прикрашаємо стіни у квартирі оригінально
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

прикрашаємо стіни у квартирі оригінально


В останні роки в дизайні стало популярним використовувати давно застарілі методи. Це відбувається завдяки розробці та впровадженню нових матеріалів у всі сфери будівництва та оформлення приміщень.

Фотошпалери стали дедалі частішим елементом оформлення як житлових, і приміщень інших типів. Нові вироби відрізняються вологостійкістю, захистом від вигоряння та простотою нанесення. Крім того, стало можливим отримати будь-яке зображення в будь-яких колірних рішеннях. Для створення ідеальної обстановки часом стає вирішальним чинником.

Привабливою рисою фотошпалер є їхня здатність візуально розширювати простір. Особливо це помітно під час використання зображень з перспективою. Осінній парк, проспект або дорога, що тікає вдалину, можуть справляти приголомшливий ефект.

Чудово виглядають збільшені зображення невеликих предметів: крапля води, листок з дерева або метелик. Всі ці картинки можуть стати центральним елементом обстановки, не вимагаючи додаткових зусиль.

Динамічності та енергійності приміщенню додадуть фотошпалери із зображенням руху. Це може бути політ літака, коні, що біжать, або автомобілі, що рухаються. Крім того, створити ілюзію руху допоможуть геометричні фігури, розташовані особливим чином.

Велике розмаїття моделей пропонують сучасні виробники тим, хто віддає перевагу урбаністичному стилю. Зображення чорно-білих міських пейзажів можна зустріти у багатьох квартирах. Також такі фотошпалери відмінно підходять для робочих приміщень та офісів.

Імітація відкритого вікна чи дверей може бути дуже реалістично. Завдяки новим технікам нанесення малюнків така картинка здатна створити казковий образ кімнати. Наприклад, це може бути яскраво-блакитне небо з білими хмарами за намальованим вікном.

Фотошпалери можуть займати як частину поверхні, і покривати цілу стіну. Так частина кімнати може перетворитися на приголомшливий сад із райськими птахами. Вразити уяву відвідувача може величезне зображення водоспаду. Реалістичність картинки у разі має першорядне значення.

Популярним дизайнерським ходом стає нанесення на шпалерне полотно особистої фотографії за індивідуальним замовленням. Такий метод декору зробить приміщення унікальним. Грамотно оброблене зображення може перетворитися на витвір мистецтва і перенестися з особистого фотоальбому на стіну чи стелю кімнати.

Ще однією перевагою фотошпалер є можливість їх нанесення на будь-яку поверхню: стеля, стіна, підлога, нерівні округлі поверхні та інше. Таким покриттям можна прикрасити колони, елементи арок та ніші.

Відмінним способом використання фотошпалер може бути зонування за допомогою простору. Вибираючи тематику зображення, можна виділити зону відпочинку або їдальню. Наклеюючи фотошпалери на стелю також можна відзначити поділ кімнати на зони.

Управління простором за допомогою кольору і візерунка — це старий дизайнерський хід, що добре зарекомендував себе. Маленька і темна кімната може перетворитися і наповниться світлом та повітрям.

Використання фотошпалер допускається у будь-якому приміщенні. Найяскравіша і найбільша вітальня лише виграє від грамотно вибраних та наклеєних полотен. Залежно від очікувань потрібно підбирати колір та сюжет. Реалістичні краєвиди привнесуть романтики до образу кімнати. При цьому це не обов’язково мають бути пересічні гаї чи морські мотиви. Чудово виглядають гірські вершини, прикрашені сніговими шапками, або екзотичні дерева на далекому острові в океані.

Також ефектно виглядають великі зображення кольорів чи інших предметів. При цьому в іншій обстановці варто уникати яскравих предметів, оскільки таке зображення має зайняти центральне місце. Посилити ефект можна за допомогою підсвічування.

Цікаво виглядають фотошпалери, що імітують малюнки, зроблені олівцем або вугіллям. Таким візерунком можна покрити як одну стіну вітальні або коридору, так і всі стіни. Якщо малюнок зображує казкових героїв чи популярних персонажів мультфільмів, ці полотна можна використовуватиме оформлення дитячої. При цьому все ж таки варто використовувати яскравіші і яскравіші їх різновиди.

Для кухні обмежень на вибір тематики майже немає. Тут особливу увагу потрібно приділити якості покриття. Краще, якщо шпалери будуть водостійкі. Тоді вплив агресивного середовища кухні завдасть їм мінімум шкоди.

А ось у спальні фотошпалери повинні розташовувати до відпочинку та розслаблення. Спокійні відтінки та мінімум різких переходів у формах та кольорах зроблять інтер’єр більш затишним та м’яким. Найпростішим рішенням для спальні будуть фотошпалери із зображенням зоряного неба. Для кімнати, оформленої у класичному стилі, підійдуть шпалери із зображенням картин великих майстрів. Такі репродукції додадуть будь-якому приміщенню шику та сконцентрують на собі всю увагу відвідувачів.

Більшість виробників пропонують колекції універсальних сюжетів для фотошпалер. Вони зроблять приміщення яскравим та незвичайним. З їх допомогою можна створити в кімнаті два різні світи, які гармонійно переплітатимуться один з одним, не заважаючи при цьому створенню затишку та комфорту, необхідного мешканцям кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *