Робимо ремонт у ванній кімнаті.  Етапи ремонту та нюанси
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Робимо ремонт у ванній кімнаті. Етапи ремонту та нюанси


Ремонт ванної кімнати

Ремонт у ванній кімнаті: типові помилки.

Забираємо стіну. Заздалегідь прорахуйте передбачуване навантаження на стіни та перегородки. Продумайте де, на якій зі стін ви хочете повісити бойлер, встановити сушарку для рушників. Зверніть увагу, що гіпсокартонна перегородка не в змозі витримати подібне навантаження, і вам доведеться все переробляти. Уважно вивчіть систему вентиляції: при перенесенні стіни, зведенні нової перегородки можна випадково зруйнувати систему вентиляції. Постійна вогкість, цвіль, грибок у разі забезпечені.

Перенесення ванни, раковини, унітазу. Якщо ви вирішили перенести сантехніку, врахуйте, що можуть виникнути проблеми зі зливом. Щоб запобігти засмічення, необхідно забезпечити перепад висот лише на рівні 3-5 відсотків від відстані. Тобто, якщо ви переносите раковину від стояка на 2 метри, то треба підняти її на 6-10 см. Причому ванну і унітаз пересунути значно складніше, тому що злив у них, на відміну від сифону раковини, розташовується внизу. І тут доведеться встановлювати їх у сходинку.

електрика. В ідеалі, з електрики необхідно робити окремий проект. Непродумана та непрофесійна схема електричного розведення – досить поширена помилка. Електропроводка у ванній кімнаті обов’язково повинна мати заземлення.

Нюанси з сушки для рушників. Труби до сушки для рушників повинні йти з плавними вигинами, без різких перепадів. Це запобігає появі повітряних пробок і забезпечить рівномірний і постійний нагрівання. Якщо з технічних причин неможливо підвести труби з дотриманням усіх вимог, то краще запланувати встановлення електричного сушки для рушників.

Рівень статі. У санвузлі рівень підлоги повинен бути на 2-5 см нижче за рівень підлоги в коридорі. Заздалегідь визначтеся, з якого матеріалу будуть ваші підлоги: стяжка для плитки слід робити вище, ніж для інших матеріалів. Також заздалегідь вирішіть, чи потрібна вам система теплої підлоги, і яка саме. Продуманий план ремонту позбавить вас від стомлюючої та витратної ситуації.

Що забувають?

  • встановити фільтри грубої очистки. В результаті абсолютно нові змішувачі виходять з ладу після першого ж відключення гарячої води.
  • зробити гідроізоляцію. Варто заздалегідь подбати про збереження підлог, стін та сусідських стель.
  • заздалегідь розрахувати кількість і визначити місце розташування вбудованих стельових світильників, що загрожує переробкою стелі, і навіть повторним штроблення стін під проводку.
  • врахувати, що труби до змішувача з гарячою та холодною водою повинні витримувати необхідний тиск. У котеджах та багатоповерхових будинках воно різне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *