Різні варіанти оформлення стін на кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Різні варіанти оформлення стін на кухні


Кухня – одне із найважливіших місць у будинку, адже тут за столом збирається вся родина. Господині проводять у цій кімнаті особливо багато часу, займаючись приготуванням їжі. І звичайно, таке затребуване приміщення повинне мати відповідний вигляд, щоб радувати їм домочадців та гостей. Стіни – одна з найбільш значущих частин будь-якої кімнати, і саме про їхню прикрасу й йтиметься.

Блакитна стіна та аксесуари Яскраві стіни Незвичайне оформлення

Аксесуари у центрі оформлення

Оформлення у строгих тонах

Яскраві стіни та аксесуари

Яскраві стіни в комбінації з різними аксесуарами для кухні додадуть цьому місцю воістину вишуканий вигляд. Використання однотонного яскравого кольору, наприклад, помаранчевого або салатового, надасть композиції певного настрою, а щодо аксесуарів, то вони застосовуються не тільки для того, щоб заповнити порожнечу на стіні, але і для доповнення обраного стилю.

На колоритну поверхню можна застосувати безліч різних прикрас, до яких входять:

  1. настінні годинник;
  2. декоративні блюдця;
  3. картини;
  4. фотографії;
  5. плетені візерунки та багато іншого.

Не так важливо, що це буде, важливо як оформлений дизайн. Класична варіація — картина посеред стіни і по одному нічному світильнику з кожного боку від неї. При приглушеному загальному світлі це дуже привабливо. Або можна розташувати на стіні декоративні блюдця різного розміру. Їхня хаотична розстановка тільки надасть деяку витонченість та індивідуальність такому способу оформлення.

Колорит та картина Яскрава кухня

Непомітний вигляд

Прагматичний стиль

Не кожен хоче бачити свою їдальню у яскравих та веселих тонах. Іншим людям куди ближче строгий прагматичний вигляд: однотонні кольори стін, прості візерунки, бляклі відтінки і т. д. Щоб сама кухня і всі предмети інтер’єру, що розташовуються на ній, стали єдиним цілим, часто використовують колір для фарбування стін відповідно кольору меблів. Але все приміщення в одному відтінку виглядатиме дуже монотонно, а тому йому варто додати деякі штрихи інших кольорів.

Симпатичне оформлення

Прагматичний вигляд не завжди повинен складатися з одного відтінку. На тлі білих стін можна використовувати меблі такого ж кольору, але, скажімо, із сірими контурами. Наприклад, кухонна світла шафа з сірими дверцятами, або білий стіл із сірою стільницею. Сірі фарби в такому розкладі виділяють деякі предмети інтер’єру, надаючи їм різноманітність. Можна зробити все також з точністю навпаки: сірі стіни і меблі, але білі штрихи в самому декорі.

Прагматичність

Строгий стиль

Різнокольорові зони

Столову можна умовно розділити на дві зони: зону для приготування та зону для їди. То чому б не відокремити стіни цих двох частин приміщення за допомогою різного кольору? Наприклад, розфарбувати стіну в зоні готування світлим фіолетовим відтінком, а частину приміщення для їди оформити жовтим або салатовим. Також можна прикрасити кухонну зону білим кольором із сірими розлученнями, а стінам, які розташовуються поблизу, надати будь-якого яскравого фону.

Приваблива композиція

Необов’язково розділяти кухню за кольоровими рішеннями, використовуючи дві частини приміщення, адже не в кожного є стільки квадратних метрів. У випадку з більш маленькими за площею варіантами, справи дещо інакше, оскільки тут зона для приготування їжі та обідня зона сплетені, по суті, в одне ціле. Тут слід зробити таке: взяти за основу один колір, скажімо, той самий білий, але додати в приміщення яскраві штрихи другорядної колірної гами, яка також відіграватиме неабияку роль. Наприклад, надати стінам кухні білий відтінок, але обрати блакитний (або будь-який інший) колір для прикраси частини стіни вікна, що обрамляє, і для дверей.

Два відтінкиРізнокольорові зони

Шпалери

Мабуть, один із найпопулярніших і найпростіших способів оформлення кімнати. Для їдальні добре підійдуть сірі та бежеві шпалери з простенькими візерунками. Також можна зробити вибір на користь шпалер із зображеннями кольорів (лише не дуже яскравих) або натюрморту. Іноді в подібних випадках вибирають варіанти із зображенням кухонного начиння.

Також добре підійдуть темні шпалери (при світлих меблях) з білими малюнками, теми ж кольорами або візерунками. Темний відтінок шпалер задасть приміщенню свій тон, а загальний дизайн гармоніюватиме з ним завдяки малюнкам шпалер, оскільки предмети декору мають ідентичний їм колір.

Шпалери на кухні

Плитка з розлученнями

Сучасний дизайн

Декоративна цегла

Декоративна цеглина – це дуже популярна тема при створенні дизайну кухні. Плита, холодильник, барний стіл — все це чудово виглядає в подібному стилістичному напрямку. Можна вибрати колір цегляної основи відповідно до колориту самої кухні, а можна застосувати класичний помаранчевий колір цегли. У другому випадку можна надати будь-якій квартирі атмосферу затишного лісового будиночка.

Декоративною цеглою часто оформлюються як кілька частин кухні, так і якась одна. В останньому випадку цегла покликана виділити конкретну зону. Для інших стін можна використовувати обумовлені яскраві однотонні відтінки, або білі стіни з сірими розлученнями.

Якщо цегла використовується для голої стіни, на якій не висить ніяких кухонних шафок, її потрібно чимось прикрасити. Це може бути годинник, блюдце або інші декоративні аксесуари.

Також сьогодні дуже модно застосовувати декоративну цеглу на конкретну зону стіни, де вона плавно поєднується з її рештою. Це часто використовується для того, щоб обрамити дверний отвір з усіх боків. Ще таким декором можна виділити куточок у приміщенні, де розташовується, скажімо, кавовий столик. Таким чином, на кухні буде підкреслено якусь окрему частину. Це локальне оформлення не зашкодить загальному іміджу, лише виділить у ній особливо значну зону.

Декоративна цегла

Оформлення декоративною цеглою

Кухня — це особлива частина кожного житла, будь то квартира або заміський будинок. А тому кожен господар, який себе поважає, повинен надати їй гідного вигляду, і щоб сусідам був привід заглянути в гості на звану вечерю, і щоб членам сім’ї було приємно збиратися тут за трапезою.

Будь-який вибраний стиль стане уособленням кухні протягом тривалого часу, а тому дизайн, вибраний для оформлення стін, повинен поєднуватися з іншими меблями та обстановкою в цьому приміщенні, і це стосується не лише колірного рішення, а й аксесуарів.

Затемнений стиль

Поділ зон

Оригінальний стиль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *