Правила створення нової палітри кольорів в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Правила створення нової палітри кольорів в інтер’єрі


Правила створення нової палітри кольорів в інтер'єрі

Колір відіграє важливу роль у нашому житті, а коли мова заходить про дизайн навколишнього простору, він взагалі займає одне з головних місць. Ось чому так важливо ґрунтовно підійти до питання підбору нової колірної гами для вашого будинку і не менш важливо грамотно втілити ідею у життя. Для цього ми підібрали десять корисних рекомендацій від професійних дизайнерів інтер’єру, які допоможуть вам вибрати і створити ідеальний декор будинку.

Чорний в інтер'єрі

Стати самі для себе і дизайнером і замовником в одній особі. В першу чергу вам потрібно дуже чітко зрозуміти, яка палітра для вас ідеальна. Для цього уявіть, що вам потрібно розповісти про свої побажання комусь сторонньому. Відразу визначте коло найкращих відтінків, з якими працюватимете. Можливо, вас надихнуть роботи улюбленого художника чи ще щось.

Правила створення нової палітри кольорів в інтер'єрі

Зберіть папку з картинками та фотографіями інтер’єрів, які надихають вас або просто здаються привабливими. Потім проаналізуйте палітру кольорів, можливо, закономірності відразу заявлять про себе. Позначте на кожному фото, що вам подобається, і, що також важливо, те, що не подобається. Такий підхід дозволить найбільш точно визначити ваші уподобання та напрямок подальшої роботи.

Пофарбовані стини

Перш ніж вирушати в магазин за фарбою, обов’язково розрахуйте необхідну кількість продукту. Таким чином ви вбережете себе від ризику купити занадто мало і потім шукати такий самий відтінок або купити занадто багато, витративши зайві гроші.

Відтінки фарб

Як правило, наша прихильність до певних відтінків чітко простежується в тих речах, які ми вибираємо щодня. Зверніть увагу, предмети якого кольору найчастіше вас приваблюють у магазинах. Якщо все ще важко з вибором, вирушайте в магазин фарб, там на вас чекають сотні вифарбувань всіх можливих відтінків, не знайти свій єдиний просто неможливо!

Чорна цегляна стіна

Обов’язково протестуйте вибраний відтінок на фарбуванні. Для цього візьміть шматок білого картону, чистий білий колір допоможе проявити колір фарби правильно і максимально точно. Прикріпіть фарбування до стіни і кілька днів спостерігайте, наскільки вам загалом комфортно з цим кольором і як він виглядає при різному освітленні в різний час доби. Ви зможете також оцінити поєднання кольору з іншими предметами декору.

Поєднання фарби з предметами інтер'єру

Гарні стіни це не тільки правильно підібрана фарба та колір, що ідеально поєднується з усіма деталями інтер’єру. Важливо також подбати про якісну обробку стін, яка обов’язково має бути проведена до фарбування. Цей етап значною мірою вплине на те, як зрештою будуть виглядати стіни після ремонту. Ретельно вивчіть технологію передфарбування стін або довірте цей етап професіоналам.

Ґрунтове покриття на стінах

Обов’язково використовуйте грунтове покриття, саме цей крок допоможе лягти на стіну рівно, кінцевий результат буде виглядати акуратніше і протримається значно довше. Використання ґрунтовки особливо актуально в тому випадку якщо ви маєте справу зі світлими відтінками фарби в той час як вихідний колір стіни темний. Грунтовий шар також дуже важливий при роботі зі стінами в нових будинках, адже будь-який матеріал, використаний при зведенні стін, вбирає фарбу як губка, грунтовка запобігає цьому процесу.

Яскраві вхідні двері

У представленому в магазинах різноманітності фарб ви легко підберете необхідну саме вам. Сьогодні будівельний ринок настільки багатий, що ви можете вибирати не тільки колір, а й властивості фарби залежно від приміщення, в якому ви плануєте її використовувати. Наприклад, для кухні та ванної використовуйте фарбу з антибактеріальними властивостями, для зовнішніх робіт – фарбу із сонцезахисними фільтрами.

Фіолетовий зі спальні

Інструменти, які ви будете використовувати при роботі з фарбою, не менш важливі, але часто про них згадують в останній момент і вибирають у результаті перші, що попалися. Це помилка, яка зрештою може коштувати дорого. Кисті, валики та інше приладдя для роботи повинні бути гарної якості, це той випадок, коли економити не варто. Якісні інструменти не тільки прослужать довше, вони зроблять роботу швидше, чистіше та приємніше.

Правила створення нової палітри кольорів в інтер'єрі

Пам’ятайте, що допомога професіоналів ніколи не буде зайвою. Якщо ви новачок у питаннях дизайну та ремонту, розумніше буде як мінімум отримати розгорнуту консультацію дизайнера чи декоратора. Фахівець допоможе створити завершений образ вашого нового будинку, адже ви, можливо, і не здогадуєтеся про деякі стилістичні рішення та прийоми. Професійна рада вбереже від помилок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.