Проекти дерев'яних будинків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Проекти дерев’яних будинків


Підбір типових проектів будинків сьогодні не настільки великий, щоб будь-який замовник мав можливість вибирати собі проект, який відповідає всім його виключно індивідуальним вимогам та побажанням. Тому безліч замовників вирішують доопрацьовувати проект, що сподобався, виходячи зі своїх ідей, переглядаючи фотографії цікавих проектів в інтернеті.

Проекти дерев'яних будинківАле при цьому необхідно враховувати, що навіть незначні коригування планування у проекті дерев’яного будинку неминуче торкнуться і зовнішнього фасаду, позначиться на образі будівлі. Якщо коригування замовника значно відрізняються від типового проекту будинку, найкращим рішенням буде заощадити час і зменшити фінансові витрати, намагаючись змінити найбільш вдалий проект будинку. У такому разі значно менш витратно і швидше звернутися за розробкою проекту будинку з нуля до кваліфікованого архітектора, якщо Ви вирішили грамотно оформити інтер’єр квартири або будинку, звернутися за проектуванням інтер’єру.

Проекти дерев'яних будинківЗамовивши дизайн інтер’єру або проектування цілого будинку, клієнт переносить вимагають значних фінансових витрат на придбання будматеріалів, експерименти будівництва на площину паперу або об’ємну модель в комп’ютері. За будь-якого розкладу коригування проекту на аркуші паперу або за допомогою спеціальних програм для моделювання обійдуться набагато дешевше, ніж коригування в процесі будівництва.

Проекти дерев'яних будинківОтримавши закінчений, грамотний проект дерев’яного будинку, спроектований з урахуванням усіх вимог, замовник великою мірою отримає страховку від неприємних ексцесів у процесі реалізації будівельного об’єкта. Точний проект будинку дає можливість визначити конкретні терміни будівництва об’єкта та проведення всіх ремонтних робіт, і дозволить розрахувати кошторис вартості необхідних матеріалів та пропозицій будівельної організації та кінцевий вигляд будинку в результаті.

Наш огляд проектів дерев’яних будинків допоможе Вам визначитись із концепцією майбутнього будинку

Планування інтер’єрів дерев’яних будинків

Проекти дерев'яних будинків

Проектування дерев’яних будинків

Проектна документація складається за кілька кроків. Необхідна хронологічна послідовність даних кроків, оскільки у процесі кожного їх проводиться певний перелік будівельних робіт і здійснюється планування подальших робіт.

Перший крок
Підготовка проектної пропозиції замовнику або архітектурного задуму — це етап, в процесі якого клієнт у тандемі з архітектором або самостійно визначає загальні напрямки майбутнього проекту дерев’яного будинку. Основою для подальшої роботи може бути малюнок від руки, зображення дерев’яного будинку, знайденого в інтернеті або на фото в журналі. Даний малюнок або фрагмент дає можливість встановити стиль майбутньої будівлі, її загальний характер і деякі елементи архітектури.

Другий крок
Ескізний проект дерев’яного будинку — докладніше опрацювання концепції ідеї будинку, ніж складання проектної пропозиції. Архітектор готує список необхідних креслень, кількість яких може коливатися залежно від особливостей конкретного проекту дерев’яного будинку, його складності виконання, технічного завдання проектування, побажань замовника. Часто ескізний проект включає проектування поверхових планів дерев’яного будинку, розгортки всіх фасадів. На кресленнях архітектор відзначає всі основні розміри будівлі загалом та всіх окремих приміщень. Також він розробляє план покрівлі та складає перелік необхідних будівельних матеріалів для реалізації будинку. Додатковою послугою можуть бути інженерні рішення конструкційних особливостей фундаменту та стін. Ескіз проект дерев’яного будинку не завжди проектується для конкретного клієнта. Багато талановитих архітекторів розробляють дизайн-проекти інтер’єрів квартир і великі проекти будинків для участі в різних великих тендерах, для демонстрації своїх можливостей проектування, показати творчий потенціал і, в подальшому знайти цікавих замовників.

Третій крок
Упорядкування кошторисної документації на проведення будівництва будинку. Якщо замовник візьме за основу проект заміського дерев’яного будинку, ми готуємо варіанти договору, які запропонуємо замовнику для подальшої розмови. Проект договору включає два положення – це графіки виконання необхідних робіт та графіки фінансування будівництва. Перед підписанням договору ми зустрічаємося з клієнтом на будівельному об’єкті, щоб прив’язати проект дерев’яного будинку з конкретною місцевістю.

Проект готовий
По закінченню всіх трьох етапів підготовки проекту, як замовник, так і підрядник складуть чітке уявлення про кількість необхідного часу та фінансових витрат на будівництво, який вигляд буде у готової будівлі та де вона розміщуватиметься. Останній етап до початку робіт з будівництва — це закінчення обговорення деталей договору та його підписання. Після надходження авансу підрядник відразу ж розпочинає проведення робіт. Під час дії договору на проектування дерев’яного будинку архітектор опрацьовує креслярську документацію та іншу документи для узгодження процесу будівництва з різними державними підрозділами: Міськгазом, водоканалом, Міськенерго. У процесі будівництва документацію можуть увійти деякі коригування. Наступним етапом
під час будівництва вестиметься підготовка актів на приховані роботи та актів прийому на виконання робіт.Проекти дерев'яних будинків

Замовник має право доручити авторський і нагляд за технічною складовою будівництва, а також дизайнерське ведення кінцевої фінішної обробки інтер’єру приміщення, що дуже актуально при зверненні до дизайнера інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *