Розкішний дизайн-проект двоповерхового котеджу.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Розкішний дизайн-проект двоповерхового котеджу.


Мій дім – не тільки моя фортеця. Наше житло є відображенням смакових і стилістичних уподобань, вибору палітри кольорів, форм і фактур, але навіть способу життя. Будь-який домовласник шукає усамітнення та спокою, що надихає комфорту та позитивних емоцій. Тому так важливо не пошкодувати часу та сил на розробку дизайну житла, який буде відповідати не лише потребам та функціональній складовій будь-якого приміщення, але й вашим особистим бажанням та прагненням.

У цій публікації до вашої уваги пропонується дизайн-проект одного двоповерхового будинку, виконаного переважно в мінімалістському стилі, але із застосуванням елементів скандинавського та середземноморського напрямів.

Фасад

Екстер’єр котеджу відразу дає нам можливість скласти враження про домовласників. Простий і лаконічний дизайн оздоблення дозволяє думати, що і всередині будівлі все буде підпорядковане строгості ліній та нейтральності кольорової гами.

Головний вхід

Зайшовши в будинок через головний вхід, ми потрапляємо в просторий і неймовірно світлий передпокій. Розмах простору та вибір нейтральної колірної палітри для обробки приміщення налаштовує кожного, хто входить на спокійний і умиротворений лад.

Передпокій

Прості геометричні форми та світлі відтінки дозволяють погляду налаштуватися на відпочинок, але яскраві елементи декору не дають нудьгувати. Завдяки такому контрасту приміщення виглядає оптимістичним і трохи задерикуваним.

Їдальня

Перший поверх котеджу практично позбавлений стін та перегородок. Просторе приміщення нижнього рівня є гармонійним поєднанням кількох зон. Велика площа містила вітальню, їдальню, кухню та кілька куточків для відпочинку.

Обідня зона

Усі поверхні першого поверху витримані в одній кольоровій гамі. Поділ на зони здійснено за допомогою яскравих акцентів меблів, декоративних елементів та підлогових килимових покриттів.

Апельсиновий відтінок стільців в обідній зоні на тлі нейтральних світлих стін нагадує улюблені скандинавським стилем дизайнерські прийоми. Товсте скло стільниці перегукується з таким же матеріалом вигадливої ​​люстри. А блиск декоративних елементів приносить святковий шарм кімнаті.

Вітальня

Далі розташувалася комфортна та затишна вітальня зона. І знову помаранчевий та активний бірюзовий тони, використані в текстилі, вказують на найближче сусідство їдальні. Для журнального столика використано також скло великої товщини, що й головного обіднього столу. Простий і невигадливий, на перший погляд, інтер’єр відкривається по-новому, коли проведеш у ньому деякий час і уважно придивишся.

Кухня
Кухонна зона

У просторі першого рівня розмістилася сучасна кухня у традиційному стилі. Теплі сірі відтінки присутні у всіх поверхнях робочої кухонної зони – у меблюванні та сучасних приладах, блиску кухонних аксесуарів та підвісних світильників, в оформленні фартуха та відполірованій стільниці кухонного острова.

Робоча зона кухні

Зручне розташування систем зберігання та кухонної техніки створює ергономічну та раціональну обстановку. Кухонний острів дозволяє розміститися чотирьом домочадцям, поки кухар готує обід. Зручно, що, перебуваючи в робочій зоні кухні, можна безперешкодно спілкуватися з тими, хто знаходиться у вітальні чи обідній зонах.

Кімната відпочинку

На другому поверсі є кімната відпочинку, яку можна використовувати як куточок для читання і навіть кабінет.

Лазур та скло
М'який куточок

Мотиви середземномор’я трохи просвічують у цьому світлому мінімалістському інтер’єрі. Блакитні відтінки, прозорість скла, і теплота дерев’яних меблів приносять у характер приміщення особливий шарм.

Головна спальня

Також на другому поверсі знайшли притулок житлові кімнати. Спальні оформлені в тій же кольоровій гамі обробки всіх поверхонь. Теплі відтінки текстилю та дерев’яних меблів чудово гармонують із нейтральною обстановкою кімнати для сну.

Вбиральня

Головна спальня обладнана невеликою вбиральні, в якій, підкоряючись загальної раціональності, все організовано просто і практично.

Ванна кімната
Білизна фаянсу

До спальні прилягає приміщення ванної кімнати, де панують ті самі лаконічність і простота. Просторе приміщення світлої ванної кімнати дозволило вмістити душову кабінку, досить містку ванну та мийку з двома раковинами.

Сіра спальня
Усі відтінки сірого

Друга спальня пропонує кожному, хто входить, насолодитися практично всіма відтінками сірого з легкими вкрапленнями лазурі. Спокійна та привітна атмосфера кімнати налаштовує на відпочинок та розслаблення. Тут же вдалося розмістити невелику робочу зону, білий офісний куточок не виділяється в загальній нейтральній обстановці.

Спальня із зеленню

Відмінними рисами третьої спальні є присутність зелених відтінків у текстилі та дзеркальних елементів декору.

Вбиральня

Ця спальня обладнана окремою вбиральнею, в якій, як і у всій будівлі котеджу, панує простота та комфортабельна практичність.

В'їзд у гараж
Відпочинок на вулиці

Всі утилітарні приміщення продумані до дрібниць, жоден квадратний метр площі не залишився без уваги і не навантажений функціонально.

Задній дворик

На задньому дворі вдалося розмістити відкрите місце для відпочинку у стилі азіатського мінімуму. Прохолода бетонних плит та галькових перебувають у гармонійному сусідстві з теплотою відтінків дерев’яного паркану.

Вхід у вітальню

У комфортний куточок спокою та усамітнення просто неба можна потрапити з вітальні, поєднаної з кухнею та їдальнею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *