Помилки при ремонті будинку чи квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Помилки при ремонті будинку чи квартири


Перед великим будівництвом — капітальним ремонтом рекомендуємо прочитати основні помилки в ремонті будинку, щоб залишитися задоволеним і не переробляти роботу.

Топ 5 – наймасштабніші та основні помилки у ремонті

Помилки при ремонті будинку чи квартири

  • Перепланування квартири
  • Поєднання кімнат
  • Електрика та проводка
  • Ванна та сантехніка
  • Організація простору

1. Перепланування квартири

Сім разів відміряй – один відріж

Якщо ви збираєтеся зносити стіни, навіть при самостійному ремонті необхідний проект, в якому будуть прописані дрібниці — об’єм стін, що зносяться і зводяться з усіма розмірами і прив’язками.

Сім разів відміряй – один раз відріж, не зносіть стіни без проекту!

До перепланування необхідно затвердити проект у проектно-інвентаризаційному бюро району. Збір документів триватиме від тижня до трьох місяців. Тільки після затвердження можна робити перепланування.

Рекомендуємо довіритись професіоналу, щоб уникнути помилок при ремонті. Якщо торкнутися важливих конструкцій, можна потрапити на штраф і стіни доведеться повертати на місце.

2. Поєднання кімнат

Поєднання ванни та туалету.

Поєднання ванни та туалету – головна помилка під час ремонту

Після переробки понад 50% людей стверджують, що це була найголовніша помилка у ремонті квартири, в якій немає дублюючого санвузла. Це непрактично, якщо у квартирі проживає більше однієї особи.

Кухня та вітальня

Поєднати кухню та вітальню

Поєднання кухні та вітальні також має бути обґрунтовано. Щоб зберегти сімейне вогнище, залиште домочадцям трохи вільного простору, рекомендуємо об’єднувати кухню і вітальню тільки в тому випадку, якщо є інші кімнати з дверима, що щільно закриваються.

3. Електрика та проводка

Помилки з електрикою під час ремонту

Щоб електрика не стала головною помилкою ремонту, до неї необхідний електропроект, який включає план розеток, розстановку світильників і вимикачів.

Перед ремонтом потрібно продумати фінальне розміщення меблів та необхідні електровисновки.

Розетки серед стіни виглядають неестетично, а подовжувачі постійно бовтатимуться під ногами і заважатимуть. З іншого боку, не розрахувавши, наприклад, висоту дивана, можна встановити розетку для бра за спинкою, що буде марно і невиправдано.

Розрахувати кількість розеток, встановити кілька перемикачів світла в одному приміщенні та уточнити безліч дрібниць допоможе проект електрики.

4. Ванна та сантехніка

Помилка з економією на сантехнічні роботи при ремонті

Не заощаджуйте на сантехніці та оздоблювальних матеріалах.

Ванна та туалет – найбільш проблематичні зони ремонту.

Щоб не перекладати плитку кілька разів, спочатку замініть усі старі комунікації, уточніть розташування унітазу, ванни, раковини, пральної машинки, водонагрівача та сушки для рушників.

Про теплі підлоги також подумайте заздалегідь. Також, рекомендуємо придбати трохи більше плитки у ванну, ніж потрібно — можливо, через час її знімуть з виробництва, тому доведеться переробляти всю ванну кімнату.

Якісні матеріали та нові комунікації підвищать вартість квартири чи будинку, тому економити на них – помилка у ремонті та загроза швидких переробок.

5. Організація простору

Помилки при ремонті будинку чи квартири

Щоб не шкодувати витрачені сили та час, заздалегідь продумайте вбиральню або шафу-купе.

Як показує практика, окрема вбиральня набагато практичніша за шафу! У неї міститься більше одягу, побутова техніка, сумки та взуття.

Наповнення гардеробної набагато легше організувати, а щільно зачинені двері збережуть затишок у приміщенні. Один з важливих плюсів вбиральні — пил накопичується в ній набагато повільніше, ніж у житловій кімнаті. І звичайно ж, для більшого комфорту, продумайте у вбиральні правильне освітлення!

Дільні поради при ремонті квартири – крейда та часті помилки

  • Продумайте покриття для підлоги заздалегідь — підлога під плитку повинна бути на 3-5 см нижче загального рівня
  • Ламінат та паркет на кухні проживуть до першої протікання
  • Світла затирка швидко забруднюється, не використовуйте її для підлоги
  • Встановіть у ванній вологозахисні розетки для фена, бритви та іншої дрібної побутової техніки. Це дуже практично в будинку з великою родиною
  • Встановлюйте в спальнях та дитячих димерах – плавне перемикання світла зробить кімнату затишніше та комфортніше
  • У туалеті та ванній натяжна стеля прослужить довше, ніж інші матеріали
  • При плануванні кухні продумайте закритий короб для витяжки
  • У кухні потрібно багато розеток, мінімум 3 над робочою поверхнею та кілька прихованих висновків для вбудованої техніки
  • Практично продумати у кожній кімнаті висновки під ТБ та інтернет, навіть якщо ви не користуєтесь телевізором.
  • Розподіліть електрику на кілька тумблерів, якщо мікрохвильова піч виб’є пробки, в квартирі збережеться електрика.

Ми розглянули найголовніші помилки ремонту своїми руками, але підводного каміння та нюансів набагато більше. Досвідчений дизайнер організує роботу швидше, заощадить Ваші гроші та врахує кожну дрібницю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *