поради дизайнерів + товари
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

поради дизайнерів + товари


Уявіть, що ще в 17 столітті моду на дзеркало-сонце запровадив король Франції Людовік XIV, а нову хвилю популярності цей аксесуар отримав у минулому столітті із відродженням ар-деко. Здорово, що й сьогодні дзеркало-сонце — один із улюблених предметів декораторів. А як і де його потрібно використовувати читайте в нашому матеріалі.

Що кажуть дизайнери?

Дзеркало-сонце – це більше арт-об’єкт, ніж функціональний предмет

Дзеркало-сонце – це більше арт-об’єкт, ніж багатофункціональний предмет. Використовуйте його як альтернативу картині, якщо в арсеналі немає улюбленої тематики. Або ж у тому випадку, якщо настінне покриття має яскравий або графічний принт: такі будуть складним тлом для картин.

Пам’ятайте, що зайві елементи інтер’єру не повинні відображатись у дзеркалі. Так ви уникнете візуального безладдя і не звернете увагу від оригінального декору.

На мій погляд, дзеркало-сонце буде однаково доречним як у сучасному, так і в електичному та класичному інтер’єрах. Головне — вибрати відповідний дизайн та відтінок рами.

Але особливо чудово воно виглядає в композиції із дзеркал різного діаметру та дизайну. Скажімо, двох-трьох дзеркал середнього чи невеликого розміру буде цілком достатньо. Якщо ви не впевнені у своїх декораторських здібностях, зупиніть свій вибір на одному великому дзеркалі або зверніться за допомогою до дизайнера.

Спробуйте використати невелике дзеркало-сонце у дитячій – виглядає чарівно. Особливо якщо поєднувати з тематичним принтом, який відсилає, наприклад, до неба та птахів. Можете не сумніватися: дітям точно сподобається.

І ще ділюся одним лайфхаком: щоб простір став світлішим, просто розташуйте дзеркало навпроти люстри. Світло відображатиметься в дзеркальній поверхні і розсіюватиметься по всій кімнаті.

Чек лист. Отже, де та як використовувати дзеркало?

На акцентній стіні, наприклад, у ліжку, над диваном або консоллю.

Як альтернатива картинам, якщо обробка стін з яскравим або складним принтом.

Можна розташувати на стіні відразу два або три дзеркала-сонце, якщо вони невеликі за діаметром і поєднуються один з одним.

Дзеркало-сонце самостійний та яскравий елемент, тому доповнювати іншим декором його не варто.

Слідкуйте за тим, щоб у дзеркалі сонце не відображалися непотрібні елементи інтер’єру.

Дзеркало-сонце у проектах дизайнерів

Дивимося, надихаємося, беремо ідеї на замітку.

Дзеркало-сонце надасть характеру навіть інтер’єру в білих тонах.

Дзеркало-сонце поруч із настільною лампою зробить кімнату ще світлішою.

Дзеркало-сонце у головах ліжка — модне рішення. Подивіться, як оригінально воно виглядає на тлі шпалер.

Завжди зручний декоративний прийом — розмістити дзеркало-сонце над консоллю.

Де купити? Класні варіанти у магазині INMYROOM

На обкладинці: дизайн-проект студії дизайну інтер’єрів Наталі Патрушевої.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.