поради + хороші недорогі моделі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

поради + хороші недорогі моделі


Гуру дизайну Біллі Болдуін вважає м’які крісла одними з основних предметів інтер’єру. Їх можна використовувати поодинці як місце для відпочинку або читання, поставити пліч-о-пліч або навпроти один одного через кавовий столик – для душевних бесід та жвавого спілкування. Розповідаємо як вибрати свій ідеальний варіант.

1. Визначтеся зі стилем

1. Класичне крісло – симбіоз традиційного оздоблення та сучасних правил ергономіки. Для них характерні: текстильна оббивка, дерев’яний каркас та декоративні елементи у вигляді різьблення та позолоти.

Придбати за 36 500 рублів.

2. Сучасне крісло — «універсальний солдат». Відрізняється зручністю, функціональністю, простими формами та якісними матеріалами, підходить майже у будь-який інтер’єр.

Купити за 39 260 рублів.

3. Крісло в стилі кантрі можна відрізнити по оббивці з тканини з дрібним рослинним принтом, у клітину та смужку. Форма у своїй грає другорядну роль.

Придбати за 49 800 рублів.

4. Етнічне кріслоЯк правило, виготовляється з дерева. Інший варіант — плетені моделі з ротанга, ліани, бананового листа.

Купити за 40 990 рублів.

2. Виберіть форму

1. Крісло з «вухами» (Wing chair) придумали в Англії, щоб захищати сидячого від протягу та вітру та утримувати тепло від каміна. Сьогодні таке завдання не стоїть, але крісло з вухами все одно залишається ідеальним варіантом для відпочинку прохолодним осіннім вечором.

Придбати за 25 000 рублів.

2. Широке крісло (Chair and a half) знаходиться десь посередині між звичайним кріслом та диванчиком для двох (loveseat). Настільки комфортне, що вам не захочеться його ні з ким ділити.

Купити за 83 010 рублів.

3. Шезлонг — Довге крісло, в якому ви можете витягнути ноги. Ідеально для відпочинку із книгою, прослуховування музики, короткого денного сну. І так, воно підходить не лише для вулиці.

4. Клубне крісло відрізняється низьким пухким сидінням з ніжками, високою спинкою та круглими підлокітниками. Вперше з’явилося в XIX столітті в англійському клубі джентльменів – і плавно перемістилося в житлові інтер’єри.

Купити за 28 960 рублів.

5. Крісло-боченя (Tub chair) – одна з найпопулярніших моделей. Підлокітники плавно переходять у спинку – така форма дозволяє м’язам спини відпочивати, доки ви сидите.

Купити за 16 070 рублів.

6. Будуарне крісло (Slipper chair) – вдосконалена версія крісел із французьких будуарів ХІХ століття. Похилий спинка, обробка декоративними гудзиками, фігурні ніжки, невеликі розміри — сьогодні таке крісло доречне як у спальні, так і у вітальні.

Придбати за 20 400 рублів.

7. Крісло-мішок — Сучасна «безформна» модель, створена для комфортного відпочинку за переглядом фільму або читанням книги.

Купити за 21 164 рублі.

Ще кілька недорогих крісел для вашої оселі:

*Ціни дійсні на момент виходу статті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *