебліДиван чорного кольору вважається найбільш вишуканим та звичайним, чорна оббивка дивана чудово вписується майже у будь-який інтер’єр. Однак з ним може посперечатися білий диван, вигляд якого так само гарний, але меблі з такою обшивкою є маркою.

Шкіряні мебліІнтер’єр вітальні можна доповнити кріслами та стільцями обшитими шкірою. Виконані в одному тоні диван і два крісла чудово виглядають у великій вітальні. Обідній набір з Італії, до якого входять стіл та стільці зі шкіряною оббивкою, шикарно доповнять інтер’єрну композицію. На сьогоднішній день модно надавати меблям антикварний вигляд, але стилістика може бути абсолютно різною. Дизайнерські фантазії нічим не обмежені: шкіра може бути тисненою, на ній роблять візерунок чи вишивку, прикрашають бісером чи стразами.Шкіряні мебліЗбирання сім’ї або прийом відвідувачів зазвичай відбувається у вітальні, це головна кімната в будинку. Прекрасний вигляд розкішного інтер’єру у вітальні — це м’які шкіряні меблі, виконані в одному стилі. Пріоритет можна віддати кутовим меблям зі шкіри, вона займає менше місця і дозволяє вмістити багато гостей. І якщо хтось забруднить оббивку, то нічого страшного не станеться – достатньо лише протерти це місце мокрою ганчіркою. У спальній кімнаті інтер’єр з меблів обшитий шкірою, також виглядає стильно та гламурно. Виконане в одному стилі в коричневих тонах, зроблене з високоякісного дерева ліжко, туалетний столик та пуфи, створюють чудову атмосферу в спальні.Шкіряні мебліЄ багато технологій для догляду за шкіряними меблями. Догляд за нею дуже простий. Якщо утворилися подряпини, потертості чи порізи, найпрактичніший засіб відновлення цих місць — рідка шкіра. Вона чудово справляється з цим завданням, головне добре підібрати відтінок. Меблі зі шкіри, завдяки своїй практичності та чудовій фактурі, завоювали популярність серед заможних людей. Правильно підібраний стиль в інтер’єрі будинку дозволить отримати чудову обстановку. Цілком можливо, що і у вашому будинку знайдеться місце для шкіряних меблів.

Шкіряні мебліМеблі обшиті шкірою дуже популярна. Шкіряна обшивка міцна та стильна дуже довго зберігає свій первісний вигляд. Шкіряні меблі можуть сміливо розташовуватися в будь-яких кімнатах вашого будинку.

Шкіра в інтер’єрі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *