що це та навіщо потрібно?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

що це та навіщо потрібно?


Керівники сучасних сільськогосподарських підприємств наголошують на оптимізацію процесу. Досягти цієї мети допомагає спеціальне обладнання, яке суттєво спрощує заготівлю, обробку, транспортування та збирання врожаю.

Одним з найпопулярніших видів такої техніки є ЗАВ 40 зерноочисний комплекс. Агрегат використовується на стадії обробки матеріалу і забезпечує високий рівень ефективності. Давайте дізнаємося, що є техніка, і за яким принципом вона функціонує.

Навіщо потрібний зерноочисний комплекс?

Техніка для очищення зерна не просто оптимізує роботу всього підприємства, а дозволяє конкурувати з іншими господарствами. Якщо підібрати правильний зерноочисний комплекс, це впливає якість матеріалу. Відповідно, це хороша можливість для позиціонування підприємства як одного з найкращих виробників. Сам комплекс включає різні установки, які разом виконують ретельне очищення зерен різних культур.

Це можуть бути агрокультури круп’яні, зернові, зернобобові та інші види рослин. Зібраний урожай переміщається в зерноочисний комплекс, де відбувається відокремлення зерен від різних домішок (шкідливих, бур’янів та зернових). Комплексне очищення суттєво покращує якість матеріалу, а також збільшує термін зберігання.що це та навіщо потрібно?

Скільки етапів очищення у зерноочисному комплексі?

Сучасні агрегати, такі як ЗАВ 40 зерноочисний комплекс, забезпечують 3-етапне очищення. Вона складається з наступних стадій:

  • попередня;
  • первинна;
  • вторинна.

Перша стадія має допоміжний характер. У цей момент зерна очищаються від великого сміття та домішок. Після такої обробки матеріал стає сипучим і легко проходить у зерносушарці. Механізми, задіяні цьому етапі, називаються ворохоочисники. Наступна стадія передбачає виділення з більшості всіх сторонніх сумішей, включаючи найменші частинки.

Для цього матеріал переміщається до машин повітряно-решітного типу, які сортують матеріал за певними параметрами. На цьому етапі рівень вологості зерен сягає 18%. Наступною стадією очищення є вторинна обробка. У цей момент використовуються такі ж машини, але з більш складними механізмами. Після завершення процесу весь матеріал поділяється на 4 фракції.

У чому особливості комплексів ЗАВ?

Зазначене обладнання є різновидом зерноочисних комплексів. Їхнє головне призначення – обробка врожаю різних культур (масляних, зернових, круп’яних тощо). До складу комплексу входить кілька різних механізмів та машин, які забезпечують послідовне виконання одного процесу.

Усі процедури, що виконуються в рамках процесу, поділяються на 2 відділення. Перше включає всі операції з попереднього очищення врожаю від домішок різного розміру (включаючи дрібні, середні та великі частки).

Друге відділення – це остаточне очищення зерен. У цей час матеріал поділяється на фракції і переміщується в різні бункери. Надалі такий матеріал можна вивантажувати у транспорт для відправлення кінцевому споживачеві.

Якщо для вашого підприємства необхідний такий комплекс, тоді варто звернутися до перевіреної фірми, що спеціалізується на проектуванні та виробництві агротехніки. Наприклад, можна оформити замовлення компанії «Експерт-Агро». Досвідчені менеджери нададуть вам професійну консультацію та підберуть відповідний тип зерноочисних комплексів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.