Роль аксесуарів в інтер'єрі будинку чи квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Роль аксесуарів в інтер’єрі будинку чи квартири


Аксесуари в інтер'єрі

Аксесуари – це невід’ємна частина будь-якого інтер’єру. Ця річ повинна бути настільки унікальною, що зможе доповнити і підкреслити задум інтер’єру вашого будинку. Вона покликана привернути увагу так, щоб ніхто не міг відвести очей.

Вибір аксесуарів

Існують два способи, за допомогою яких можна підібрати аксесуар.

Перший спосіб полягає в тому, що господар квартири самостійно підбирає ті речі, які йому подобаються, повністю покладаючись на свій смак. Також це можуть бути предмети, які подаровані друзями та близькими як сувеніри. Нехай вони не гармоніюватимуть один з одним, але своєму власнику обов’язково зігріють душу спогадами.

Другий спосіб – це звернутися до фахівця у даній сфері, а саме знайти якогось гарного дизайнера чи декоратора. Він підкаже Вам, як вибрати і розставити речі так, щоб вони поєднувалися між собою, допоможе вибрати стиль, тематику або облаштує все за останнім писком моди. Ви можете вибрати кімнату в дусі строгості, мінімалізму, або навпаки, щось романтичне або екстравагантне.

Якщо займатися плануванням інтер’єру спочатку, то дизайнер запропонує вам все в комплексі, починаючи від підлоги та стін, закінчуючи різними аксесуарами та дрібницями. Тільки спочатку продумайте, чого б вам хотілося.

Перевагою аксесуарів є те, що їх можна придбати незалежно від матеріального становища. Звичайно, є предмети, які коштують досить дорого, але все це викликано тим, що виготовляють їх з дорогих матеріалів.

Зазвичай кожна країна має щось таке, чим вона славиться. Наприклад, в Італії виробляють аксесуари із муранського скла, Чехія відома виробами із чеського богемського скла. Аксесуари високої якості виготовляються також у Німеччині та Великій Британії. Думаю ви самі розумієте, що такі предмети дешево варті не будуть. Пам’ятайте, що не обов’язково купувати дорогі речі. Головне, щоб вони стали улюбленими, та вписувалися у загальну обстановку.

Розміщення аксесуарів

Залежно від того, в якій частині квартири вони будуть розміщені, їх потрібно відповідно підбирати.

Аксесуари можна класифікувати таким чином: для кухні, кімнат, ванної кімнати, приймальні, і т.д. Аксесуари мають бути не лише красивими, а ще й функціональними. Наприклад, м’який пуф стане чудовим доповненням, і послужить місцем, де ви завжди зможете відпочити та посидіти.

Предмети, які впишуться у вашу спальню — це килимки, статуетки, подушки, нічники, годинник.

Для кухні варто використовувати функціональні аксесуари, які стануть вам у нагоді в роботі. Це можуть бути перечниці, сільнички, хлібниця, баночки для спецій. Вони не лише прикрашатимуть, а й допомагатимуть.

До підбору аксесуарів до кімнати потрібно поставитися з належною увагою. Тут можна використати безліч варіантів. Все залежатиме від вашої фантазії. Добре прикрасять інтер’єр подушки, вази, незвичайні лампи, горщики з кімнатними рослинами.

Загалом, фантазуйте, комбінуйте різні варіанти. Тільки будьте обережні, знайте міру. Адже аксесуари можуть не лише прикрасити та підкреслити приміщення, а зробити його дуже захаращеним. Такого в жодному разі не має статися!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *