Прості та ефективні способи зробити ванну кімнату просторішою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Прості та ефективні способи зробити ванну кімнату просторішою


Хто з нас не мріє мати простору світлу ванну кімнату, в якій можна втілити будь-який інтер’єрний стиль? Велика ванна кімната, окрема душова кабіна, дві раковини, декоративні аксесуари – все це здається доречним лише в умовах дійсно великої площі. Однак у фахівців з інтер’єрів інший погляд на ситуацію: вони точно знають, що за допомогою низки прийомів можна досягти візуального збільшення простору навіть найменшої ванної кімнати.

Image001.jpg

Білий, знову білий та ще більше білого! Цей простий і не вимагають особливих дизайнерських навичок прийом швидко перетворить вашу ванну. Білий може стати основним або навіть єдиним кольором, використаним при обробці ванної кімнати, він відображає світло і ніби розчиняє межі.

Image002.jpg

Використання білого кольору для візуального розширення простору є доречним у будь-якому приміщенні, але саме у ванній це виглядає найбільш органічно, адже тут і без цього багато світлих предметів – ванна, раковина, унітаз.

Image003.jpg

Якщо чисто білий колір, та ще й у таких великих обсягах, не здається вам привабливим, використовуйте наближені до нього, але м’які відтінки. Підійде гамма бежевих, кремових, молочних тонів.

Image004.jpg

Замість звичайної тумби доповніть інтер’єр ванними меблями, які ніби ширяють у повітрі. Вона нічим не поступається практичними властивостями, але за рахунок відсутності нижньої частини виглядає легше і витонченіше.

Image005.jpg

Якщо вам не потрібно зберігати у ванній кімнаті безліч косметики, рушників та іншого приладдя, віддавайте перевагу більш компактним меблям.

Image006.jpg

А ось на розмірі дзеркала заощаджувати не варто. Чим більше настінне дзеркало, тим більш вираженим буде його чудова властивість візуально збільшувати простір.

Image007.jpg

Дзеркало на всю стіну може коштувати чимало, але, з іншого боку, не потрібно буде витрачатися на обробку цієї частини стіни, а ефект збільшення кімнати стане приємним бонусом.

Image008.jpg

Звичну, але абсолютно не додає естетики в інтер’єр ванної шторку для душу можна замінити спеціальною скляною або пластиковою дверцятами. Такі дверцята абсолютно непомітні, що також зроблять кімнату трохи просторішою і світлішою.

Image009.jpg

Як альтернатива може виступати скло з нанесеним малюнком, принтом або пофарбоване в м’який, приглушений колір. Декор не позбавить скляну поверхню легкості та легкості, але додасть зоні ванної більше приватності.

Image010.jpg

Створення ніш займає особливе місце у роботі зі збільшенням просторів, це дуже актуально і для ванної кімнати. Ніша у стіні, нехай навіть зовсім неглибока, дає потрібну перспективу, яка на підсвідомому рівні сприймається нами як невід’ємна частина великої та просторої кімнати.

Image011.jpg

Ще один варіант – ніша закрита, із дверцятами. Вона не дасть такого відчутного візуального ефекту, як відкрита, але набагато практичніша, підійде для зберігання безлічі потрібних дрібниць.

Image012.jpg

Система освітлення вкрай важлива саме в інтер’єрі ванної кімнати, адже тут немає вікон, а значить, джерела світла повинні повністю замінити денне світло.

Image013.jpg

Ідеально продумана система освітлення ванної кімнати передбачає наявність кількох рівнів світла, різних світильників, які підкреслять та позначать зони кімнати.

Image014.jpg

Нерідко невеликі кімнати мають ще й невдалу архітектуру, наприклад, скошена стеля або непропорційно витягнуту форму. У таких випадках потрібно постаратися відвернути увагу від слабкого боку, наголосивши на сильному. Так, наприклад, в даному інтер’єрі за допомогою яскраво виражених вертикальних ліній акцент зміщений на ширину кімнати, а не на правильну форму стелі.

Image015.jpg

Візуальна корекція форми кімнати була зроблена і в цьому інтер’єрі: за допомогою контрастних вертикальних смуг вдалося зробити вузьку кімнату трохи ширшою та привабливішою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.