Самостійний дизайн кухні чи з дизайнером?  Як краще?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Самостійний дизайн кухні чи з дизайнером? Як краще?


Якщо при ремонті кухні ви вирішили обійтися без дизайнера та зробити дизайн самостійно, то у вас обов’язково виникнуть питання. Ось їх мала частина:

«Велика кухня, а все розставити не можу»
«Як і куди вбудувати велику посудомийку та духовку?»
«Допоможіть з дизайном кухні, нічого не виходить»
«Як виправити планування, дуже незручно»
«Потрібні чи ні верхні шафи?»

Ці та багато інших проблем обговорюють на будівельних форумах ті, хто планує зробити самостійний дизайн та ремонт кухні.

Давайте подумаємо, як зробити простіше та швидше?

Інтер'єр кухні у стилі мінімалізму

Вибір плитки та інших матеріалів

Без дизайнера – самостійно

Із самого початку ніяк не могла вибрати плитку для фартуха. Так і шукаю по магазинах, розуміючи, як вона виглядатиме зі шпалерами та кухонним гарнітуром.У моїй сумочці під час ремонту лежали зразки шпалер та плитки, рулетка та шматочки тканини. Весь час думала, як знайти потрібне і як все поєднати, хочеться так багато всього. Потрібно дуже багато часу та терпіння.

З дизайнером простіше

Готовий ескізний проект кухні, який включає: план стін з розміщенням меблів, план стелі із зазначенням освітлювальних приладів, візуалізації в перспективі, рекомендації щодо підбору меблів та оздоблювальних матеріалів у кольорі.

Кутовий інтер'єр кухні

Перепланування?

Без дизайнера

У нас задумана перепланування, перенесення отвору і потрібно грамотно зробити всі креслення, врахувати сантехніку, визначити кольори та пропорції, фактури. Проект електрики ми замовляли в іншому місці. Хотіли зробити самі, але дуже складна робота доведеться запрошувати спеціаліста, щоб втілити все на практиці.

З дизайнером простіше

Підготовка плану перепланування кухні у разі об’єднання її з вітальнею та їдальнею з відображенням несучих, внутрішніх стін та перегородок, сантехнічних висновків, розеток та вимикачів.

Лофт інтер'єр кухні

Кількість матеріалу?

Без дизайнера

Довго вважали кількість оздоблювальних матеріалів, скільки чого потрібно. В результаті доручили цю справу будівельній бригаді. Тут теж мінус – майстер явно розрахував із запасом. Пояснив, що якщо не вистачить – доведеться бігати шукати, чи можуть зняти з виробництва чи різний колір буде в партіях, якщо не знайдемо – треба буде замовляти по новій.

З дизайнером простіше

Підготовка робочого проекту, який включає відомості з переліком оздоблювальних матеріалів, кухонних меблів та аксесуарів, сантехнічного та електричного обладнання, радіаторів, вікон та дверей. Дозволить максимально точно врахувати всі витрати та скласти кошторис. Виключається необхідність додаткових закупівель, надлишків та невідповідних проекту артикулів.

Інтер'єр кухні зі скляними перегородками

Час гроші?

Без дизайнера

Ми вирішили робити дизайн кухні самостійно без дизайнера. Проект я малюю і моделюю сам, уже п’ятий місяць. Ремонт можна робити тільки тоді, коли ти вже знаєш, де буде отвір і де розетки. Але на це потрібен час, час! Врахувати всі розміри, розведення, ночами малюю то стіни, то стелю, нескінченні розрахунки-перерахунки. Вже гори переглянутих сайтів та літератури. У це треба поринати з головою!

З дизайнером простіше

Підготовка робочого проекту, який включає докладні креслення та плани з прив’язкою обладнання, вузлів і деталей. Забезпечує ергономіку, кожна річ та деталь на своєму місці, зручне розташування, відсутність помилок. Чітка робота монтажників.

***

Дизайнер виконає проект, проінформує про вигідні пропозиції виробників, складе необхідну документацію.
При цьому вартість його робіт становитиме не більше 5% від загальних витрат на подальший ремонт та матеріали.

Більше 260 фото дизайну та ремонту кухні від ТопДома – для Ваших ідей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *