Поп-арт стиль в інтер'єрі |  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Поп-арт стиль в інтер’єрі | Дизайн Vid


Стиль поп-арт — абстракція в інтер’єрі

Поп-арт стиль в інтер'єрі |  Дизайн VidУсі найсміливіші та відверті дизайнерські ідеї втілює в собі стиль поп-арт — сучасний стиль оформлення інтер’єру, що найчастіше використовується при оформленні молодіжних барів та кафе.
Поп-арт виділяє використання яскравих сміливих кольорів та неймовірних поєднань, які, здаються неможливими для консервативної людини.
Створений інтер’єр у такому стилі буде покликаний одночасно шокувати та зачаровувати своєю соковитістю та провокаційністю, простотою та сміливістю одночасно.

Стиль поп-арт в інтер’єрі

молодіжний стиль поп-артОсобливості стилю, завдяки яким він став популярним та значущим у всьому світі:
• Яскраві, сміливі малюнки, картини чи фотографії на стінах.
• Яскраві книжкові полиці, вбудовані меблі.
• Чудові елементи декору, ексклюзивні рукотворні предмети.
• Меблі в стилі мінімалізм, основний принцип – простота та зручність.
• Головним ключем є яскраві стіни, багаторівнева стеля.
• Гармонійно поєднуються всі кольори.
• Використання різноманітних візуалізацій, малюнків, що зникають, викривлення простору.
• Особливо популярним є використання абстракцій.
В основі стоїть білий колір, але додавання яскравих фарб дозволить створити унікальний, неординарний інтер’єр, наповнений життям, фантазією, емоціями.

інтер'єр у стилі поп-артЩо стосується меблів, то, насамперед, доречне використання диванів та ліжок з натуральної чи штучної шкіри. Переважно яскравих кольорів та округлих форм з використанням яскравих, неординарних подушок як прикраси. Найкраще, якщо меблі трансформуватимуться або збиратимуться і упаковуватимуться в спеціальні шафки. Замість звичних масивних стільців та столів, поп-арт використовує м’які, легкі пуфи або безкорсетні шкіряні крісла та скляні журнальні столики, на яких чудово розмістяться вази, журнали та книги.

спальня у стилі поп-артДуже виграшно виглядатиме інтер’єр, де на тлі однотонних спокійних меблів виділятимуться яскраві аксесуари – подушки, картини, торшери, дрібні деталі. Тут чудово підійдуть поєднання спокійного коричневого, чорного, білого з отруйно-зеленим, рожевим та блакитним. Освітлення так само може бути багаторівневим та різним за кольором.

яскрава спальня у стилі поп-артЩо стосується декору, це насамперед картини. Картини різних стилів та виконань, від фотографій із зображеннями знаменитостей, до сміливих імпресіоністичних репродукцій. Також можна розмістити автопортрети в яскравому оформленні, будь то різнокольорові пластикові рамки або великі панно, що нагадують мозаїку. Можливе неодноразове повторення образів. Без цих елементів декору стиль немає права існування. Використання килимків внесе завершальний креативний штрих в інтер’єр у стилі хаосу. Найвдаліше впишуться килимки круглої форми та яскравих кольорів, можна використовувати пухнасті килимки та незвичних отруйних кольорів.

яскраві сучасні інтер'єриНе варто забувати і про стелю. Стеля неодмінно повинна бути глянсовою або обладнаною яскравим підсвічуванням. Перевагою буде створення ніш різних розмірів із застосуванням різних кольорів. Не слід нагромаджувати інтер’єр декором, що не поєднується, слід дотримуватися знаменитих образів і звичних предметів побуту. Хорошою ідеєю для оформлення стане розміщення зображення портрета розміром зі стіну, величезних написів, розташування об’єктів у незвичному для них середовищі – туфлі на столі, незвичайні скульптури у формі величезної шпильки чи поляроїду.

помітні кольори в інтер'єрі
Стиль поп-арт ультрасучасний стиль, що не потребує колосальних витрат, підійде для тих, хто хоче створити свій унікальний, неповторний інтер’єр.

поп-арт в інтер'єрі квартири

кабінет у стилі поп-арт

сучасний зал у стилі поп-арт

крісло на ланцюгу в інтер'єрі

сміливі рішення в інтер'єрі

стильний інтер'єр поп-арт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *