Секрети ідеально організованого будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Секрети ідеально організованого будинку


Секрети ідеально організованого будинку

Якщо ми спробуємо уявити ідеально обладнаний будинок, то одним з неодмінних атрибутів стане шафка для зберігання побутової хімії, спеціально відведена виключно під ці потреби і з акуратно розставленими баночками. Також швидше за все на думку спаде ідея чіткої та зрозумілої організації тих продуктів, які не зберігаються в холодильнику, для них потрібні свої полиці. Або — що теж дуже актуально в кожному будинку — ящики для шкарпеток, де точно кожна одиниця матиме свою пару.

Складно повірити, але саме такі, незначні на перший погляд, дрібниці та відрізняють добре організований будинок від середнього. У будь-якій квартирі є певні зони, які найбільше схильні до хаосу і саме на них ми і хотіли б звернути вашу увагу.

Тумба в інтер'єрі

Перше, на що ми радимо звернути увагу, це тумба. Майже у всіх вона час від часу більше нагадує завал: тут накопичуються книги, журнали, блокноти та інша дрібниця, яка утворює все гору, що росте. Закінчується все зазвичай тим, що журнали зісковзують під ліжко, з усіх пиляться на тумбі книг читається тільки одна, а загальний вигляд спальні вже далекий від ідеалу.

Де ж вихід? Спробуйте розмістити на столику кілька декоративних предметів, таких як ваза з квітами, витончена фоторамка або арт-об’єкт. Краса цієї композиції змусить щовечора одразу прибирати з тумби зайві предмети.

Ідеально організований передпокій

Вхідна зона – це ще одне місце, де ідеальний порядок та гармонія так легко порушуються день у день. Якщо вам знайома проблема перевантажених верхнім одягом гачків і нестача вільного простору на стелажах і пуфах, наступна порада вам знадобиться. Заведіть собі правило зберігати у найближчому доступі тільки ті речі, які ви маєте намір надіти завтра. Решту краще прибрати в шафу, щоб вони не створювали непотрібний безлад.

Кухонні ящики

У всіх кухні є ящики для зберігання столового приладдя, як правило, один з таких ящиків є основним, найбільшим, містким і, зрозуміло, захаращеним. Крім регулярно використовуваних столових приладів у цьому ящику починає накопичуватися маса випадкових предметів: формочки для кексів, віночки і половники і навіть шампури, що залишилися ще з літа. Уникнути цього допоможе просте правило: у шухляді для столових приладів повинні бути тільки ті предмети, які необхідні для сервірування столу більш-менш регулярно. Все більше нічого. Для інших предметів – окрема скринька.

Супні чашки на кухні

Хорошим рішенням для комори або іншого місця, де ви зберігаєте сипкі продукти, стануть контейнери. Вони виглядають набагато приємніше, ніж різнорідні пачки та пакети, і з ними набагато зручніше поводитися. Ідеальним вибором стане група однакових повітронепроникних контейнерів із зручними кришками, на кожен можна прикріпити етикетку під назвою вмісту.

Організація порядку в ящику

Скринька, в якій ніби само собою непомітно накопичується всяке сміття, є в будь-якому будинку. Давайте почнемо з того, що спробуємо відокремити речі, що дійсно віджили своє, їх потрібно викинути, а решту (батарейки, ножиці, старі етикетки та листівки) розсортувати за допомогою роздільників.

Порядок у зоні раковини у ванній

Безлад у зоні раковини виникає, по-перше, тому, що вранці вам ніколи прибрати всі баночки на місце і, по-друге, тому, що цих самих баночок стало занадто багато. Постарайтеся позбавитися непотрібних і повторюваних продуктів, а ті, що використовуєте регулярно, скласти в гарний кошик або ящик, в який буде зручно все швидко закинути вранці.

Зберігання шкарпеток у ящиках

Проблему зберігання шкарпеток та інших дрібних предметів гардеробу легко вирішити за допомогою встановлення спеціальних роздільників у ящики для білизни.

Кавовий столик в інтер'єрі

У разі проблеми захаращеності кавового столика діє старий, перевірений принцип: краще відразу наповнити цей простір великими та стильними декоративними елементами, щоб не дати дрібним деталям зіпсувати весь інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *