Раковина для ванної кімнати.  На що варто звернути увагу на вибір.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Раковина для ванної кімнати. На що варто звернути увагу на вибір.


Раковина для ванної кімнати.  На що варто звернути увагу на вибір.

Напевно, продумуючи інтер’єр своєї майбутньої ванної кімнати або санвузла, ми найчастіше концентруємо всю увагу на наявності душового піддону, ванної, джакузі, а от до раковини ставимося простіше, не приділяючи цьому питанню належної уваги. Адже зауважте, що саме за раковиною ми щодня проводимо найбільше часу в ранковий і вечірній годинник, і часто зручність цього сантехнічного приладу прямо говорить про впорядкованість ванної або душової в цілому. Так як вибрати такий простий предмет як раковина, на що варто звернути увагу, а чого бажано уникати?

З чого почати вибір умивальника

Почнемо з того, що будь-який умивальник повинен не тільки візуально вписуватися в інтер’єр ванної кімнати, але можливо і концептуально яскравим акцентом, що визначає дизайн ванної. Адже ми підбираємо раковину не тільки для вмивання, часто на ній і біля неї ми влаштовуємо місце для зберігання туалетного приладдя, і обов’язково залишаємо простір для вільного пересування перед раковиною, пам’ятайте про це!
Також обов’язково потрібно продумати той факт, що умивальники продаються як з отворами для змішувача, так і без них, і його вибір вже тоді безпосередньо залежить від ваших особистих уподобань. І, звичайно ж, комунікації під вбудований у стіну змішувач, або змішувач із термостатом, потрібно проводити зовсім іншим чином. Тому тип і вид змішувача та сифона, краще визначити спільно з вибором умивальника, щоб можна було відразу ж перевірити їхню сумісність, і потім не займатися демонтажем комунікацій.

Сучасні матеріали, з яких виготовляються раковини

Те, в якому асортименті на сьогоднішній день представлені раковини у продажу, може збентежити навіть професіонала. Сучасні виробники розширюють не тільки лінійку раковин за рахунок розмірів, форми, глибини та дизайну, але й за рахунок матеріалів, з яких виготовлені раковини.
Якщо ще двадцять років тому за слова раковина ми думали лише про фаянсовий сантехнічний виріб, то сьогодні можна побачити повністю нержавіючі, скляні і навіть мармурові раковини. Коріан і штучний мармур можливо, прийдуть вам більше до смаку, так як такі вироби більш довговічні, не боятися сколів і механічних пошкоджень, а їх сантехнічна обробка звичайними миючими засобами не є проблемою. Мало того, раковини, наприклад, з коріана, дуже ударостійкі, а ось форма такого шедевра може бути дуже нетривіальна, і подібна раковина стане справжньою окрасою вашої ванної кімнати.

Не дивлячись на зовнішню ефектність і креативний зовнішній вигляд, подумайте, перш ніж зупинити свій вибір на скляній раковині. Такий прилад вимагає щоденного ретельного догляду і може бути небезпечним, якщо у вас вдома є маленькі діти, хоча виробники виконують такий товар тільки з високоякісного ударостійкого скла, з дотриманням усіх норм безпеки. А ось вибір уже за вами.
Цікавим рішенням у сучасному інтер’єрі ванною може бути нержавіюча раковина. Це саме той випадок, коли дизайном ванної кімнати можна освіжити консервативне рішення житлового чи громадського інтер’єру.
Тільки слід зважати на той факт, що на нержавійці залишаються вагомі подряпини від абразивних миючих засобів, і відноситься до догляду за такою поверхнею слід ретельніше. Ну і, звичайно ж, металева раковина має на увазі аскетичний навколишній інтер’єр, можливо в стилі хай-тек, кітч або модерн, де кожна деталь повинна бути ретельно зважена і продумана, а кожен крок узгоджений з дизайнером для загальної єдності в стилі. Також варто задуматися про шум, який можуть викликати струмені води при контакті з таким сантехнічним приладом, якщо в інтер’єрі кафе, готелю або креативного офісного простору це буде родзинкою інтер’єру, то у власній квартирі цей факт може стати явним подразником нервової системи.

Типи раковин за способом встановлення

Тип раковини в залежності від виду її кріплення теж повинен бути обов’язково врахований вами. Чи це компактна раковина-консоль, для кріплення якої потрібен мінімум пристосувань, чи це раковина п’єдесталом або підлозі п’єдесталом — обов’язково повинна враховуватися висота установки приладу. Оскільки в деяких випадках, після монтажу комунікацій та виконання внутрішніх оздоблювальних робіт, змінити вже неможливо.
Не спирайтеся на якісь стандарти, якщо ваше зростання відрізняється у більшу або меншу сторону, від загальноприйнятих норм, адже користуватися раковиною будете саме ви, і турбота про ваш комфорт і зручність лежить в основі всього дизайну ванної кімнати з самого початку. І не бійтеся таких варіантів як вбудовані раковини, іноді саме такий вибір може зробити наявність умивальника деталі стильного інтер’єру, що не зобов’язує, а залишити лідерство за душовим піддоном, масштабним дзеркалом або ще якимось авторським дизайнерським прийомом. Зате на такій стільниці, яка супроводжує встановлення вбудованої раковини, з максимальною зручністю розміститься вся ваша парфумерія та догляд, а ванна стане улюбленим місцем вашого дозвілля при догляді за собою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *