Прикраса стін
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Прикраса стін


Прикраса стін
Багато людей для прикраси стін у своїх будинках використовують усім звичні численні картини чи фотографії в оригінальних рамках. Але дизайнери пропонують безліч способів оживити стіни квартир і зробити їх яскравішими та цікавішими.
На сьогоднішній день стали дуже популярні малюнки в англійському або французькому стилі, зроблені від руки за допомогою акварелі. Неважливо, що зображено малюнку: квіти чи невеликий пейзаж, птахи чи мила дівчина. Дані малюнки, особливо виконані у ніжних пастельних тонах, добре підійдуть для спальні творчої та романтичної натури. Такий витончений елемент інтер’єру обов’язково буде чудово виглядати на кухні, і надасть їй трохи провінційного відтінку.
Відмінним варіантом прикраси стін можуть бути і дзеркала. Найкраще зробити з них композицію, тоді таке оформлення обов’язково набуде особливого сенсу і покаже, що людина точно має смак і стиль. Наприклад, можна використовувати безліч дзеркал різної форми та розмірів в арабському стилі, або вибрати дзеркала в позолочених рамах, або придбати лише круглі дзеркала. Такі композиції будуть виглядати дуже оригінально та вдало в будь-якому інтер’єрі.
Доволі популярними стають предмети декору, виготовлені в етнічному стилі. А прикраса ними стінок обов’язково приверне увагу, і викличе інтерес у гостей. Також етнічне оформлення стінок може стати яскравим акцентом у кімнаті. Вони привносять до кімнати особливу атмосферу і дуже ефектно. Наприклад, це може бути колекція сомбреро, або плетені кошики для фруктів з африканських племен, або зібрання тубільних масок та інших предметів, що уособлюють життя та культуру народів світу. Які етнічні предмети вибрати для оформлення стін – це лише справа смаку людини.
Хороший спосіб прикрасити стіни – це повісити на них незвичайні декоративні розписні тарілочки. Вони можуть стати дуже своєрідною прикрасою у будь-якому будинку. Такий предмет декору виглядатиме чудово на стіні, якщо вибрати тарілочки в одній кольоровій гамі або одній тематиці. Наприклад, можна підібрати кілька розписних тарілок, на яких зображення виконані в морській тематиці. Або ж придбати різні за тематикою тарілки, але виконані в одному біло-синьому кольорі.
Для творчих особистостей, пов’язаних із художньою культурою, можна вигадати оригінальну дошку натхнення та повісити її над робочим місцем. Її можна прикрасити репродукціями улюблених художників, своїми ескізами та малюнками, доповнивши їх незвичайними елементами мистецтва чи предметами творчості. Така прикраса обов’язково підніматиме настрій, надихатиме на нові ідеї та просто радуватиме.
Для поціновувачів такого образотворчого мистецтва, як скульптура, чудовим рішенням прикрасити стіни стане підбір незвичайного ліплення чи бюстів. А для музикантів добре підійдуть нотні зошити, картини та фотографії, що зображують великих музикантів, фігурки музичних інструментів.
Якщо ж не хочеться відходити від старих принципів і є величезне бажання прикрасити стіни тільки картинами, але немає ідей, як це зробити, то можна сходити на блошиний ринок або спеціалізований магазин і придбати кілька картин в одному жанрі або одного художника. І вже їх розвісити на стіні, як заманеться. Це можуть бути просто портрети, натюрморти чи лісові краєвиди.

Додати коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *