Прийоми, які дозволять зробити ванну більше
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Прийоми, які дозволять зробити ванну більше


Світла та простора, ідеально облаштована та зручна ванна кімната – мрія багатьох. Але насправді є умови, які часто дозволяють втілити бажане у життя. Одна з найчастіших скарг, які доводиться чути дизайнерам, — недостатня площа ванної кімнати. Нестача квадратних метрів призводить до того, що доводиться вибирати тим, що подобається і тим, що можна продати.

Звичайно, далеко не завжди вдається збільшити площу приміщення фізично, адже для цього потрібно приєднати до ванної частини іншого приміщення. І в цьому випадку залишається тільки одне – зробити кімнату більшою візуально. Хороша новина в тому, що навіть зорове збільшення може дати приголомшливий результат! Розглянемо низку найефективніших способів зробити це.

001.jpg

Мабуть, один із найпопулярніших і найпростіших способів перетворити невелику ванну кімнату – використовувати багато білого кольору. Білий хороший тим, що його не може бути занадто багато, тому цілком допустимо використовувати тільки цей колір, поєднуючи різні фактури.

002.jpg

Білі відтінки часто застосовуються дизайнерами для роботи з різними приміщеннями, але саме у ванній білий колір особливо добрий. Тут є світлі елементи: ванна, раковина, унітаз, душова кабіна. Тому немає нічого простішого, ніж продовжити задану палітру та оформити решту частин інтер’єру також у білий.

004.jpg

Якщо тотальний білий вам не до душі, то вибирайте колір, який подобається і використовуйте його соло, для оформлення всієї ванної кімнати. Звичайно, якщо метою є візуальне збільшення простору, то відтінок повинен бути світлим, легким, таким, як ніжний блакитний, бежевий, кремовий або сірий.

005.jpg

При виборі тумби під раковину краще надати перевагу підвісній моделі. Такі тумби нітрохи не поступаються класичним у практичності, але візуально вони набагато легші, наче невагомі, що позитивно впливає на весь інтер’єр ванної кімнати.

006.jpg

В цілому, для невеликого приміщення більш доречні меблі компактних розмірів. Тому якщо вам не потрібно багато місця для зберігання у ванній, краще підібрати невелику тумбу.

007.jpg

А ось що точно має бути більшим – це дзеркало. Саме дзеркало найчастіше використовують дизайнери для візуального збільшення простору.

008.jpg

Дзеркало великого розміру не тільки збільшить ванну зорово, але і стане її прикрасою. Так, дзеркало такого формату зазвичай коштує недешево, але ж ви заощаджуєте на обробці стіни в даній зоні, тому ціна буде цілком порівнянна з вартістю гарної плитки. Дзеркало можна прикрасити рамою цікавого дизайну.

009.jpg

Звичну шторку для душу краще замінити на скляну панель. Шторка відокремлює частину приміщення, і воно від цього здається ще меншим, ніж є. А ось прозоре скло виглядатиме абсолютно невагомо.

010.jpg

Якщо ж ви приймаєте ванну не так часто, можливо, варто взагалі відмовитися від неї на користь душової кабіни. Душ займе набагато менше місця, що зробить ванну кімнату просторішою.

011.jpg

Організація зберігання завжди стає одним з ключових завдань при розробці дизайну ванної, а якщо площа приміщення невелика, то цей аспект набуває особливої ​​ваги. Дуже гарне рішення в даному випадку — створення ніш, і навіть вони будуть неглибокими, свою функцію виконуватимуть. Крім того, відкриті ніші створюють ілюзію глибшої стіни, а отже, і кімната виглядатиме просторіше.

012.jpg

Якщо вам не подобається відкрите зберігання, то цю ж нішу можна зробити закритою, а якщо додати глибину, то і зовсім встановити всередину шафку. Закріплений таким чином, він не заважатиме і не займе ні сантиметра завширшки.

013.jpg

Нарешті, можна навіть потрібно додати яскраве світло. Саме достатнє освітлення здатне зробити будь-яку ванну кімнату не тільки більш просторою, але стильною та затишною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.