Розкішний особняк у класичному стилі: екстер'єр, інтер'єр та ландшафт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Розкішний особняк у класичному стилі: екстер’єр, інтер’єр та ландшафт


Класика в ракурсі сучасності рясніє артефактами та поряд з розкішшю бароко, елементами готики, модерну, арт-деко трансформована в комфортне житло з богемним шиком. Архітектори та декоратори постійно імпровізують та пропонують цікаві варіанти із збереженням стилістичного ядра. Загалом і приватному простежується прагнення вишуканості, пишності, парадності. При оформленні будинку зі зверненням до історії, метою дизайнерів стало не точне копіювання інтер’єру минулого, а проект за мотивами стилю. Дизайн вірний традиціям і, незважаючи на певну адаптацію до часу, виключає стихійність у його організації. На прикладі готового проекту можна переконатися в органічності концепції, її колірній виразності та трепетній атмосфері, створеній за допомогою антуражу та архітектурних особливостей.

Вид особняка здалеку

Особняк розташований у глибині саду та обрамлений зеленню. Довгі тераси дозволяють з висоти милуватися доглянутими газонами, рослинами на величезній клумбі перед парадним. Прозора вода в басейні манить прохолодою у спекотні дні, а зона відпочинку укомплектована згідно з правилами. В іншому випадку можна перебратися під склепіння будинку та із затіненого місця спостерігати за природою. Піднявшись сходами з центрального входу і, відчинивши масивні двері, потрапляєш у матеріалізовану казку.

Парадний вхід Зона басейну В оточенні зелені

Палацовий хол навіює асоціації, пов’язані з царськими палатами та викликають жодну емоцію. Художньо оформлений купол із античними сюжетами, білі колони із позолотою, кришталеві підвіски театральної люстри – стилістичний мікс із бароко та модерну об’єднані елементами класики. Падаючі відблиски зі стелі переломлюються у відображенні денного світла та скляного столу, що стоїть у центрі. У сукупності формується відчуття перебування у паралельному світі.

Дизайнеру вдалося створити пишний антураж із залученням різнофактурних матеріалів. Мармурова перламутрова підлога, з чорним вкрапленням на тлі білих стін із золотом, створюють контраст. Сходи з гірського каменю, можливо, з модного оніксу, обрамлені металевими мереживами, застигли в невагомості. Увечері, коли через кам’яні сходи пробивається жовте світло з інстальованого підсвічування, у переливах нижніх та верхніх вогнів інтер’єрний сюжет здається нереальним. З холу видно відкриту вітальню та двері, що ведуть до інших кімнат.

Під куполом Царська атмосфера У полоні квітів та декору

Краса кольору неба та сонця

Камінна зала витримана у природній палітрі. Синьо-блакитні відтінки та прохолодний сріблястий згладжуються теплими випромінюваннями, що виходять із жовтих багетів, бежевої оббивки та домінуючої коричневої гами. Багаторівнева стеля оформлена бордюром з ліпниною та оснащена багатоваріантним сценарієм. Система локального освітлення доповнена презентабельною свічковою люстрою на кшталт французької класики.

Уздовж стін розставлені білі шафи із заскленими секціями із вітражними фрагментами. Між ними розташований камін – невід’ємний атрибут класики та домашнього затишку. Мармурове облицювання та готичні штирі паркану, ковані елементи, полиця з дзеркалом зверху відповідають за функціональність та естетику.

Інтер’єрні предмети та атрибути поєднуються за фактурою та обробкою. Пріоритетність матеріалів та ритмічна послідовність у їх розміщенні, еклектичне поєднання всередині комплектів нагадують про арт-деко. Сучасну м’яку групу доповнено парою крісел, виконаних в іншому форматі. Від круглого оксамитового пуфу біля каміна, бахроми та фігурних ніжок віє історією та помпезністю.

Картин, написаних в одній манері, в об’ємних фактурних рамах надається особливого значення. Вони розвішані по периметру та займають місце на меблевих полицях. Трепетне ставлення до живопису, фотографій та раритетних речей вказує на культивування сімейних звичаїв. Велике дзеркало в типовому обрамленні під стать художньо виконаним багетам.

Камінна зала

Царські палати

У вітальні втілені вікторіанський та палацові стилі. Тему камінної зали продовжують однакові кольори, продубльовані у текстилі, облицювання, декорі. Синю гаму розбавляють численні відблиски позолоти фрагментарного оздоблення, рам на мальовничих полотнах, деталях меблів.

Класика створюється штрихами та деталями. Об’ємність тканинних гобеленів, виразність великих візерунків на оббивці крісел, шовк і оксамит портьєр у периметрі з квітами неба та сонця створили насичений антураж. При палацовій розкоші та пишності дорогих речей у вітальні відчувається затишок та легкість.

Достатку світла будинок зобов’язаний великим вікнам з видом на доглянутий сад. Крім природного світла, задіяні інші джерела освітлення. У тандемі з великою люстрою розглядаються прилади однієї колекції, розвішані по периметру. На стінах, спрямованих до неба, активно експлуатуються архітектурні форми античності. Синхронно розташовані пілястри ритмічно розбивають масштабну стіну на сегменти з картинами у масивних рамах, що надає кімнаті палацової величі. Колони, барельєфи, ліпнина, молдинги складають основу композиційного сюжету і, в послідовності, розміщені по всьому будинку. Притаманна класиці симетричність, чіткість ліній, деталізована виразність декоративних моментів збережені з історичною достовірністю.

Велика вітальня Архітектурні особливості класики

Апартаменти для роботи та відпочинку

Інтер’єр кабінету виконаний у коричневій класиці, характерного для англійського стилю. Колірна гама вирішена за допомогою відтінків дерева із залученням оливкового. Фактурні штори з непомітним принтом ідеально підібрані до килима, оформленого в тій же манері та в сукупності нівелюють монохромність простору. Рельєфні орнаменти вгорі є рамою для плоского глобуса і стали головним акцентним моментом. Вбудована система освітлення виконує три функції: створює ілюзію обсягу, посилює враження від оригінальної карти; будь-якої доби готова підсвітити дорогу віртуальним мандрівникам. Судячи з круглого макету поруч із робочим столом, простежується пристрасть господаря до вояжів.

Підлогове покриття буквально на тон світліше за основне оздоблення і чудово відтінює стелю. Книжкові шафи з невигадливим різьбленням вторять верхньому периметру. Облицювання та предмети інтер’єру підпорядковані одному настрою та в м’якій гармонії доповнюють один одного. Камін, шкіряні крісла, пара стільців та люстра з міні-абажурами, дрібна атрибутика створюють необхідні умови для роботи та відпочинку.

В кабінеті

Що колись розваг, краще перейти в інші апартаменти. Розкішний кінозал фанерований деревом з характерними ознаками класики. Під величезному екрану і габаритні шкіряні крісла. Кімната кольору гіркого шоколаду та предмети злилися в одній тональності, і лише мармурова поверхня столу та скромне підсвічування стелі відволікають від сутінкових вражень.

Домашній кінозал

Тему релаксу продовжує царська опочивальня. Незмінний блакитний, коричневий та золотаві штрихи в декорі доповнені прозорістю сірого. Вінтажне оздоблення спинки ложа та комодів дозволяє говорити про можливість їх покупки в антикварному магазині або бездоганну стилізацію в традиціях жанру. Атласний блиск текстилю, великий орнамент у позолоті, білі колони, прозорі канделябри, парні картини потопають у сонці та яскравому відбитті стельового орнаменту.

Урожай спальні З царським розмахом

Кухня оформлена у сучасному стилі з типовими елементами класики. Місце осередку виділено бічними пеналами. Великий годинник вгорі підкреслює відданість традиціям. Не обійшлося і без абажурної люстри, що низько звисає над «островом», присутності керамічних горщиків. Складний хитромудрий декор стелі, смуга з орнаментом посередині, строката композиція з мозаїчного панно над плитою, симпатично виглядають на тлі білих меблів, лофт-стіни та невиразного малюнка шпалер. Робоча зона обумовлена ​​лише функціональністю і порівняно з помпезністю їдальні здається скромною.

У просторі кухні Під світлом люстри

Їдальня потопає в діамантовому розсипі люстри свічки, що займає всю увагу. Велика кількість золотого декору в периметрі, штори в контексті з вікторіанським стилем та повний комплект декоративних нюансів створюють неоднозначне враження. Можливо, для когось – це відвертий кітч, а комусь надає впевненості та значущості.

Гламурна розкіш їдальні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *