Принт горошок в інтер'єрі.  Варіанти використання та фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Принт горошок в інтер’єрі. Варіанти використання та фото


Принт «горошок» в інтер'єрі

Принт «горошок» мало кого залишає байдужим, він добре знайомий усім з дитинства і в контексті дизайну інтер’єру найчастіше асоціюється саме з дитячими кімнатами. Це справедливо, адже складно відшукати життєрадісніший, веселіший і «живіший» принт, саме за ці якості він і любимо. Однак принт «горошок» може чудово працювати і в інших приміщеннях.

Принт у горошок у ванній

«Горошок» використовувався для обробки та декорування костюмів, аксесуарів та інтер’єру ще в середині дев’ятнадцятого століття, але максимальну популярність він набув у 30-х роках 20-го століття в Америці. З того часу цей оптимістичний, життєрадісний малюнок став використовуватися повсюдно.

Принт у горошок в оббивці меблів

За наявності впевненої дизайнерської навички принт горошок можна зробити доречним доповненням інтер’єру будь-якого стильового напрямку. Найголовніший секрет полягає у розмірі горошин, дрібний малюнок добре доповнить класичні стилі, а великий та дуже великий – ідеальний вибір для сучасних та еклектичних інтер’єрів.

Принт у горошок на кріслі

«Горошок» набув максимального поширення у сфері дизайну в 30-60-ті роки 20-го століття, саме тому інтер’єри, оформлені в стилі модерн (характерному для того періоду), найбільше виграють від використання в них цього малюнка. Зверніть увагу на приглушені відтінки інтер’єру та принту горошок зокрема, вони допомагають уникнути ефекту дитячої кімнати.

Принт в горошок на стіні

Великий і хаотично розміщений горошок це принт, який може бути використаний в різних інтер’єрних стилях, але головна його перевага полягає в тому, що він чудово поєднується з іншими малюнками, такими, як смужка або великі геометричні форми.

Принт у горошок на шпалерах

Коли фарби, використані в інтер’єрі, максимально наближені один до одного по відтінку, навіть такий енергійний горошок перетворюється на м’який і майже нейтральний малюнок.

Принт у горошок на стільцях

Коли ви працюєте з «горошком», не бійтеся використовувати з’єднання, що здаються занадто очевидними. Сміливо повторюйте малюнок на декількох предметах меблів та декору, нехай навіть колір частково збігається, це виглядає дуже свіжо та неймовірно мило.

Принт у горошок на шпалерах

Малюнок, в якому горошини дуже близько розташовані або навіть стикаються, підійде для створення класичних, стриманих, розкішних інтер’єрів. Однак у невеликих приміщеннях його слід використовувати з великою обережністю, річ у тому, що такий насичений малюнок може зробити кімнату ще менше візуально.

Принт у горошок у ванній

Для невеликих закритих приміщень більше підійде дрібний і дуже світлий малюнок.

Принт у горошок на стільниці

Милі горошинки можуть стати не тільки основним декором стін, а й виступити як яскраві деталі, що доповнюють загальний малюнок інтер’єру.

Принт у горошок на серванті

Ось ще один зручний приклад використання горошку як декоративного елемента. В даному випадку був використаний досить великий малюнок, який не може залишитися непоміченим, навіть будучи розташованим на внутрішній стінці кухонної шафки.

Принт у горошок на подушках

Якщо ви неодмінно хочете доповнити інтер’єр свого будинку принтом горошок, але все ще боїтеся переборщити з таким активним малюнком, почніть з дрібниць. Підберіть невеликі елементи, наприклад подушки, плед, килимок або шторку для ванної. Навіть такі незначні деталі додадуть шарму та родзинку у ваш будинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.