Послуги електрика
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Послуги електрика


Послуги електрикаПослуги електрика по Ростову-на-Дону дуже різноманітні, а економія цих послуг може коштувати Вам здоров’я, нервів чи навіть життя! У кращому результаті, заощадивши на оплаті кваліфікованих послуг електрика, люди наражаються на непередбачені фінансові витрати.

Багато хто, намагаючись економити на послугах електрика, виконує електромонтажні роботи самотужки або недооцінює явні поломки. Здається, чим може бути небезпечна електрична розетка чи електричний вимикач? Статистика вражає: пошкодження або дефекти електричної проводки займає одне з перших місць серед усіх причин виникнення пожеж, а порушення правил безпеки електромонтажу призводять до смерті в п’ятдесяти відсотків випадків контакту людини зі струмом. Електричний струм – це не жарт, здійснювати електромонтажні послуги чи ремонтні роботи може лише кваліфікований спеціаліст!

Послуги електрика необхідні людям у різних ситуаціях, їх перелік може виходити за рамки ремонту електричної проводки або встановлення нових електроприладів. Навіть, на перший погляд, не серйозна поломка розетки (випадає гніздо) може завдати шкоди і потребує пильної уваги фахівця електрика.

У яких ситуаціях послуги електрика необхідні
Є перелік ремонтних робіт, за яких потрібно звернутися до професійних послуг електрика.
• Монтаж автономного електропостачання приватного будинку від генератора.
• Перенесення електролічильника в інше місце або підключення до нових джерел електропостачання.
• Перепланування приміщення квартири або будинку з демонтажем простінків або свердління отворів у стіні, де прокладено електрокабель.
• Монтаж електричної проводки у новому заміському будинку або заміна старої проводки у приміщенні.
• Встановлення електричного обладнання на 380 вольт.

Послуги електрика


Але у звичайному житті людини, не обтяженої труднощами будівельного процесу ремонту, існує не менше восьми ситуацій, у яких необхідний виклик електрика в Ростові-на-Дону.
1. Вішаєте нову люстру
2. Монтаж водонагрівального бака, встановлення електричного котла, варильної плити, встановлення пральної машинки та інших приладів
3. У будинку постійно мерехтить світло, або вимірювальний прилад (протектор) показує відхилення в напругу більш ніж на п’ятнадцять Ватт від необхідної норми
4. Вийшла з ладу лампа ДРЛ (потужний джерело освітлення, до якого чіпати руками)
5. Зламався силовий прилад, наприклад, кондиціонер?
6. Смердить згорілою проводкою (пластмасою) або іскрита розетка
7. Відбулося коротке замикання або різко вийшло з ладу електроустаткування
8. Розетка або вимикач погано встановлені або видають дивні звуки, що сверблять?

У будь-якій із цих ситуацій важливо скористатися послугами грамотного електрика. Необхідно завжди пам’ятати, що самоврядність у питаннях електробезпеки загрожує великими фінансовими витратами та серйозними проблемами з Вашим здоров’ям!

Послуги електрика в Ростові-на-Дону

Якісні послуги електрика в Ростові-на-Дону – це наш прямий обов’язок. Ми професійні електрики, обладнані всіма сучасними інструментами, способами захисту та різними вимірювальними приладами, ми готові завжди поспішати на допомогу мешканцям прекрасного міста Ростова-на-Дону.

У багатьох людей з раннього дитинства існує думка, яка заважає скористатися кваліфікованими послугами електрика в Ростові-на-Дону, людям здається, що на виклик прийде неохайний мужик, який трохи випив, зубами перегризає дроти. Ми виглядаємо та надаємо послуги електрика зовсім по-іншому!

На Ваш дзвінок послуги електрика в Ростові-на-Дону приїде акуратний, ввічливий та відповідальний фахівець. Ми маємо вищу та профільну освіту, ми постійно вивчаємо, цікавимося спеціальною літературою і завжди прагнемо бути в курсі всіх нововведень в галузі електрики. Ми користуємося тільки надійними приладами, професійним обладнанням та якісними будівельними матеріалами, тому сміливо можемо дати гарантію на свої послуги електрика, звертайтесь!

Послуги електрика


Відповідально, надійно і з гарантією Ви завжди можете викликати майстра електрика в будь-яку Ростова-на-Дону у потрібний для вас час!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *