Шафа-купе в інтер'єрі квартири.  Які форми та відтінки вибрати для своєї кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Шафа-купе в інтер’єрі квартири. Які форми та відтінки вибрати для своєї кімнати


Шафи купе у дизайні інтер'єрів

Чи поширюються загальні віяння моди у світі інтер’єрів на те, як виглядатиму шафи-купе у вас у домі? Чи це буде класика, непідвладна часу? Чи можливо ви б хотіли замовити щось унікальне, притаманне оформленню тільки вашого простору, що дивує своєю ексклюзивністю та неординарністю форм?

На думку експертів, 2012 рік буде роком відмовитися від загальних стереотипів у моді шаф та вбиралень. Все частіше замовники замість широкого вертикального профілю вважають за краще бачити у себе в квартирах шафи з фасадами з цільного скла, з акуратною полірованою кромкою по периметру. Та й наповнення шафи теж продовжує тенденції, вперше заявлені кілька років тому, де велика кількість скла замість полиць, масштабні дзеркала та лакобель, як і раніше, твердо утримують свої лідируючі позиції.

Також великою популярністю і в 2012 році буде користуватися сканування малюнка шпалер приміщення, де буде шафа, з подальшим її відтворенням на фасаді меблів, не важливо, чи це дзеркало або скло. Такий прийом дозволяє витримувати цілісне єдине стилістичне рішення, обране для оформлення житлової площі дизайнером, і зосередити будь-які яскраві акценти на текстилі, або елементах декору, а не використовувати як платтяну шафу.

У зв’язку з любов’ю замовників до оформлення інтер’єрів в етнічному стилі та наступного 2012 року популярністю користуватиметься ламінат з екзотичними декорами, що гармонійно поєднується із загальною зупинкою кімнати. Все більше людей хочуть у своїй шафі бачити колонну систему зберігання, повністю оцінивши її практичність та зручність користування.

Ну і звичайно ж, класичні шафи-купе темних відтінків, які, як і раніше, не втратить своєї популярності серед любителів класичного стилю та традиційного оформлення інтер’єру.

Витончені глянсові поверхні чорного та білого кольору, так само знайдуть своїх шанувальників і не залишаться поза увагою, незважаючи на тяжіння до розкоші в оздобленнях інтер’єрів 2012 року. Хоча максимальне використання вільного простору та прості форми все більше набувають популярності, нехай навіть вони на перший погляд і близькі до шаблонності та тривіальності форм.

Екологічність та натуральні природні відтінки теж у фаворі замовлень 2012 року. Відійшли в минуле яскраві кольори, що кричать, що зобов’язують інтер’єр відповідати стилю, в якому виконаний шафа-купе. Стиль мінімалізму вже настільки приївся покупцям, що замовлення подібних меблів для вбиралень давно залишилося в минулому. Арт-деко взяв правління до рук, а поєднання класичних прийомів декорування і сучасних високотехнологічних структур і матеріалів, дедалі більше набирає обертів. Така контрастна взаємодія художнього оздоблення та мінімалістичних форм, на перший погляд, вразить вашу фантазію, а насправді навіть зможе виступити дуетом з будь-якими вінтажними елементами декорування приміщення. Саме цей напрямок є найперспективнішим у розвитку ролі шаф-купе у загальне створення стилістичного простору.
Зрозуміло, що на перший погляд, будь-якій шафі-купе це просте застосування скла та таких матеріалів як ДСП, метал, при цьому здавалося б рухатися далі вже нікуди. Однак нотки класичного декору, мікс із глянцевих та матових поверхонь та фурнітури у відповідному стилі, можуть створити справжній предмет декоративного мистецтва, виконаний у напрямку арт-деко. Потрібно лише відпустити свою уяву та обов’язково скористатися професійними послугами художника-декоратора.

Прагнення привнести новизну помітно відображатиметься у поєднанні натурального дерева та каменю, скла та матового металу. Такі діаметрально протилежні стилі як класицизм і мінімалізм, можуть геть-чисто здивувати вас отриманим результатом, і при цьому подібна шафа-купе з радикально продуманими складовими не стане обтяжувати інтер’єр своїм масивним виглядом і темними малопривабливими фасадами.

Не бійтеся переступати за межі класичного стилю, щепленого нам не одним поколінням наших рідних та близьких, адже відомо, що саме з новими меблями можна привнести і новий дух, і нові вливання у своє життя та діяльність у цілому.

Якщо ви живете в місті зі своєю історією, де багато старих вуличок і навіть запах нагадує минуле, напевно, вам не захочеться переривати цей ланцюжок асоціацій, і навіть гардеробна кімната та шафа-купе повністю підтримають цю тимчасову епоху. Тут актуальними у 2012 році зможуть бути шафи-купе у класичній обробці, з колонами, пілястрами, можливо, елементами вітражів. Тим більше Рік Дракона, що наступив, абсолютно точно радить підтримувати цей напрямок в дизайні, для залучення у ваш будинок достатку і процвітання. Забудьте про використання бамбука та ротанга, в оформленні шаф, цього року ця течія буде вже не актуальна, тим більше такий напрямок у стелажній моді протримався вже не один рік.

Чистота ліній, простота, функціональність, екологічність, ось 4 кити, на яких буде заснований інтер’єр у 2012 році. І переваги у виготовленні меблів так само будуть на цьому боці. Прагнення привнести в будинок частину природи, гармонії, спокою буде основним напрямком при замовленні шаф, адже людству вже так набридла та урбанізація та стрімкість, яка нас оточує у повсякденному житті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *