Робоче місце у міській квартирі – життєва потреба.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Робоче місце у міській квартирі – життєва потреба.


Робоче місце у квартирі

Ритми сьогоднішнього сучасного життя такі, що велика кількість людей, у тому числі і молодих жінок, які нещодавно стали мамами, воліє працювати вдома. Добре це чи погано? Чи спрощує це процес заробляння грошей, чи йде йому не на користь? Як визначиться із важливістю цього питання? А якщо у вас ваше хобі є одночасно і вашим основним доходом, то заздалегідь облаштувати вдома ваше робоче місце під час ремонту квартири просто необхідно.

Яких вимог при цьому потрібно обов’язково дотримуватися, а на що можна заплющити очі? Як вписати робоче місце в інтер’єр вітальні чи інтер’єр спальні, якщо для цього немає окремого приміщення? Ну і нарешті, як на мінімальній площі зробити максимально затишне і комфортне робоче місце, яке тільки своєю зручністю сприяло б продуктивності вашої особистої праці?
Почнемо з того, що обладнання робочого місця безпосередньо залежить від вашої діяльності. Якщо це, наприклад, пошиття на замовлення одягу або виготовлення аксесуарів, то такий робочий куточок не сумісний з приватною територією спальні, оскільки заздалегідь передбачає велику кількість відвідувачів у будинку, і велику кількість пилу та супутніх матеріалів.

А ось якщо ви займаєтеся розумовою роботою в інтернеті, ваш рід діяльності пов’язаний з творчим процесом, що передбачає усамітнення — тоді облаштування робочого місця в спальні або в їдальні, вітальні цілком можливо.
Намагайтеся вибрати куточок, у якому буде оптимальне для вас сонячне освітлення. Саме цей параметр заздалегідь визначає настрій та комфортні умови для роботи. Адже блиск екрану монітора і постійна спека, що походить від скління — це не те, що ви хочете побачити в результаті, та й темний куточок вашого будинку, що позбавлений світла, — не сприятиме прояву творчої думки.

Також постарайтеся віддалитися від джерел зовнішнього шуму. Нехай поблизу вашого робочого місця не буде відео системи, чи дитячої кімнати, та й наявність постійно працюючої побутової техніки, типу пральної чи посудомийної машини, вас регулярно дратуватиме. Умови мають бути максимально наближені до абсолютної тиші. Або ж подоба цього — ось те, чого слід прагне в ідеалі. І з іншого боку, необхідно, щоб шум від вашої роботи не заважав вашим домочадцям спокійно відпочивати у себе вдома. Адже не всім сподобається звук офісної техніки посередині ночі, або принтера, що працює, або плоттера.
І ще важливим чинником є ​​наявність вікон, що відкриваються, або системи вентиляції поблизу робочого місця. Адже ваш мозок не здатний генерувати свіжі ідеї навіть у гарному інтер’єрі квартири, якщо там нічим дихати, і вам просто не вистачає кисню.

Важливу роль грає вибір меблів для робочого місця. Можливо, вам підійде якийсь із стандартних офісних варіантів, які продаються у готовому вигляді у магазинах. Але ми вам спочатку радимо підійти до розробки робочого місця з усією серйозністю та деталізацією дрібниць. Такий робочий куточок простіше і цікавіше виготовити на замовлення, коли майстер врахує усі ваші побажання та використовує простір, відведений під цей процес у максимальній віддачі. Адже крім комп’ютерного місця, вам напевно знадобиться багато полиць для зберігання ділових паперів або документів, каталогів із зразками або довідкової літератури. Це саме той необхідний мінімум, який завжди поруч, незалежно від роду діяльності, яке відсутність зробить ваш робочий процес затяжним і незручним. Не забувайте про це при підборі меблів, і керуйтеся в цьому випадку лише практичністю та здоровим глуздом. А досвідчений дизайнер завжди зможе робоче місце неординарно сховати в інтер’єрі квартири, так що воно не займатиме лідируючі позиції або приковуватиме до себе сторонні непотрібні погляди.

Роль колірних акцентів на робочому місці теж дуже специфічна. Для творчої діяльності вас надихатимуть незвичайні деталі та нестандартні рішення навколо робочого місця, або навіть можлива виставка ваших деяких робіт. А ось для спокійної розумової діяльності, пов’язаної з юриспруденцією або фінансами, підійде спокійна гармонійна обстановка в класичних природних тонах. Саме такий дизайн квартири, веде впорядкування розумового процесу, і направлення його в потрібне русло.
І обов’язково, при виборі дизайну інтер’єру квартири, в якій не передбачається кабінет, а планується компактне робоче місце, повідомте професіоналів, які вам допомагатимуть облаштувати будинок, про вашу діяльність. Так ви уникнете будь-яких дратівливих факторів на своєму робочому місці, і до роботи завжди будете приступати в прекрасному піднесеному настрої. Чого ми й бажали спочатку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *