роздільний санвузол 40 прикладів на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

роздільний санвузол 40 прикладів на фото


Окрема ванна кімната – саме те, про що мріє кожна жінка. Чоловіки не надають цьому такого великого значення, але від власного будуару теж не відмовилися б. Головне, що зробить це затишним приміщенням, це натхнення, з яким дизайнер приступить до своєї справи.

В ідеальній ванні все знаходиться на своїх місцях. Відсутність унітазу в цьому приміщенні вітається, тому що дозволяє перетворити кімнату на водне царство, де можна відпочити душею та тілом, а не просто провести щоденні гігієнічні процедури.

Сучасні ванні кімнати дозволяють не зациклюватися на загальноприйнятих відтінках. Часи однотонних білих чи блакитних кімнат пройшли. Будь-який предмет обстановки, включаючи ванну та раковину, може бути виконаний у будь-якому кольорі. Можливе використання каленого скла для виготовлення сантехніки. Це дозволить відблиску світла грати на кольорових поверхнях і прикрашати приміщення переливами.

Ідеальною комбінацією може стати сусідство теплих та холодних відтінків. Важливо, щоб колір підлоги та стін не збігався. Відтінки синього, зеленого та бузкового будуть ідеальними для місця водних процедур. Головне, щоб ці кольори перемежувалися невластивими ванною квітами. Це може бути жовтий, помаранчевий, червоний та інші.

При цьому слід стежити за тим, щоб кімната не стала надмірно строкатою. Особливо це важливо, коли ванна кімната не відрізняється великими розмірами. У маленькій кімнаті яскраві відтінки можуть діяти гнітюче. Кількість основних відтінків має бути не більше трьох.

Колірне рішення може вплинути на настрій і самопочуття людини. Головну палітру слід вибирати, виходячи з темпераменту хазяїна кімнати. Для холерика підійдуть кольори, що «охолоджують» запал такої людини.

Меланхоліки потребують затишної атмосфери, яку потрібно створювати теплими відтінками. Розсіяне м’яке підсвічування буде додатковим елементом обстановки. Тут підійдуть світлі відтінки:

 1. морська хвиля
 2. пісок;
 3. Бурштин;
 4. теракот.

Сангвініки схильні до яскравих рішень. Ванна кімната такої людини випромінює енергію та захоплення. Переважне місце у такій кімнаті повинні займати:

 1. жовтий;
 2. помаранчевий;
 3. червоний відтінок.

Флегматики схильні до класичних рішень. Вироби з дерева, кераміки, натурального скла буду удосталь перебувати у ванній кімнаті такої людини. Колірна палітра теж повинна містити в собі природні відтінки:

 1. бежевий;
 2. сірий;
 3. бордовий;
 4. коричневий.

Крім цього, при виборі кольору слід враховувати розміри ванної кімнати. Світлі відтінки допоможуть розширити простір, а темні глибокі тони додадуть кімнаті загадковості та затишку.

Світло в інтер’єрі ванної має велике значення. Основна відмінність від інших приміщень у тому, що в цьому приміщенні необхідне яскраве основне світло. Головним джерелом світла може бути набір невеликих галогенових ліхтарів, так і розкішна люстра в центрі стелі. Основним критерієм вибору має стати відповідність загальному стилю та водовідштовхувальні властивості вибраних приладів.

Галогенові лампи завоювали останніми роками особливу популярність. Яскраве світло у поєднанні з економією електроенергією приваблює дедалі більше покупців. Використовувати такі світильники можна як як основні, так і як допоміжні для зонування. Для того щоб використовувати моделі, що вбудовуються, необхідно, щоб поверхня була обшита гіпсокартоном.

Корисними можуть бути світильники спрямованого світла. Їх можна використовувати для оформлення ніші у стіні або підсвічування області дзеркала. Струмопровідні шини є новинкою на ринку. З них можна створювати незвичайні комбінації та кріпити як до стелі, так і до стін.

Зона дзеркала має бути освітлена рівномірно. Інакше відображення буде спотворено, що не дозволить рівно накласти макіяж або розглянути всі недоліки у зовнішньому вигляді. Для того щоб уникнути незручностей, можна використовувати два симетрично розташовані ліхтарі або набір дрібніших лампочок, рівномірно розміщених навколо дзеркала.

Оригінальним є варіант монтажу світильників прямо на підлогу. Для цього обрані моделі повинні бути максимально ізольовані від попадання вологи і мати певну міцність.

Оскільки ванна насамперед служить для очищення та оздоровлення, всі матеріали мають бути максимально екологічними та гігієнічними. Інтер’єр, що вийшов в результаті роботи дизайнера, повинен дозволяти легко прибирати і стерилізувати приміщення. Велика кількість текстилю сприяє розвитку бактерій у вологому середовищі.

Найкращим для оформлення такого приміщення матеріалом за всіма критеріями є керамічна плитка. Можливість вибрати будь-яке забарвлення у поєднанні з чудовими гігієнічними якостями роблять цей матеріал найпопулярнішим протягом багатьох десятиліть. Ще однією перевагою є універсальність використання: плитку можна наклеїти на будь-яку тверду поверхню. Її використовують для декорування підлоги, стелі, стін, тумб біля ванни та інших місцях.

Альтернативою плитці може стати натуральний камінь або мармур, різні види мозаїки та навіть дерево, оброблене спеціальним складом. Вибір великий, що дозволить створити унікальний незабутній інтер’єр ванни, в якому буде приємно проводити час. Для цього достатньо лише витратити трохи часу та використати фантазію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *