Приклади стильних поєднань для інтер'єру вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Приклади стильних поєднань для інтер’єру вітальні


Коли ми створюємо колірну палітру для інтер’єру, неминуче виявляється важливість кожної дрібниці, адже саме з них складається композиція. А якщо йдеться про вітальню, то питання стає ще більш серйозним — саме у вітальні завжди дуже багато об’єктів. Тут є і кілька великих предметів меблів, і багато текстилю, і аксесуари, пам’ятні штучки, фотографії і картини. Все це має свій відтінок, який повинен добре поєднуватись з основною палітрою, тобто з кольором стін, підлоги, стелі.

Однак у результаті нерідко виходить мікс, який мало схожий на те, що ви спочатку задумували. Щоб уникнути такої ситуації, варто відразу визначити, з яких тонів складатиметься інтер’єр вітальні, і намагатиметься дотримуватися цієї схеми. Розглянемо ряд дуже вдалих комбінацій, які об’єднали дуже насичені і яскраві, але в той же час відтінки, що гармонійно поєднуються.

001.jpg

Рожевий, бірюзовий, сірий та золото.

Поєднання таких яскравих та виразних кольорів як бірюзовий та рожевий може здатися надто активним, проте боятися цієї пари точно не варто. Вся справа у відтінках, які ми вибираємо. Так, якщо і рожевий, і бірюзовий будуть представлені у вигляді стриманих варіацій, навіть разом вони не створять колірного «шуму». Крім того, має значення фоновий колір, в даному інтер’єрі на цю роль був обраний дуже світлий сіро-бежевий відтінок. Невеликі вкраплення золотистого виводять палітру на новий рівень, роблять інтер’єр по-справжньому розкішним і вишуканим.

002.jpg

Блакитний, білий та коричневий.

Дане тріо може стати ідеальним вибором для тих, хто більше схиляється до класичних рішень, але все ж таки хоче додати в інтер’єр нотку сучасності. Пара синього та білого завжди буде виглядати ідеально, а коричневий служить для них свого роду якорем, тобто робить дизайн більш стриманим, навіть трохи суворим, але водночас дуже затишним та благородним. Відтінки синього можуть варіюватися від зовсім світлого блакитного до глибокого синього, а білий краще підлаштовувати під загальну гаму, вибираючи між холодними і теплими тонами.

003.jpg

Червоний, жовтий та коричневий.

Така комбінація може здатися дещо екстравагантною, однак і тут вся справа у відтінках. В інтер’єрі цієї вітальні всі три кольори виглядають дуже близькими, вони наче налаштовані на одну хвилю. І тому навіть коли одним із акцентів було обрано глибокий сірий колір, гама не стала перевантаженою. І коричневий, і червоний, і жовтий мають виражену глибину та стриманість, вони теплі і все це разом робить композицію цільною.

004.jpg

Блакитний, білий та сіро-бежевий.

Відтінок, який є результатом змішування двох найбільш нейтральних кольорів – сірого та бежевого – безперечно, приречений на успіх. Сіро-бежевий тон виглядає дуже сучасно і стильно, він може бути альтернативою будь-якому базовому кольору і тому ідеально підходить для обробки приміщень. Фактично, на такому фоні можна використовувати будь-які акцентні тони, але якщо ви шукаєте найбільш елегантний варіант, зверніть увагу на пару блакитного і білого.

005.jpg

Жовтий, білий, блакитний та сірий.

Вважається, що змішувати в інтер’єрі більше трьох основних тонів не слід, але якщо йдеться про такі ніжні, навіть акварельні відтінки, як у цій вітальні, то і чотири кольори цілком допустимі. Білий і дуже світлий жовтий працюють у цьому випадку як спокійна база, а на їхньому тлі так красиво розкриваються свіжі, стримані сірий та блакитний. Така гама робить інтер’єр повітряним, об’ємним, вона відмінно підходить для будь-яких стильових напрямків та будь-яких кімнат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *