Прибудова до будинку на фото
Спальня

Прибудова до будинку на фото


Перед багатьма власниками заміських будинків чи міських приватних домоволодінь рано чи пізно постає питання організації прибудови до будинку. Комусь потрібна світла веранда як закритий ганок, хтось потребує додаткової площі для розміщення житлового або утилітарного приміщення. Деякі домовласники організують прибудову біля головного входу, хтось розширюється у зоні заднього дворика. Кожен із способів облаштування прибудови до будинку має свої особливості та нюанси. Сподіваємося, що вибірка оригінальних, але при цьому практичних прибудов, зібраних нами для цієї публікації, допоможе вам визначитися зі стилем виконання, вибором будівельних та оздоблювальних матеріалів і підкаже організацію інтер’єру веранди або додаткової кімнати.

Прибудова на задньому дворі

Прибудова у невеликому дворі

Вузька прибудова

У межах невеликих ділянок міських приватних домоволодінь кожен квадратний метр на рахунку. Не дивно, що багатьом домовласникам потрібен додатковий простір для організації кухні, їдальні або вітальні.

Екстер’єр прибудови

Більшість прибудов міських приватних будинків розташовуються на задньому дворі, але є варіанти організації додаткового приміщення, що видно з вулиці, так розташовані біля головного входу або розміщені таким чином, що сама прибудова стає основним входом до житла. У такому разі особливо важливо, яким буде екстер’єр вашої споруди. Звичайно, в ідеалі прибудова виглядає так, ніби вона була задумана спочатку і невід’ємна частина будівлі. Але часто буває, що основна будова досить стара або виконана з матеріалів, які домовласник не хоче використовувати і пристосування додаткового приміщення не може бути зроблено гармонійно і відповідно до особливостей фасаду домоволодіння. В такому випадку можна застосувати кардинально протилежний прийом і організувати прибудову, яка стане центром фокусування уваги екстер’єру всієї будівлі, виділятиметься оригінальністю конструкції або оздоблення, можливо навіть відрізнятиметься за стилістикою та способом виконання.

Гармонійний ансамбль

Як одне ціле

Перед вами один із прикладів вдалої інтеграції нового приміщення в безпосередній близькості до основної будівлі. Використання тих же будівельних та оздоблювальних матеріалів для зведення та облицювання прибудови, що були застосовані при зведенні основної будівлі, дозволило створити гармонійний ансамбль. Будівля виглядає так, ніби прибудова була частиною домоволодіння завжди.

Оригінальна прибудова

А це вже варіант зведення прибудови, відмінної на вигляд від основної будівлі. Додатковий простір більше схожий на засклену веранду, він буквально залитий природним освітленням. Мати на задньому дворі таку оригінальну будову, яка виходить в акуратно спланований та організований садово-парковий ансамбль – велике задоволення.

Французький стиль будівлі

Перед вами приклад того, як прибудова, яка не замислювалася при будівництві основної будівлі, стає не лише її невід’ємною частиною, а й візитною карткою. Простора, біла прибудова, оформлена у французькому стилі, стала не тільки вітальнею для першого поверху, а й відкритим майданчиком з огорожею для верхнього рівня.

Велика прибудова з продовженням

Ще один варіант великої прибудови, екстер’єр якої кардинально відрізняється від конструкції та оздоблення основної будівлі. Неймовірно просторе приміщення нової будівлі має продовження і на задньому дворі – на зацементованому майданчику обладнано сучасне патіо з обідньою зоною, барбекю та піччю.

З виходом на відкритий майданчик

На дерев'яній палубі

Прибудова, розташована на дерев’яному помості або палубі, надає додатковий простір не тільки всередині приміщення, але і за його межами. На помості можна організувати місця для відпочинку, барбекю або активних ігор для дітей та дорослих.

Дерево та скло

З огляду на те, що в конструкції основної будівлі було використано чимало деревини, логічним рішенням для будівництва додаткового приміщення став вибір аналогічного матеріалу, скомпонованого зі скляними вставками.

Прибудова зі скла та дерев'яних балок

Ще один приклад прибудови, що повністю складається із скляних вставок, що підтримуються дерев’яними конструкціями, але цього разу забарвленими в тон елементів основної будівлі.

Сучасний екстер'єр

Скло на цегляному фундаменті

Якщо одна зі стін прибудови сусідить із парканом або частиною іншої будівлі, її виконують у глухому варіанті, інші поверхні можуть бути скляними від землі до даху або мати невеликий фундамент із цегли або каменю.

Невелика прибудова в індустріальному стилі

Матове скло для дверей

Прозорі або матові скляні стіни та розсувні двері можуть стати чудовим варіантом для побудови додаткової кімнати або веранди.

Скляні розсувні двері

Якщо обидва новозбудовані стіни нового приміщення глухі і на даху немає можливості організувати скляні отвори, то принаймні одна зі стін має бути скляною, щоб забезпечити не тільки природне освітлення кімнати, але й розрядити психологічну обстановку замкнутого простору.

Величезна прибудова

Простора прибудова

Це просторе приміщення є цілим комплексом з прибудов, в рамках яких вдалося облаштувати не тільки велику кухню зі їдальнею, а й простору вітальню для відпочинку всією родиною та прийому гостей.

Двоповерхова скляна прибудова

Ця прибудова більше схожа на повноцінну двоповерхову будівлю зі скляними стінами та дахом. Скляна частина нової будівлі виходить на задній двір, фасад виконаний у більш глухому варіанті.

Невелика прибудова

А це, мабуть, найменше помешкання, яке вдалося прибудувати на задньому дворі. Облицьована дерев’яними панелями як усередині, так і зовні прибудова стала невеликою кухонною зоною.

Інтер’єр додаткового простору

Безумовно, інтер’єр прибудов залежатиме від того якого плану приміщення в ній розміщується. Крім функціональної складової є ще й нюанс комбінаторики з іншими приміщеннями будинку. Більшість домовласників вважають за краще, щоб інтер’єр прибудови був витриманий у тих же кольорах та фактурах, що й основне приміщення. Але є й такі, хто вирішується на експерименти, несподівані дизайнерські рішення чи втілення своїх ідей, яким не знайшлося місця у первісному домоволодінні.

Білий інтер'єр для прибудови

Біла палітра інтер'єру прибудови

У цій прибудові організована зона кухні та їдальні. Світла, майже біла обробка поверхонь дозволяє візуально розширити новий простір. Не завжди є можливість забезпечити приміщення прибудови достатньою кількістю природного освітлення за рахунок віконних прорізів, в такому випадку рятує скляну стелю або її частини.

Світла кольорова гама інтер'єру

Ще один варіант прибудови з інтер’єром у світлих тонах, де вдалося розмістити не тільки кухню, а й невелику вітальню.

Дерев'яні балки та кам'яна стіна

Ця сучасна вітальня з елементами кантрі організована у заскленій веранді, прибудованій до основної будівлі. У заміському житті обійтися без застосування деревини та кам’яного облицювання вкрай складно, адже це найвідповідніші будівельні та оздоблювальні матеріали для домоволодіння, що знаходиться на природі.

Простора кухня у приміщенні веранди

Ще одна засклена веранда з дерев’яними балками стала притулком для класичної кухні та їдальні. Білі, чорні та деревні відтінки, використані в інтер’єрі, дозволили створити справді затишну домашню атмосферу додаткового приміщення.

Залізо та скло

Ще один приклад веранди зі скляною стелею та здебільшого стін. Тут вже були використані металеві конструкції, деревина присутня лише як матеріал стільниць кухонної та обідніх зон.

Невелика вітальня на веранді

У цій затишній невеликій веранді вдалося облаштувати міні-вітальню з місцем для читання. Елементи сільського інтер’єру в цьому випадку виявилися доречними.

Асиметрична прибудова

Ця універсальна прибудова – приклад того, що можна організувати додаткове приміщення навіть в асиметричному, затиснутому між двома стінами закутку простору. В інтер’єрі кухонного приміщення, що вийшло, було вирішено не зафарбовувати оригінальну цегляну стіну, а обробивши спеціальними складами, залишити як частину дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *