Прості дизайнерські прийоми, які прикрасять будь-який інтер'єр
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Прості дизайнерські прийоми, які прикрасять будь-який інтер’єр


У кожного дизайнера в арсеналі знайдеться кілька улюблених прийомів, які допомагають швидко та просто зробити інтер’єр особливим. Знати такі прийоми корисно навіть тим, хто просто хоче зробити дизайн будинку цікавішим або швидко оновити інтер’єр. Нерідко саме фінального штриха не вистачає для того, щоб просто добре облаштований простір перетворився на ідеальний дизайн «як з обкладинки».

001.jpg

Живі рослини завжди доречні в інтер’єрі житлового простору, вони прикрашають будинок та створюють затишну атмосферу. Якщо в кімнаті є вільний кут, і ви досі не придумали, чим його зайняти, то, можливо, саме велика квітка у гарному горщику стане найкращим рішенням. Деякі дизайнери вважають, що якщо одна із зон у приміщенні порожня, то проблема в спочатку неправильно створеному плануванні. Частково це так, але якщо вас влаштовує існуюча розстановка меблів, а один з кутів все ще порожній, рослина буде гарним рішенням.

002.jpg

Втім, навіть у такій, здавалося б, простій справі є свої нюанси. Важливо вибрати підходящий горщик: він повинен ідеально доповнювати стильове рішення інтер’єру та підходити до заданої у приміщенні колірної гами. Краще відразу взяти нейтральніший варіант, ніж щось яскраве і потім намагатися вписати його в оточення. Сама квітка для кращого ефекту повинна бути високою, тоді вона красиво доповнить простір і закриє більшу частину стіни, що пустує.

003.jpg

Використовуйте книги не тільки за їх прямим призначенням, але і як декор для дому. Стопка книг сама по собі може виглядати дуже естетично і навіть заповнити порожню зону. Але книги можуть доповнювати композиції, наприклад, з вазою, статуеткою або лампою. Для цього просто розмістіть їх на маленькій стопці книжок.

004.jpg

Книги також дуже красиво доповнюють полиці, що порожні, як, наприклад, на нижньому ярусі кавового столика в цій вітальні. До речі, обкладинки книг теж можна використовувати як акцентний декор для дому: підібравши для улюблених видань обкладинку того чи іншого відтінку, легко підкреслити задану в інтер’єрі палітру.

005.jpg

Наступна порада стосується роботи з інтер’єрами у класичних стилях. У такого роду напрямках нерідко виникає та сама проблема: інтер’єр хоч і виходить красивим, витриманим, але виглядає дещо старомодно. Уникнути такого ефекту нескладно, для цього підберіть аксесуари, виконані у строгому, сучасному дусі.

006.jpg

Не бійтеся також експериментувати з матеріалами, навіть якщо здається, що пластику, наприклад, не місце в класичному інтер’єрі. Саме сміливість та еклектичний дизайн сьогодні особливо цінуються, тому поєднуйте традиційні форми та сучасний декор.

007.jpg

Знайдіть «свій» колір. У вас, напевно, є улюблений відтінок, і ви вже пробували застосовувати його для прикраси будинку. У тому випадку, якщо цей колір добре показав себе в умовах конкретного простору, чому б не використовувати його постійно? Можна грати зі стильовими напрямками, плануванням, формами та матеріалами, а знайдений якось ідеальний колір може прослужити в різних навколишніх умовах багато років.

008.jpg

Наявність свого фірмового кольору – це ще й дуже зручно: ви можете використовувати його в інтер’єрі всіх приміщень у квартирі, але, звичайно, варіюючи та підлаштовуючи під обстановку. Такий прийом не тільки робить дизайн цілісним, взаємопов’язаним, але й полегшує життя у тому випадку, коли ви вирішуєте оновити декор лише в одній із кімнат.

009.jpg

Зрештою, не можна не згадати арт-об’єкти. Навіть невеликі, як, наприклад, у цій кімнаті, вони роблять навколишній простір кращим. Використовуйте в інтер’єрі ті твори мистецтва, які вам ближчі, намагайтеся інтегрувати їх у заданий стиль або колірну палітру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.