Речі, без яких важко уявити ідеальну кухню
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Речі, без яких важко уявити ідеальну кухню


Створення ідеального інтер’єру не може бути простим завданням, це підтвердить вам будь-який дизайнер. Що вже говорити про інтер’єр, в якому має бути не тільки втілена ідея краси та стилю, а й абсолютного комфорту.

Втім, коли ви облаштовуєте житловий простір для себе, ви позбавлені багатьох факторів, що обмежують, і вільні втілювати в життя лише власні уявлення про затишок і красу. Коли мова заходить про влаштування кухні, важливо врахувати буквально кожну деталь, від того, де і як розташовуватимуться меблі, до покупки приємних оку дрібниць, які і зроблять композицію єдиною. Розглянемо докладніше, на що варто звернути увагу і без чого найчастіше ідеальна кухня просто неможлива.

001_4.jpg

Один хітів останнього часу – кварцові стільниці. Вони не просто так придбали любов багатьох дизайнерів у світі, адже кварц можна без перебільшення назвати ідеальним матеріалом. Він виглядає так само красиво, як мармур, але при цьому набагато зручніше у використанні. Завдяки технології виготовлення, кварц не тільки дуже міцний, йому також можна надати будь-який відтінок, що дає просто незліченну кількість варіацій його використання. Єдиним недоліком можна вважати досить високу вартість стільниці із кварцу, що, звичайно, повністю виправдовується його високою функціональністю та привабливим зовнішнім виглядом.

002_4.jpg

Другою деталлю, яка гарантовано зробить інтер’єр вашої кухні краще, є шафи, виготовлені на замовлення. Саме розраховані для вашого проекту, шафи та тумби стануть ідеальним рішенням, адже на відміну від вже готових зразків, такі меблі точно підійдуть за розміром, правильно заповнять простір та дозволять максимально повно використати всі кути кухні та її висоту.

003_4.jpg

Крім того, роблячи кухонний гарнітур на замовлення, ви можете без проблем втілити будь-які нестандартні ідеї, наприклад, зробити кухню з барною стійкою або винести окремо кухонний острів. Нарешті, це просто дає можливість вибирати будь-який відтінок фасадів, матеріал для них і дизайн.

004_4.jpg

Однією з найпростіших завдань у дизайні кухні є об’єднання композиційно меблів та великої побутової техніки, особливо холодильника. Вирішити проблему допоможе покупка вбудовуваної моделі, в такому разі не потрібно хвилюватися, чи не буде вибиватися холодильник стилістично із загальної картинки.

005_4.jpg

Мало хто замислюється про таку, здавалося б, незначну деталь, як глибина раковини, адже якщо спочатку купити дійсно глибоку чашу, це здорово підвищить рівень комфорту в кухні. Ви зможете поставити в таку раковину високу каструлю або багато тарілок і нічого не буде видно. Саме з таких дрібниць і складається поняття «добрий дизайн».

006_4.jpg

Також глибока раковина дозволяє уникнути розбризкування води під час миття посуду, овочів або фруктів.

007_4.jpg

Не варто недооцінювати можливості сучасної техніки, адже вона може зробити ваш побут набагато приємнішим. Так, наприклад, однією з найцікавіших речей є сенсорні ручки для включення та вимикання води. Це дуже зручно в процесі приготування або коли у вас просто брудні руки.

012_4.jpg

Якщо говорити про практичну складову будь-якої кухні, то варто згадати необхідність установки дуже містких ящиків. Можливо, це здасться банальним, але таку деталь не можна упустити. Зберігання дуже важливе саме на кухні, адже тут як ніде потрібно розмістити велику кількість дрібниць на дуже невеликій площі.

014_4.jpg

Кухонний фартух – один із важливих елементів декору будь-якої кухні. Не забувайте, що фартух повинен відповідати двом вимогам: бути простим у прибиранні та добре доповнювати дизайн кухні стилістично.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *