Рожева спальня – для барбі та не тільки!
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Рожева спальня – для барбі та не тільки!


Інтер’єр спальної кімнати – це, мабуть, найважливіший момент у загальному дизайні будь-якого будинку. Адже, крім естетичних функцій, тут він виконує головну – допомагає максимально розслабитися, відійти від суєти буденних днів, дозволяє людині побути самим собою. Але це лише у тому випадку, коли все виконано грамотно, коли отримано результат, гармонійний у всіх сенсах цього слова.

Стильна рожева спальня

На фото ми бачимо, що у розробці інтер’єру застосовується рожевий колір – тут він використаний у невеликих кількостях, швидше як акцент, але і це рішення дозволяє освіжити кімнату, наповнити її позитивними емоціями. А що, якщо зробити спальню максимально рожевою? Давайте обговоримо це питання.

Якщо розглядати рожевий колір з погляду психології, стає ясно, що цей колір є символом добра, романтики, любові і пристрасті. Саме рожевий вважається найпасивнішим кольором, він пригнічує внутрішню та зовнішню агресію, стає основою для позитиву, заспокоєння, умиротворення.

Люди, вільні у всьому, талановиті та вишукані вибирають цей колір. Крім того, він стає причиною пильної уваги з боку оточуючих, є прямою асоціацією з ляльками Барбі та невід’ємною складовою життя більшості дівчат та дівчат. Але не тільки їх спальні можуть стати рожевими, цей колір і всі його відтінки ідеально підійдуть як основний компонент інтер’єру спальні активних, запальних та дратівливих людей, а також тих, хто любить виділитися із загальної маси.

Психологи встановили, що рожевий колір є ідеальним засобом для позбавлення від стресу, він допомагає заспокоїти розхитану психіку і досягти емоційної рівноваги. Ще один вагомий плюс для шанувальників рожевого кольору – тривалість життя. Звідси висновки, рожева спальня — це безліч переваг для її власника, тому варто розглянути всі нюанси інтер’єру такої кімнати.

Для того щоб зробити спальню максимально функціональною з точки зору релаксу, варто використовувати не дуже насичені відтінки рожевого, а також поєднувати їх із партнерами пастельних тонів. Одним із найпоширеніших дуетів у спальнях вважається біло-рожевий. Ці кольори допоможуть створити атмосферу, що сприяє повноцінному відпочинку, крім того, інтер’єр такої спальні не нестиме активного психологічного навантаження — це відмінна база і для відпочинку, і для творчості, і для усамітнення.

Гармонійним та ефектним є поєднання сірого з рожевим кольором та всіма його відтінками. Таке рішення робить інтер’єр не просто затишним, а й елегантним, стильним. Дует цих кольорів створює ґрунт для гарного настрою, відчуття гармонії та спокою. Крім того, рожево-сіре поєднання візуально збільшує вартість ремонту, вносить нотки розкоші.

Незважаючи на те, що і рожевий, і бірюзовий кольори є сильними — акцентними, їхнє поєднання виглядає завжди виграшно і обов’язково залишається в пам’яті. Яскраві вони здатні створити певну атмосферу в кімнаті, задати настрій і наповнити позитивом. Такий дует сподобається креативним і успішним людям, які цінують стиль і відповідність модним тенденціям.

Зелений колір – це символ спокою, гармонії та умиротворення, це колір самої природи. При цьому рожевий колір має відповідну дію, стає ідеальним партнером для зеленого. У дуеті ці кольори виглядають ніжно, багато і лаконічно.

Саме чорний колір через свою нейтральність дозволяє виділити рожевий колір, зробити його основною домінантою. Тому таке поєднання одночасно є ефектним і лаконічним. Тут не буде зайвих складових інтер’єру, що розбурхують свідомість, що особливо важливо для такої кімнати, як спальня.

Рожева спальня — це не обов’язково рожеві меблі, покриття для підлоги і постільна білизна. Рожевими можуть бути тільки стіни… Здавалося б, це рішення сміливе, але якщо розумно підійти до питання – результат може стати дуже цікавим.

Стіни можуть бути виконані в рожево-білих тонах, де можна використовувати контраст – одну стінку виділити рожевим кольором, іншу – білим. Також можна використовувати різні аксесуари, картини та шпалери з малюнком як акцентні компоненти.

Меблі яскравих кольорів стануть не найкращим варіантом для рожевої спальні, де і без неї достатньо насичених відтінків. Віддати перевагу краще гарнітурам пастельних, нейтральних тонів — які лише підкреслити всю красу рожевого. У будь-якому випадку, вибираючи меблі, потрібно відштовхуватися від дизайну спальні, застосовуваних у ньому колірних рішень.

Білі меблі, або бежеві із золотим напиленням, аксесуарами створять атмосферу розкоші та гармонії – таке рішення завжди залишиться актуальним і не перестане тішити око.

Безперечно, освітлення для рожевої спальні підбирається з урахуванням загального інтер’єру – це можуть бути як розкішні люстри, так і невеликі стильні світильники. При цьому потрібно брати до уваги той факт, що рожевий – сам по собі теплий колір, тому важливо не приглушити його надмірним локальним освітленням, краще віддати перевагу розсіяному світлу, можливо, підібраному з урахуванням зонування кімнати.

У рожевій спальні обов’язково мають бути додаткові світильники, у тому числі і біля ліжка.

Рожевий колір ніжний і заспокійливий, тому не варто «обтяжувати» його громіздкими шторами із щільних тканин. Винятком може бути дизайнерський задум, наприклад, створення інтер’єру в класичному або старомодному стилі.

Коли доречні громіздкі штори

При створенні інтер’єру в будь-якому іншому стилі, як і завжди, працює основне правило — керуватися почуттям смаку та заходи, вибирати те, що підходить тому чи іншому стилю.

Стильне рішення

Тоді ваша спальня буде теплою, затишною та неординарною.

Не бійтеся експериментувати — і рожева спальня стане вашою улюбленою кімнатою в будинку, місцем, куди завжди захочеться повертатися, де пануватиме атмосфера любові та гармонії!

Затишна та стильна рожева спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *