Середземне море в інтер'єрі вашого заміського будинку чи квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Середземне море в інтер’єрі вашого заміського будинку чи квартири


Середземноморський релакс у нашому будинку

Ритм нашого сучасного життя настільки високий, що іноді здається не залишиться сил, щоб завтра підкорювати нові вершини. І лише з поверненням додому, ми намагаємося розслабитися, знайти гармонію та спокій, яка так потрібна для відновлення витраченої енергії.
Багато людей саме у зв’язку з цим перебираються жити в заміські будинки та котеджі, багато хто просто намагається хоча б виїхати на дачу на вихідні. У будь-якому випадку саме дика природа, видима лінія горизонту в полі зору, і водна гладь заспокоює нашу нервову систему і сприяє абсолютному і повному релаксу.
Не кожен рік нам вдається з’їздити до моря чи океану та повноцінно відпочити. Можливо, саме з цієї причини лідируючі позиції у списку модних інтер’єрів 2012 року займе так званий середземноморський стиль. Стиль, відтворений культурою не однієї країни, а культивується століттями всіма державами, межі яких виходять до величного та теплого Середземного моря.
Це і багаті на еклектику і буйство фарб Туніс і Марокко, і спокійна з природними відтінками фарб італійська і французька Рів’єра, і колоритний берег Туреччини, що навіює думки про східні оповіді. А землі, що знаходяться на території Сербії, Чорногорії та Греції самі по собі багаті на свою давню культуру і певний стиль оформлення житла.

Саме це і радять взяти за основу у 2012 році провідні дизайнери всього світу. Три складових можуть кардинально змінити ваш інтер’єр та характер заміського будинку чи дачі загалом. В принципі й одну з кімнат міської квартири можна оформити в цьому невимушеному морському стилі, головне, щоб інші суміжні приміщення різко не контрастували з нею, таким чином впливаючи на загальне сприйняття простору вами.

Найяскравіший декораторський експеримент вийде в тому випадку, якщо на ділянці у вас є водоймище, посаджений сад, а сам будиночок або приміщення яскраво і природно висвітлюється більшу частину доби. Саме тривалість і яскравість світлового дня визначають ключові моменти в середземноморському інтер’єрі, і ненав’язливо розставляють акценти світла і тіні у всьому декорованому просторі. Світло в подібному інтер’єрі — це так звана константа настрою, адже недарма більшість місяців на рік на середземноморському узбережжі світла і безхмарна.

Сад не так просто відтворити на території власного будинку, тим більше в нашому непростому і суворому кліматі, і звичайно ж, не підлягають повторенню буяння фарб, які привносять в інтер’єр південні рослини і цитрусові дерева. Але нам цілком може повторити всі ці декораторські елементи в зимовому саду, не порушуючи тим самим балансу і гармонії дикої природи. Загалом 2012 рік обіцяє бути бурхливим, насиченим подіями і змінами в старому способі життя, тому водоймище проглядається візуально з вікон приміщення, оформленому в середземноморському стилі буде дуже доречним. Адже в усі часи, жителі Середземномор’я намагалися розташувати частину водної гладі у себе на ділянці у вигляді ставка, водойми або басейну або обов’язково побудувати своє житло на березі Середземного моря, з його стихіями, дарами та запахом справжньої свободи.

І звичайно ж, безліч плетених гамаків, шезлонгів і стільців, меблів на яких так зручно відпочивати під час сієсти і так хочеться лежачи або сидячи на ній спостерігати за хвилями, що перекочуються поруч. Ця своєрідна атмосфера безтурботності має повторюватись і у вашому інтер’єрі. Такого ефекту з легкістю можна досягти з мінімумом декору та з певним колірним спектром фарб навколо. Спробуйте обмежити відтінки білим, синім, кольором натурального льону та парусини. А білі дерева використовувати для покриття підлоги та виготовлення меблів. Саме такий інтер’єр одразу перейде у розряд Середземноморського стилю, і залишить вам величезну нішу для подальших фантазій.
І не надумайте використовувати мармур, це класичний середземноморський матеріал, насправді більше підходить для витонченого традиційного стилю, а в кімнаті схожій на рибальську хатину буде виглядати занадто химерно і пафосно. Якщо вам буде у всьому цьому оточенні не вистачати графічності та чіткої геометрії ліній, спробуйте вписати в простір світильники з кованого заліза або витончене узголів’я ліжка, виконане ручним куванням.
Контрастно та стильно з такими меблями виглядатимуть білі чохли на меблів та текстиль у світлу смужку, цей безпрограшний хід зазвичай застосовують оформлювачі для декорування місць відпочинку у середземноморській зоні. Адже саме ці кольори заспокоюють психіку людини та налаштовують весь організм на спокійний і спокійний режим дня.
Не хвилюйтеся також про рівномірність фарбування всіх дерев’яних меблів, чим грубішими і виразнішими будуть мазки фарби на загальному тлі, тим показовіше і ближче до натурального стилю будуть виглядати всі меблі. І не хвилюйтеся що натуральні циновки і так звані бабусині килимки це пережиток минулого, в 2012 році в подібному середземноморському інтер’єрі на підлозі такий етнічний акцент буде дуже доречним!
Якщо вам подобаються, і ви зможете знайти доступ до справжніх морських скарбів, корабельних снастей, годинників та склянок з латуні – сміливо привносите цю нотку в однотонний інтер’єр. Такий колорит ще не завадив жодному приміщенню, оформленому в морському стилі, а ось завоювати першість серед унікальності та неповторності приміщення у вас є всі шанси!

Ну і, звичайно, тут до місця будуть всі сувеніри, привезені з Середземноморського регіону. Ось куди вони впишуться саме тому, що ви і мріяли. Не хвилюйтеся тепер про те, де ж найкраще розташувати візерунчасту кераміку або навіщо вам ті об’ємні раковини, за які ви так пристрасно торгувалися на ринку. Для всього цього у вас є окреме приміщення, оформлене в літньому, такому життєлюбному радісному стилі!

Не соромтеся своїх бажань, пробуйте, експериментуйте та наближайте свій інтер’єр до подумки побаченої картинки! І результат перевершить ваші всі очікування, а вдячністю за все це буде ваш рафінований спокій весь рік і нові висоти, які ви зможете підкорити в новому 2012 році!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.