Розкішний ландшафтний дизайн заміського особняка на фото.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Розкішний ландшафтний дизайн заміського особняка на фото.


Пропонуємо вам ознайомитись із облаштуванням прибудинкової території одних приватних апартаментів, розташованих за містом. Великий, просторий будинок має не менш велику територію, оформлення якої також важливе, як і організація інтер’єру всередині домоволодіння. Відобразити любов до заміського життя, природи та свіжого повітря найпростіше не борючись з цією самою природою, а підкоряючись її особливостям, вносячи лише невеликі корективи.

Велика кількість зелені

Використовуючи багаторічні рослини – чагарники, дерева та новостворені квітники та клумби, природний матеріал для оформлення простору та зонування ділянки, можна створити воістину гармонійний ландшафтний дизайн приватного двору. Сподіваємося, що вам вдасться почерпнути натхнення та цікавих дизайнерських ідей для оформлення власних присадибних ділянок, приватних дворів чи навіть невеликих задніх дворів таун-хаусів.

Біля заміського будинку

Для домоволодіння, оформленого в кантрі-стилістиці, з фасадом, обробленим природним каменем немає нічого кращого як матеріал для мощення садових доріжок, ніж натуральна сировина — каміння різних порід. Мощення майданчиків та доріжок за допомогою природного каменю – завдання непросте і вельми трудомістке, як з погляду тимчасових витрат, так і за видом необхідного професіоналізму. Зате можна отримати безпечну і надійну поверхню, яка прослужить не просто десятиліття, а стане надбанням кількох сімейних поколінь.

Мощення каменем

Для того, щоб розташувати бруківку для мощення непросто в ряд або за принципом цегляної кладки, а, наприклад, по колу, необхідно мати матеріал різного розміру та певну навичку подібного монтажу садових доріжок та майданчиків.

Природний камінь є універсальною сировиною для викладання садових доріжок – неоднорідність форм, кольору та фактури дозволяє поверхням не виглядати нудно, стійкість до механічних навантажень та довговічність виводить натуральний матеріал у лідери свого спектру сировини для ландшафтного дизайну. І це не кажучи вже про те, що камінь не чутливий до різких температурних перепадів, великої кількості вологи та його текстура не руйнується під дією різних хімічних реакцій.

Кам'яні доріжки

У цьому приватному дворі, здається, використовуються всі варіанти кам’яного мощення – від простого насипу дрібної гальки або гравію до мощення за допомогою плитняку. Природний камінь плитняк – мабуть найпопулярніший варіант мощення доріжок і майданчиків у домашньому ландшафтному дизайні. Своєю популярністю матеріал зобов’язаний не тільки багатій палітрі кольору (від світло-сірого до яскраво-бардового), але і міцності, при наявній податливості до роботи з болгаркою.

Ландшафтний дизайн

Одна з важливих переваг плитняку для облицювання доріжок, сходів та майданчиків у приватному дворі – доступність. Купити матеріал можна в будь-якому будівельному магазині, що займається реалізацією будівельної та оздоблювальної сировини.

Плитняк для доріжок

Потужні садові доріжки не тільки виступають як безпечні поверхні для переміщення по двору або ділянці в будь-яку погоду, але ще й виконують функцію зонування прибудинкової території. За допомогою доріжок та прилеглих до них клумб, квітників, можна виділити значні сегменти та позначити зони відпочинку, приготування їжі на вогні або місця усамітнення.

Камені та рослини

Для того щоб пересування садовими доріжками приватного двору було комфортним та безпечним у будь-який час доби, необхідно подбати про організацію системи підсвічування території. Останнім часом найбільшою популярністю для підсвічування саме контурів доріжок використовуються світильники, що працюють від акумуляторів накопичення сонячної енергії. Експлуатація таких садових освітлювальних приладів не буде вам нічого коштувати, світло від них вихідне не можна назвати яскравим, але цілком достатнім для позначення меж доріжок і підсвічування поверхні, якою будуть йти домочадці у темну пору доби.

Біля паркану

Підхід до багатофункціонального спортивного майданчика, обладнаного для гри в баскетбол і не тільки, також виконаний за допомогою природного каменю, але вже як цілісні шматки з найменшою кількістю обробки. Коли йдеться про оформлення території поблизу спортивних майданчиків чи об’єктів, обійтися без газону (природного чи штучно викладеного) дуже складно. Саме ідеально підстрижена трава, своєю незмінною зеленню піднімає спортивний дух, тримає нас у тонусі та створює позитивний, навіть святковий настрій.

Спортивний майданчик

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *